تبلیغات در اینستاگرام / هزینه تبلیغات اینستاگرامی

شماره تماس:  02126205700

فهرست عناوین پنهان

تبلیغات در اینستاگرام به یکی از ابزار های پرطرفدار برای برندینگ و معرفی کسب و کارها تبدیل شده است. افراد بسیار زیادی از جامعه ما در هر قشر و سنی که باشند، در اینستاگرام دارای حساب کاربری هستند. از آنجا که بسیاری از افراد  جامعه ما در اینستاگرام فعالیت دارند، طبیعی است که تبلیغات در اینستاگرام نسبت به تبلیغات در شبکه های اجتماعی دیگر از اهمیت بالاتری برخوردار شود.

چک کردن پیج اینستاگرام برای ما تبدیل به عادت شده است و هر زمان که چند دقیقه ای ذهنمان آزاد باشد، پیج های مورد علاقه مان را چک می کنیم. به همین دلیل تبلیغات موثر در اینستاگرام می تواند به شناخته شدن برند ما و بهبود کسب و کار، کمک شایانی کند. اما با توجه به رقابت زیاد در تبلیغات اینستاگرامی و ادعای افراد بسیاری که خود را متخصص تبلیغات در اینستاگرام معرفی می کنند، انتخاب بهترین روش تبلیغات در اینستاگرام دشوار شده است.

پیدا کردن متخصصان واقعی تبلیغات در اینستاگرام نیز مشکلی است که به این راحتی نمی توان از پسش بر آمد. یک متخصص مارکتینگ اینستاگرام از نحوه تبلیغات در اینستاگرام اطلاع داشته و مطابق با کسب و کار شما پروژه دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام را طرح ریزی می کند. کانون تبلیغاتی کیانقش با تجربه چند ساله در زمینه تبلیغات اینستاگرام و داشتن سابقه درخشان در تبلیغات، می تواند مشاور خوبی در جهت پیشرفت برند شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام باشد.

کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه برای خیلی ها در همه جای جهان و همینطور کشورمان ایران اتفاق افتاده است. افراد بسیاری در اینستاگرام به دنبال کسب بیشترین درآمد از اینستاگرام  هستند. به کار بردن اصول درست و تبلیغات بهینه و مقرون به صرفه، می تواند برای شما باعث کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام شود. با تبلیغات هوشمندانه و هدفمند در اینستاگرام می توانید گامی بزرگ در جهت فروش محصولات یا خدمات خود بردارید.

اگر هیچ سررشته ای از تبلیغات در شبکه های مجازی ندارید، نگران نباشید. با وجود کیانقش دیگر نیازی به دانلود و نصب نرم افزار تبلیغات در اینستاگرام نیست. کیانقش با به کار گرفتن انواع ترفند تبلیغات در اینستاگرام و تجربه چندین ساله می تواند بهترین روش تبلیغات را برای برند شما برنامه ریزی کند. اگر می خواهید با انواع تبلیغات، نحوه محاسبه قیمت تبلیغات در اینستاگرام و فوت و فن های افزایش بازدید اینستاگرام آشنا شوید، با ما در ادامه همراه باشید.

پول سازی با تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام به صورت نتیجه محور

برای تبلیغات موثر در اینستاگرام با ما تماس بگیرید تا با مشاوره رایگان بهترین استراتژی برای کسب و کار شما طرح ریزی شود.

آدرس و تلفن تبلیغات در اینستاگرام کیانقش

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ (impression advertising)

تبلیغات بازدیدی نوعی از تبلیغات اینستاگرام است که با توجه به میزان بازدید دلخواه مشتری و بدون ریسک انجام می شود. این نوع تبلیغات اینستاگرام که در قالب پست و استوری منتشر می شود، نیازمند محتوایی جذاب است. همچنین، هزینه تبلیغات بازدیدی اینستاگرام با توجه به تعداد بازدیدها محاسبه می شود. تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام بر اساس دیده شدن پست تبلیغاتی اینستاگرام یا استوری تبلیغاتی اینستاگرام محاسبه می شود. که به آن نرخ تعامل کاربر یا انگیجمنت (engagement) می گویند.

هرچه پست یا استوری اینستاگرام شما جذاب تر باشد، میزان دیده شدن آن بیشتر است. هزینه تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام بستگی به تعداد بازدید پست یا استوری دارد. روانشناسی فروش و تکنیک های دیجیتال مارکتینگ افراد متخصص می تواند پست یا استوری شما را جذاب تر نشان دهد که باعث جذب شدن مخاطب شود.

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام انواع مختلفی دارد که با توجه به نیاز مشتری و میزان بودجه کسب و کارها انتخاب می شود.

 • تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام
 • تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام
 • تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام
 • تبلیغات کمپینی در اینستاگرام
 • تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام
 • تبلیغات گسترده اینستاگرام

تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام

اینفلوئنسر اینستاگرام شخصی است که در اینستاگرام فعالیت زیادی داشته و دارای فالوورها و دنبال کنندگان بسیاری است. اما تنها داشتن فالوور بالا نشان از اینفلوئنسر بودن ندارد و آن فرد باید بر دنبال کنندگانش تاثیر گذار باشد. از جمله اینفلوئنسرهای اینستاگرام، سلبریتی ها هستند که تاثیر زیادی بر مخاطبین خود دارند. شاید ارتباط برقرار کردن و سفارش تبلیغ به سلبریتی ها کار دشواری باشد؛ اما با متخصصان اینفلوئنسر مارکتینگ کیانقش می توانید تبلیغات در اینستاگرام سلبریتی ها را تجربه کنید.

