تبلیغات در اینستاگرام 6 مرداد 1400

تبلیغات در اینستاگرام به صورت نتیجه محور

برای تبلیغات موثر در اینستاگرام با ما تماس بگیرید تا با مشاوره رایگان بهترین استراتژی برای کسب و کار شما طرح ریزی شود.

آدرس و تلفن تبلیغات در اینستاگرام کیانقش

تبلیغات در اینستاگرام به یکی از ابزار های پرطرفدار برای برندینگ و معرفی کسب و کارها تبدیل شده است. افراد بسیار زیادی از جامعه ما در هر قشر و سنی که باشند، در اینستاگرام دارای حساب کاربری هستند.

از آنجا که بسیاری از افراد  جامعه ما در اینستاگرام فعالیت دارند، طبیعی است که تبلیغات در اینستاگرام نسبت به تبلیغات در شبکه های اجتماعی دیگر از اهمیت بالاتری برخوردار شود.

چک کردن پیج اینستاگرام برای ما تبدیل به عادت شده است و هر زمان که چند دقیقه ای ذهنمان آزاد باشد، پیج های مورد علاقه مان را چک می کنیم.

به همین دلیل تبلیغات موثر در اینستاگرام می تواند به شناخته شدن برند ما و بهبود کسب و کار، کمک شایانی کند. اما با توجه به رقابت زیاد در تبلیغات اینستاگرامی و ادعای افراد بسیاری که خود را متخصص تبلیغات در اینستاگرام معرفی می کنند، انتخاب بهترین روش تبلیغات در اینستاگرام دشوار شده است.

پیدا کردن متخصصان واقعی تبلیغات در اینستاگرام نیز مشکلی است که به این راحتی نمی توان از پسش بر آمد. یک متخصص مارکتینگ اینستاگرام از نحوه تبلیغات در اینستاگرام اطلاع داشته و مطابق با کسب و کار شما پروژه دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام را طرح ریزی می کند.

کانون تبلیغاتی کیانقش با تجربه چند ساله در زمینه تبلیغات اینستاگرام و داشتن سابقه درخشان در تبلیغات، می تواند مشاور خوبی در جهت پیشرفت برند شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام باشد.

کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه برای خیلی ها در همه جای جهان و همینطور کشورمان ایران اتفاق افتاده است.

افراد بسیاری در اینستاگرام به دنبال کسب بیشترین درآمد از اینستاگرام  هستند. به کار بردن اصول درست و تبلیغات بهینه و مقرون به صرفه