چرا تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ علاوه بر هزینه بالاتر، پرطرفدارتر است؟ خودتان را به جای مخاطب بگذارید؛ فردی تاثیرگذار به شما پیشنهاد می دهد که چنین محصولی کیفیت بالایی دارد. حال چند درصد امکان دارد تا ترغیب شوید و آن محصول را خریداری کنید؟ اینفلوئنسر ها به شما کمک می کنند تا بازخورد بالاتری در جهت معرفی و فروش محصولات یا خدمات خود داشته باشید.

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام یا پروموت اینستاگرام (Sponsored Ads)

یکی از روش های تبلیغاتی رسمی پلتفرم اینستاگرام در جهان، تبلیغات اسپانسری است. کمپانی اینستاگرام یعنی فیسبوک، وظیفه تبلیغات اینستاگرام را بر عهده دارد. در ازای مبلغ مشخصی، اینستاگرام تبلیغ شما را به کاربرانش نشان خواهد. به این نوع از تبلیغات، تبلیغات اسپانسری اینستاگرام(Sponsored Ads) یا پروموت اینستاگرام(Promote) می گویند که روشی موثر برای هدف گیری جامعه خاصی از افراد است.

با تبلیغات اسپانسری می توانید جامعه اینستاگرام را بر اساس سن، موقیعت مکانی، رفتار، علایق شخصی و… انتخاب کنید. با این شیوه از تبلیغات می توانید امکان بازدید از وب سایت، خرید محصول، دانلود اپلیکیشن و … را ایجاد کنید. گزینه تبلیغ در اینستاگرام شما را به صفحه پروموت اینستاگرام هدایت می کند. برای تبلیغات اسپانسری اینستاگرام، شما نیاز به داشتن حساب کاربری در فیسبوک دارید.

تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام باعث افزایش فالوور اینستاگرام می شود و فالوور واقعی را به پیج شما هدایت می کند. همچنین شیوه نشان دادن تبلیغات در شیوه اسپانسری به گونه ای است که برای کاربر ایجاد مزاحمت نمی کند.در تبلیغات اسپانسر، هزینه بر اساس دلار محاسبه می شود. که با توجه به شرایط حال حاضر، پرداخت آن کمی دشوار است؛ اما کیانقش می تواند به راحتی پرداخت دلاری را برای تبلیغات اسپانسری شما، امکان پذیر کند.

مزایای تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

 • امکان فیلتر کردن افراد جامعه بر اساس سن، موقعیت جغرافیایی و ..
 • امکان قرار دادن لینک وب سایت و کال تو اکشن
 • کاربر بیننده تبلیغ شما برای دیدن تبلیغ، نیازی به فالو داشتن پیج اینستا شما ندارد
 • مزاحم نبودن تبلیغ به دلیل داشتن فرمت یکسان با دیگر پست ها
 • امکان پروموت کردن پست خاص
 • امکان تبلیغ بدون داشتن پیج اینستاگرام
تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ کیانقش

تعرفه پروموت اینستاگرام چه قدر است؟

هزینه پروموت به متغیرهای زیادی بستگی دارد مانند:

 • مناطق جغرافیایی
 • تعداد کاربرانی که تبلیغ به آن ها نمایش داده می شود
 • تایم پروموت
 • و …

تعداد فالوورهای صفحه تبلیغاتی

در برخی مواقع و به دلیل هدف گیری طیف گسترده ای از جامعه، ملاک ارزش گذاری قیمت تبلیغات بر اساس تعداد فالوورهای صفحات تبلیغاتی مشخص می شود.

طراحی کمپین اینستاگرامی

انواع مختلف تبلیغات در اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی زمانی که در کنار یکدیگر و منجسم انجام شوند، می توانند تاثیرات بالاتری داشته باشند. کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام مجموعه ای از تبلیغات و فعالیت هایی است که با هدف خاص و زمان بندی مشخص، متناسب با زمینه کسب و کار و نیازهایش طراحی می شود. هر کمپین اینستاگرامی با توجه به نیاز های کسب و کار، اهداف قابل دستیابی ، رقبای موجود و بودجه قابل ارائه، طراحی می شود.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام فقط توسط متخصص طراحی کمپین اینستاگرامی، قابل انجام است و نیاز به دانش و تجربه زیادی دارد. طراحی کمپین تبلیغاتی اینستاگرامی، می تواند حداکثر نتیجه را از اینستاگرام برای شما داشته باشد. با استفاده از کمپین تبلیغاتی موثر اینستاگرامی می توانید کسب و کار خود را چند پله تقویت کنید.

کمپین های اینستاگرامی به گونه ای طراحی می شوند که گویی کارشناس اینستاگرام مارکتینگ کیانقش عضوی از تیم شماست و از هر ابزار و راهکار دیجیتالی استفاده می کند تا کسب و کارتان، بهتر معرفی شود. می توانید با مشاوره کیانقش، بهترین تبلیغات را بر اساس بودجه و هدف کسب و کارتان دریافت کنید.

نوع تبلیغ اینستاگرامی

نوع محتوا تبلیغاتی با توجه به نیاز یا خواسته مشتری انتخاب می شود که از اصلی ترین معیارهای قیمت گذاری خدمات اینستاگرام است. به طور کلی دو نوع محتوا در تبلیغات اینستاگرام استفاده می شود که یکی از آن ها محتوا بنری و دیگری محتوای ویدئویی است. حال باید انتخاب کنید محتوا شما در پست، استوری یا هر دو منتشر شود.

همه این عوامل می توانند در قیمت نهایی تبلیغات شما تأثیرگذار باشند. در تبلیغات در اینستاگرام شما می توانید بازدهی تبلیغات خود را از بخش insights  حساب کاربری بیزینس خود در اینستاگرام مشاهده کنید. در زمان تبلیغات آمار ایمپرشن شما بسیار بالا می رود. در صورتی که آمار ریچ شما نیز همزمان رشد خوبی داشته باشد، به معنای موفقیت کمپین تبلیغاتی اینستاگرام است. در این زمان کاربر به محتوای شما جذب شده است.

میزان تبلیغات

برخی از صفحات اینستاگرامی، تبلیغات پربازدید خود را به صورت محدود ارائه می دهند. یعنی برای تبلیغات در صفحه اجتماعی خود هر تبلیغی را نمی گذارند یا تبلیغات کمی را قبول می کنند. از این رو قیمت این نوع تبلیغات با صفحات دیگر متفاوت است.

موقعیت جغرافیایی دنبال کنندگان

برخی از محتواهای تبلیغاتی و پیج ها طیف خاص یا گسترده ای از افراد جامعه را هدف قرار می دهند. به همین دلیل ممکن است با توجه به این معیار، هزینه تبلیغات شما افزایش یا کاهش یابد. به طور کلی بازدهی تبلیغات اینستاگرامی، به موارد مختلفی مانند زمان برگزاری کمپین، تعداد صفحات تبلیغاتی و … بستگی دارد.

میزان انگیجمنت

میزان انگیجمنت، اطلاعات قابل توجهی در مورد میزان بازدهی و درصد فعالیت کاربران در پیج تبلیغاتی را نشان می دهد. هرچه محتوا جذاب تر باشد، مخاطبان را بیشتر به خود جذب می کند.میزان انگیجمنت یا نرخ تعامل کاربران نشان می دهد که کاربران از راه های مختلف چه مقدار با محتوای تولید شده تعامل برقرار کرده اند.

طراحی کمپین برای تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات گسترده اینستاگرام

تبلیغات گسترده اینستاگرام یا تبلیغات انبوه در اینستاگرام، شامل زمان بندی، استراتژی های دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام، تبلیغ نویسی، گرافیک و … است. در تبلیغات گسترده اینستاگرام ممکن است از همه راه های تبلیغات مطابق با کسب و کار شما استفاده شود. همه جزئیات و گزارشات و تبلیغات گسترده در اینستاگرام تبلیغات در پیج های پربازدید به اطلاع شما خواهد رسید و قبل از اجرا با شما در میان گذاشته خواهد شد.

تبلیغات گسترده در اینستاگرام ممکن است شامل مدیریت پیج اینستاگرام و تعیین استراتژی محتوا نیز باشد. مشتریان کیانقش در جریان تمامی مراحل تبلیغاتشان قرار می گیرند و پس از اجرای تبلیغات، گزارشی کامل با تحلیل کارشناس، برای بهبود تبلیغات بعدی به آن ها ارائه خواهد شد.

تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام

در تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام، پیج اینستا شما در اپلیکیشن یا وب سایت نمایش داده می شود و کاربر با کلیک کردن روی آن به صفحه اینستاگرام شما هدایت می شود.

تبلیغات پست اینستاگرام

پست اینستاگرام شما هر چه جذاب تر باشد پیج شما با افزایش فالوور واقعی مواجه خواهد شد که نیاز به دانش اصول گرافیک مطابق با پلتفرم اینستاگرام دارد. اگر پست اینستاگرام شما دارای ویدئو باشد، کاربران بیشتری را به خود جذب می کند کیانقش با ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام، پست های اینستاگرام جذاب را برای جذب هر چه بیشتر فالوور اینستاگرام، به نمایش در می آورد.

انواع تبلیغات در اینستاگرام و بهترین روش های تبلیغاتی در اینستاگرام

زمان و جایگاه تبلیغات

انتشار تبلیغات در برخی از ساعات شبانه روز می تواند بازدهی بالاتری نسبت به زمان های دیگر داشته باشد. علاوه بر آن، در صورتی که تبلیغات شما به عنوان پست آخر نمایش داده شود، ممکن است توسط کاربران بیشتری مشاهده شود.

تبلیغات استوری اینستاگرام

در تبلیغات استوری اینستاگرام، هزینه بر اساس طول زمان یا تعداد بازدید استوری، محاسبه می شود. تبلیغات استوری اینستاگرام به دلیل امکان گذاشتن لینک سایت کسب و کارتان در آن، قابل توجه است.

تبلیغات استوری اینستاگرام شامل دعوت به اقدام یا call to action است. به عنوان مثال در صورتی که صفحه ای برای محصولتان تدارک دیده اید، می توانید آدرس سایت را در کال تو اکشن استوری اینستاگرام قرار دهید و کاربر با بالا کشیدن صفحه، به صفحه فروش سایت شما هدایت می شود.

نوع تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات ساعتی اینستاگرام

پیج های بزرگ با تعداد فالوور بسیار زیاد، تبلیغات ساعتی می پذیرند. این امکان به پیج های کوچک تر امکان می دهد تا با هزینه کم تری پیج خود را به تعداد زیادی از افراد نشان دهند. تعرفه تبلیغات ساعتی اینستاگرام متفاوت است. کیانقش پیج های بزرگ مرتبط با کسب و کار شما را می شناسد و می تواند برنامه ریزی و زمان بندی مناسبی برای تبلیغات ساعتی برند شما را، طرح ریزی کند.


تبلیغات ایمپرشن در اینستاگرام


تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام


تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام


تبلیغات کمپینی در اینستاگرام

مهمترین خدمات تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام با داشتن بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه و بالغ بر ۳۰ میلیون کاربر ایرانی، یک محیط وسیع از افراد با سلایق مختلف را در اختیار دارد که می‌تواند هدف کسب و کارهای باهوش باشد. جالب است که چند آمار اینستاگرامی را با شما در میان بگذاریم.ما با مشاوره رایگان تبلیغات در اینستاگرام، مشتریان را تا انتخاب تبلیغات مناسب و صحیح برای کسب وکارشان راهنمایی میکنیم.

مشتریان ما در جریان تمامی مراحل تبلیغاتشان قرار میگیرند و پس از اجرای تبلیغات، گزارشی کامل با تحلیل کارشناس، برای بهبود تبلیغات بعدی به آن‌ها ارائه خواهد شد. حضور فعال کاربران ایرانی، اینستاگرام را به شبکه اجتماعی اول ایران تبدیل کرده است. 

چگونه تبلیغات پربازدیدی در اینستاگرام داشته باشیم؟

 • تصاویر یا بنرهای تبلیغاتی با کیفیت و جذاب
 • ویدئو تبلیغاتی مناسب تبلیغات در اینستاگرام
 • مشخص کردن صفحه اینستاگرامی در زمینه کسب و کار شما
 • استفاده از کپشن های کوتاه
 • استفاده از هشتگ های مرتبط
 • متن تبلیغات در اینستاگرام

گرفتن تبلیغات در اینستاگرام با آژانس تبلیغاتی کیانقش

کانون تبلیغاتی کیانقش با توجه به سابقه طولانی مدت در عرصه تبلیغات اینستاگرامی و تجربه بالا برای تبلیغات برندهای بزرگ، همواره بهترین تبلیغات را برای مشتریان خود معرفی می کند. به طوری که با دریافت مشاوره از شرکت کیانقش می توانید بهترین تبلیغات را بر اساس بودجه و هدف کسب و کارتان دریافت کنید. اما بدیعی است که هر یک از انواع تبلیغات نتایج متفاوتی را در بر داشته باشد.

امکان انتخاب نوع تبلیغات در اینستاگرام را با کیانقش خواهید داشت. می توانید نوع تبلیغات خود را از بین تبلیغات ایمپرشن یا تبلیغات اینفلوئنسری و … انتخاب کنید یا بخواهید که متخصصین دیجیتال مارکتینگ کیانقش استراتژی ویژه ای را برای تبلیغات شما طراحی کند.

افزایش بازدیدکننده با تبلیغات در اینستاگرام

ساخت بنر پست اینستاگرام

پست اینستاگرامی در پیج های پربازدید به صورت دائمی یا با زمان محدود قرار می گیرند. ابعاد پست اینستاگرام در جهت بهتر به نظر رسیدن در چشم مخاطب و هارمونی رنگ ها در آن تاثیر زیادی دارد.

ساخت بنر تبلیغاتی در اینستاگرام

ساخت بنر استوری اینستاگرام

سایز بنر استوری اینستاگرام با سایز پست اینستاگرام متفاوت است و طراحی خاص خود را می طلبد. به دلیل استفاده از لینک آدرس سایت کسب و کار شما در استوری اینستاگرام، دکمه کال تو اکشن جذاب برای جلب توجه مخاطب مورد نیاز است. کیانقش با داشتن تیم طراحی گرافیک قوی مسلط به دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام، سفارشات طراحی بنر و استوری تبلیغات اینستاگرام شما را می پذیرد.

چرا باید از بنرهای تبلیغاتی در اینستاگرام استفاده کنم؟

بنر برای تبلیغ پیج اینستاگرام بخش جدایی ناپذیر اینستاگرام است. یک بنر تبلیغاتی خوب و جذاب که در آن اصول گرافیک رعایت شده است، می تواند چند برابر مخاطبان بیشتری را به پیج اینستاگرام شما سرازیر کند. تصاویر گرافیکی چشم گیر جذابیت زیادی برای افراد دارد. یک بنر تبلیغاتی جذاب اینستاگرام می تواند محصول و برند شما را به خوبی معرفی کرده و ویژگی ها آن را بیان نماید.

مشاوره رایگان در کیانقش

تصویر مشاوره کیانقش
برای مشاوره با کیانقش تماس بگیرید

مشاوره رایگان و ارائه گزارش از تبلیغات شما

تلفن ثابت 26205700

موبایل 09121914200

خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، خیابان مهری، بن بست سوسن یکم، پلاک 15، واحد 9

اصطلاحات کاربردی اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

امروزه خرید فالوور ارزان همه جا باب شده است و همه به دنبال تبلیغات ارزان در اینستاگرام هستند و به دنبال خرید لایک اینستاگرام می گردند؛ اما باید بدانید که اینستاگرام الگوریتم های خود را بهبود بخشیده و فالوورهای غیرواقعی را تشخیص می دهد. خرید و فروش فالوور ارزان این روزها بسیار متداول است اما اینستاگرام به فالوورهایی بها می دهد که دارای فعالیت طبیعی در اینستاگرام باشند.

خرید ربات افزایش فالوور اینستاگرام، نه تنها باعث بهبود پیج شما نشده بلکه باعث افت آن نیز می شود. ربات اینستاگرام به سادگی توسط اینستاگرام تشخیص داده شده و کمکی به بهبود پیج اینستاگرام شما نمی کند.

مزایا تبلیغات در اینستاگرام

قیمت تبلیغات در اینستاگرام، تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام با توجه به معیارهای متفاوتی قیمت گذاری می شود. از این رو نمی توان قیمت دقیقی برای این نوع خدمات ارائه داد.

ریچ اینستاگرام چیست؟

تعداد افرادی که با دیدن پست یا استوری اینستاگرام بر روی لینک یا پست شما کلیک کرده اند تا به صفحه یا سایت شما هدایت شوند، ریچ اینستاگرام نام دارد.

ایمپرشن اینستاگرام چیست؟

تعداد افرادی که استوری تبلیغاتی یا پست تبلیغاتی شما را در اینستاگرام مشاهده کرده اند، ایمپرشن پست یا ایمپرشن استوری نام دارد. ایمپرشن نشان دهنده جذابیت پست یا استوری اینستاگرام است. در صورتی که یک صفحه اینستاگرام 20 فالوور داشته باشد و هرکدام از آن ها 3 بار پست یا استوری اینستاگرام را مشاهده کنند ایمپرشن پست یا استوری 60 می شود. 

تبلیغات ایمپرشن اینستاگرام یکی از مطمئن ترین راه های تبلیغات در اینستاگرام است؛ زیرا می توانید ایمپرشن تولید شده را از طریق بخش ایمپرشن در اکانت بیزینس اینستاگرام خود ببینید. تبلیغات ایمپرشن در اینستاگرام می تواند شما را به اکسپلورر اینستاگرام برساند.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام

سؤالات متداول تبلیغات در اینستاگرام

انواع تبلیغات در اینستاگرام کدام اند؟

کمپین های تبلیغاتی، تبلیغات بازدیدی، تبلیغات خارجی، تبلیغات بلاگری و تبلیغات اسپانسری از انواع تبلیغات پرطرفدار در اینستاگرام هستند که هر یک به نوبه خود از بازخورد بالایی برخوردارند.

قیمت تبلیغات در اینستاگرام چگونه محاسبه می شود؟

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

4.8 5 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
101 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
mona
mona
جولای 18, 2021 10:42 ق.ظ

شما می تونین واسه پیج من با اینفلوئنسرهای خارج از کشور هم صحبت کنید؟

kiani
kiani
جولای 20, 2021 4:22 ب.ظ
پاسخ به  mona

بله لطفا تماس بگیرید و اینفلوئنسر مورد نظرتون رو اعلام کنید

sada
sada
جولای 20, 2021 4:20 ب.ظ

من یه پیج جوراب دارم هزینه تبلیغاتش چه قد میشه؟ سرمایه زیادی ندارم اصن

alireza
alireza
جولای 21, 2021 1:31 ب.ظ

امیپرشن رو تو چه صفحاتی انجام میدین؟

kiani
kiani
جولای 27, 2021 4:07 ب.ظ
پاسخ به  alireza

تبلیغات ایمپرشن عموما تو صفحات بزرگ و پر مخاطب انجام میشه

میلاد س
میلاد س
جولای 25, 2021 1:15 ق.ظ

یک کا فالور بخوام چه قدر میشه هزینه اش؟

kiani
kiani
جولای 27, 2021 4:07 ب.ظ
پاسخ به  میلاد س

لطفا با کیانقش تماس بگیرید

ali
ali
جولای 27, 2021 1:19 ق.ظ

شما با ایفلوئنسرهای بزرگ هم کار می کنین؟ مثه صدف بیوتی یا مستر تیستر؟

kiani
kiani
جولای 27, 2021 4:05 ب.ظ
پاسخ به  ali

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینفلوئنسر ها با کیانقش تماس بگیرید

mary
mary
جولای 28, 2021 10:24 ق.ظ

برای تبلیغات در اینستاگرام پیج باید چند کا فالور داشته باشه؟

kiani
kiani
آگوست 2, 2021 1:52 ق.ظ
پاسخ به  mary

برای اطلاع از این موضوع با کیانقش تماس بگیرید.

mohamad
mohamad
جولای 30, 2021 1:36 ب.ظ

چند تا استوری باید در روز بذاریم تا فالور جذب کنیم؟

kiani
kiani
آگوست 2, 2021 1:51 ق.ظ
پاسخ به  mohamad

تعداد استوری ها در روز بستگی به برند و خدمات ارائه شده دارد اما خداقل سه استوری در روز پیشنهاد می شود.

عبداله
عبداله
آگوست 2, 2021 1:42 ق.ظ

شما از قالب استفاده می کنید برای تبلیغات در اینستاگرام یا نه؟

kiani
kiani
آگوست 2, 2021 1:51 ق.ظ
پاسخ به  عبداله

خیر هر استوری و بنر بر اساس کسب و کار به صورت اختصاصی طراحی می شود.

kourosh
kourosh
آگوست 2, 2021 11:50 ب.ظ

شما از محصولات عکس برداری هم می کنید؟

kiani
kiani
آگوست 5, 2021 12:07 ق.ظ
پاسخ به  kourosh

در این زمینه با کیانقش تماس بگیرید

ali
ali
آگوست 23, 2021 10:41 ق.ظ

اگه بخوام تبلیغات انجام بدم نتیجش چند ووقته معلوم میشه؟

pasha
pasha
آگوست 23, 2021 10:47 ق.ظ
پاسخ به  ali

بسته به نوع تبلیغ شما داره ولی بازم می تونید به مجموعه کیانقش تماس بگیرید تا راهنمایتون کنند.

علی
علی
آگوست 28, 2021 11:40 ق.ظ

میشه چندتا از اینفلوئنسرهایی رو گه باهاشئن کار می کنید معرفی کنید؟

mojtaba
mojtaba
آگوست 28, 2021 11:48 ق.ظ
پاسخ به  علی

من قبلا باهاشون کار کردم و یه لیست از تمام کسایی که باهاشون کار می کنند بهم دادن.شما ام می تونید باهاشون تماس بگیرید و کمکتون کنند.

sepehr
sepehr
سپتامبر 1, 2021 11:35 ق.ظ

kare mn azade darbareye luxe mashin che tablighati baraye mn behtare?

mojtaba
mojtaba
سپتامبر 1, 2021 11:38 ق.ظ
پاسخ به  sepehr

با مجموعه کیانقش تماس بگیرید راهنماییتون می کنند.

soheil
soheil
سپتامبر 2, 2021 9:37 ق.ظ

دقیقه میشه یخورده بیشتر درمورد تبلیغات گسترده توضیح بدید؟

مرتضی
مرتضی
سپتامبر 2, 2021 9:44 ق.ظ
پاسخ به  soheil

می تونید در این باره با مجموعه کیانقش تماس بگیرید تا رلهنماییتون کنند.

nik1ran
nik1ran
سپتامبر 12, 2021 4:29 ب.ظ

شما هم مثل بقیه اول با قیمت کم شروع میکنین بد که دیدین مشتریاتون زیاد شد میگین ما برندیم فلانیم بلانیم قیمتمون این نجومیه میخوای کار کن
نه؟

سالار
سالار
سپتامبر 19, 2021 10:41 ق.ظ

سلام. تبلیغات impression چجوری انجام میشه؟

سینا
سینا
سپتامبر 19, 2021 11:04 ق.ظ
پاسخ به  سالار

سلام خدمت شما دوست عزیز. در بخش تبلیغات بازدیدی سوال شما توضیح داده شده می تونید اون قسمت رو مطالعه کنید و یا مجموعه تماس حاصل کنید.

حسین
حسین
سپتامبر 28, 2021 11:32 ق.ظ

اگه من برای کسب و کار خودم که شغل آزاد هستش بخوام چند نمونه از تبلیغاتو انجام بدم، یعنی هم مجازی هم به صورت بنر و اینا چکاری باید انجام بدم؟

morteza
morteza
سپتامبر 28, 2021 11:39 ق.ظ
پاسخ به  حسین

سلام دوست عزیز. شما می تویند با مجموعه ما تماس بگیرید تا به صورت دقیق مشاوران ما راهنماییتون کنند.

دل آرام
دل آرام
سپتامبر 29, 2021 11:06 ق.ظ

تبلیغات ایمپرشن در چه صفحاتی بیشتر انجام می شود؟

morteza
morteza
سپتامبر 29, 2021 11:11 ق.ظ
پاسخ به  دل آرام

از تبلیغات ایمپرشن بیشتر روی صفحات بزرگ و پر بیننده استفاده میشه.صفحاتی که فالوور بالایی دارند

sara
sara
سپتامبر 30, 2021 10:06 ق.ظ

ریچ اینستاگرام رو میشه توضیح بدید؟

morteza
morteza
سپتامبر 30, 2021 10:16 ق.ظ
پاسخ به  sara

سلام. وقتی شما یک پست یا استوری را که لینک دار است ارسال می کنید، تعداد افرادی که روی لینک کلیک می کنند و وارد صفحه یا وب سایت شما می شوند، ریچ اینستاگرام می گویند. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید از طریق تماس با مجموعه با مشاوران ما در تماس باشید.

ali
ali
اکتبر 2, 2021 10:41 ق.ظ

با چقدر هزینه میشه 10k فالوور گرفت؟

morteza
morteza
اکتبر 2, 2021 10:43 ق.ظ
پاسخ به  ali

برای مشاوره با مجموعه تماس بگیرید تا کامل راهنماییتون کنند.

nafise
nafise
اکتبر 3, 2021 11:18 ق.ظ

slm.khaste nabashid.mamnooon az shoma va moshaveran khoobe sitetoon

morteza
morteza
اکتبر 3, 2021 11:27 ق.ظ
پاسخ به  nafise

سلام خدمت شما دوست عزیز. رضایت مندی شما پاداش مجموعه ما است و خوشحالیم که برای شما مفید و سودمند بوده ایم.

علی
علی
اکتبر 10, 2021 10:34 ق.ظ

قیمت تبلیغات اینستاگرام چجوری حساب میشه؟

morteza
morteza
اکتبر 10, 2021 10:36 ق.ظ
پاسخ به  علی

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام بسته به میزان تبلیغات، نوع تبلیغات، مزیان بازدید و … متفائت است و نمیشه قیمت دقیقی براش ذکر کرد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید با مشاوران مجموعه تماس حاصل کنید.

hengame
hengame
اکتبر 11, 2021 11:23 ق.ظ

هزینه مشاوره شما چقدره؟

morteza
morteza
اکتبر 11, 2021 11:26 ق.ظ
پاسخ به  hengame

سلام خدمت شما. مشاوره ما کاملا رایگان است. شما می تونید هر مشکلی که دارید با مجموعه ما تماس بگیری تا از مشاوره بهره مند بشید.

alireza
alireza
اکتبر 12, 2021 10:45 ق.ظ

سلام. شما تو کارتون عکاسی از محصولاتم انجام می دید؟

morteza
morteza
اکتبر 12, 2021 10:51 ق.ظ
پاسخ به  alireza

سلام دوست عزیز. بله ما تمام خدمات عکاسی هم در مجموعمون ارائه میدهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید.

melika
melika
اکتبر 13, 2021 10:52 ق.ظ

به نظر شما برای تبلیغات بهتره روزی چندتا استوری و پست بذاریم که نه بیش از حد باشه که مشتری ها زده بشن نه کم باشه؟

morteza
morteza
اکتبر 13, 2021 11:01 ق.ظ
پاسخ به  melika

سلام شا باید متناسب با کسب و کارتون میزان تبلیغات رو اندازه گیری کنید. شما می تونید با مجموعه ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را توجیح کنند.

سمین بیات
سمین بیات
اکتبر 14, 2021 9:53 ق.ظ

سلام من یه پیج فروشگاهی دارم که تازه راه اندازی کردم بعد میخوام 10K فالوور واقعی بگیرم. چقدر باید هزینه کنم؟

zeynab
zeynab
اکتبر 14, 2021 10:10 ق.ظ
پاسخ به  سمین بیات

سلام دوست عزیز. شما می تونید با مجموعه تماس بگیرید تا مشاوران ما به طور دقیق هزینه تبلیغات رو خدمتتون اعلام کنند.

ملی
ملی
اکتبر 14, 2021 9:56 ب.ظ

من اگه یه پیج بزنم چه قد طول میکشه برسه به 30کا؟

morteza
morteza
اکتبر 16, 2021 10:25 ق.ظ
پاسخ به  ملی

سلام دوست عزیز.بستگی داره به نوع کاری که قصد دارید درباره اون تبلیغات انجام بدید. می تونه تو 2 ماه باشه بلکم بیشتر. برای کسب مشاوره رایگان تماس بگیرید با مجموعه تا مشاوران ما به صورت کامل راهنماییتون کنند.

sumail
sumail
اکتبر 17, 2021 10:31 ق.ظ

slm.bebakhshid mikhastam bedooonam tablighati ke anjam midim chan vaght tool mikeshe ta natijasho bbinim too karemooon?

morteza
morteza
اکتبر 17, 2021 10:36 ق.ظ
پاسخ به  sumail

سلام خدمت شما دوست عزیز.نتیجه تبلیغات بسته به نوع کسب و کار شما و میزان بازدید مشتریان قالبا خیلی سریع نتیجشو نشون میده.برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید به مجموعه تماس بگیرید تا مشاوران ما به صورت کامل راهنماییتون کنند.

sima
sima
اکتبر 18, 2021 10:11 ق.ظ

سلام خدمت شما.محتواتون واقعا عالی و کاربردیه ممنون ازتون

morteza
morteza
اکتبر 18, 2021 10:20 ق.ظ
پاسخ به  sima

خوشحالیم که تونستیم شما رو راضی نگه داریم.امیدواریم بتونید نهایت استفاده رو از این محتوا ببرید.

سیمین
سیمین
اکتبر 19, 2021 10:52 ق.ظ

حداقل تعداد فالووری که باید برای پیج تبلیغاتیمون داشته باشیم به نظر شما چقدره؟

morteza
morteza
اکتبر 19, 2021 10:55 ق.ظ
پاسخ به  سیمین

سلام. برای مشاوره دقیق با مجموعه تماس بگیرید تا مشاوران راهنماییتون کنند.

mahdi
mahdi
اکتبر 20, 2021 10:26 ق.ظ

من یه پیج کیک و شیرینی دارم میخوام یکم فالوورام بره بالا ولی واقعی باشن حتما که بتونم سفارش بگیرم. اینقلوئنسرا هم خیلی گرونه قیمتشون. شما می تونید در حد 1k فالوور برای پیجم جذب کنید؟

zeynab
zeynab
اکتبر 20, 2021 10:37 ق.ظ
پاسخ به  mahdi

سلام. شما می تونید با مجموعه تماس بگیرید تا بهتر راهنماییتون کنند.

ملیکا
ملیکا
اکتبر 21, 2021 9:45 ق.ظ

سلام. قیمت تبلیغات پاپ آپ چقدر هست؟

zeynab
zeynab
اکتبر 21, 2021 9:57 ق.ظ
پاسخ به  ملیکا

سلام دوست عزیز.برای اطلاع از قیمت تبلیغات پاپ آپ با مجموعه تماس بگیرید تا مشاوران ما بهتر راهنماییتون کنند.

salar
salar
اکتبر 23, 2021 10:25 ق.ظ

ممنون بابته راهنمایی که به من در زمینه تبلیغات کردید. خیلی برام مفید بود.

morteza
morteza
اکتبر 23, 2021 10:29 ق.ظ
پاسخ به  salar

سلام خدمت شما. خواهش می کنیم. وظیفه ما خدمت رسانی به شما است. خوشحالیم که رضایت مند هستید.

یسنا
یسنا
اکتبر 25, 2021 10:26 ق.ظ

سلام. مرسی بابت اطلاعات خوبی که در اختیارمون می ذارید.

morteza
morteza
اکتبر 25, 2021 10:31 ق.ظ
پاسخ به  یسنا

سلا خدمت شما. مجموعه کیانقش خدمتگذار شما است.

سارا فضلوی
سارا فضلوی
اکتبر 26, 2021 9:07 ق.ظ

من می خوام داخل اینستاگرام تبلیغ کنم ولی گرافیست ندارم که برام بنر طراحی کنه. شما می تونید برام طراحی کنید؟

zeynab
zeynab
اکتبر 26, 2021 9:11 ق.ظ
پاسخ به  سارا فضلوی

سلام دوست عزیز. بله مجموعه کیانقش طراحی بنر استوری و پست رو به صورت اختصاصی انجام میده.

کامران صادقی
کامران صادقی
اکتبر 27, 2021 9:55 ق.ظ

تو تبلیغات پست من میتونم تعیین کنم تا دو روز تبلیغاتم گذاشته بشه؟

zeynab
zeynab
اکتبر 27, 2021 10:00 ق.ظ

سلام خدمت شما. بله دوست عزیز امکانش وجود داره.

مرتضی
مرتضی
اکتبر 28, 2021 9:45 ق.ظ

تو تبلیغات بازدیدی اینستاگرام فقط باید به تعداد بازدید پول بدم؟

zeynab
zeynab
اکتبر 28, 2021 9:58 ق.ظ
پاسخ به  مرتضی

سلام خدمت شما. بله دوست عزیز هزینه تبلیغات بازدیدی براساس تعداد بازدید پست یا استوری محاسبه می شه.

mr.mrb
mr.mrb
اکتبر 30, 2021 11:00 ق.ظ

سلام. ممنون از شما و سایت خوبی که دارین

morteza
morteza
اکتبر 30, 2021 11:08 ق.ظ
پاسخ به  mr.mrb

سلام از ماست. مرسی که به ما اعتماد کردین و خوشحالیم که راضی هستید.

mehrad
mehrad
اکتبر 31, 2021 9:59 ق.ظ

سلام. شما تبلیغات اسپانسری اینستاگرام هم انجام میدید؟

zeynab
zeynab
اکتبر 31, 2021 10:05 ق.ظ
پاسخ به  mehrad

سلام بله مجموعه کیانقش تبلیغات اسپانسری اینستاگرام هم انجام میده.

salian
salian
نوامبر 1, 2021 10:36 ق.ظ

slm khaste nabashid.mikhastam bedoonnam hazine moshavere shoma chejoorie va mishe be soorate hoozoori moshave bedid?

morteza
morteza
نوامبر 1, 2021 10:44 ق.ظ
پاسخ به  salian

سلام دوست عزیز.مشاوره ما کاملا رایگان هستش و نیاز به پرداخت هیچگونه وجهی ندارید.هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری می تونید از خدمات مشاوره مجموعه کیانقش بهره مند بشید.

محمد
محمد
نوامبر 2, 2021 11:56 ق.ظ

سلام من قبلا از ربات برای فالوور گرفتن استفاده می کردم اما اصلا بدردم نخورد. شما پیشنهاد می کنید چه نوع تبلیغی انجام بدم؟

zeynab
zeynab
نوامبر 2, 2021 12:05 ب.ظ
پاسخ به  محمد

سلام. شما می تونید با مجموعه تماس بگیرید تا مشاوران ما با توجه به حوزه کاری و پیجتون بهترین نوع تبلیغات رو معرفی کنند.

MAHBOOBE
MAHBOOBE
نوامبر 3, 2021 11:29 ق.ظ

سلام لیست اینفلوئنسرهایی که باهاشون همکاری می کنید رو میشه بفرستید؟

zeynab
zeynab
نوامبر 3, 2021 11:43 ق.ظ
پاسخ به  MAHBOOBE

سلام خدمت شما. لطفا با مجموعه تماس بگیرید تا لیست رو براتون ارسال کنند.

mahdi
mahdi
نوامبر 4, 2021 9:48 ق.ظ

خواستم تشکر از سایت خوبتون. من پیج شیرینی فروشی داشتم و تونستم از طریق تیم شما تعداد فالوورهامو واقعی پیجمو افزایش بدم.

zeynab
zeynab
نوامبر 4, 2021 10:10 ق.ظ
پاسخ به  mahdi

سلام خدمت شما. باعث خوشنودی ما هست که تونستیم کمکتون کنیم.

somayye naderi
somayye naderi
نوامبر 6, 2021 10:59 ق.ظ

سلام. میشه یه لیست از اینفلوئنسرهایی که باهاشون کار می کنید در اختیارمون قرار بدید؟

morteza
morteza
نوامبر 6, 2021 11:31 ق.ظ
پاسخ به  somayye naderi

سلام خدمت شما. در آینده لیستی از تمام اشخاصی که باهاشون کار می کنیم ارائه میدیم اما هم اکنون برای آگاهی از اینفلوئنسرهایی که با مجموعه ما کار می کنند می تونید با مجموعه تماس بگیرید تا مشاوران ما تمام اطلاعات لازم را خدمتتون اعلام کنید.

سیامک
سیامک
نوامبر 7, 2021 10:35 ق.ظ

سلام. داخل صفحاتی که پر بیننده هستند، چه نوع تبلیغاتی انجام بدیم بهتره؟!

morteza
morteza
نوامبر 7, 2021 10:39 ق.ظ
پاسخ به  سیامک

درود بر شما. اصولا استفاده از تبلیغات ایمپرشن در صفحات پر بیننده مناسب تره و می تونید از اون استفاده کنید.

sadra
sadra
نوامبر 9, 2021 9:56 ق.ظ

به نظر شما تبلیغات پروموت اینستاگرام برای افزایش فالوور و فروش خوبه؟

zeynab
zeynab
نوامبر 9, 2021 10:01 ق.ظ
پاسخ به  sadra

سلام دوست عزیز. با توجه به اینکه تبلیغات پروموت از کشور ایران پشتیبانی نمیکنه و قیمتش با توجه به هزینه دلاری بالا هست پیشنهاد ما به شما اینه که با هزینه کمتر توی پیج های اینفلوئنسری یا پیج های مشابه کسب و کارتون تبلیغ کنید.

mohammad reza
mohammad reza
نوامبر 10, 2021 9:29 ق.ظ

با تبلیغ اینستاگرامی صرفا فالوورامون اضافه میشه؟ من دو بار تبلیغات انجام دادم اما هیچکدوم از فالوورا خریدی از پیجم انجام ندادن. میشه راهنمایی کنید؟

zeynab
zeynab
نوامبر 10, 2021 9:48 ق.ظ
پاسخ به  mohammad reza

سلام دوست عزیز. در صورتی که به صورت هوشمندانه داخل پیج هایی که هم محتوا با شما هستند تبلیغ کنید امکان افزایش فروشتون زیاد هست. برای اطلاعات بیشتر هم می تونید با مجموعه تماس بگیرید تا بهتر راهنماییتون کنند.

حامد برزگر
حامد برزگر
نوامبر 11, 2021 9:59 ق.ظ

سلام. برای یک پیج فرش نیازمند مشاوره تبلیغاتی هستیم تا بتونیم بهترین نتیجه رو بگیریم. شما می تونید راهنماییمون کنید؟

zeynab
zeynab
نوامبر 11, 2021 10:08 ق.ظ
پاسخ به  حامد برزگر

سلام بله می تونید با مجموعه تماس بگیرید تا مشاوران ما بهتر راهنماییتون کنند.

علی
علی
نوامبر 13, 2021 10:30 ق.ظ

سلام خدمت شما. می خواستم بدونم شما برای اتجام تبلیغات به صورت قصدی و چکی هم کار می کنید؟

morteza
morteza
نوامبر 13, 2021 10:31 ق.ظ
پاسخ به  علی

سلام دوست عزیز. برای پاسخ به این سوال با مجموعه تماس بگیرید تا اطلاعات کامل رو خدممتون عرض کنند.

علیرضا
علیرضا
نوامبر 14, 2021 9:53 ق.ظ

سلام و عرض ادب
در صورتی که برای چندتا پیج تبلیغات بخوایم می تونید روی هزینه نهایی تخفیف در نظر بگیرید؟

zeynab
zeynab
نوامبر 14, 2021 10:00 ق.ظ
پاسخ به  علیرضا

سلام خدمت شما. برای پاسخ این سوال بهتر هست با مجموعه تماس بگیرید تا بهتر راهنماییتون کنند.

makan elahi
makan elahi
نوامبر 15, 2021 10:11 ق.ظ

مرسی بابت سایت خوبی که دارین

morteza
morteza
نوامبر 15, 2021 10:14 ق.ظ
پاسخ به  makan elahi

سلام. ممنون که به ما انرژی می دید.

101
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x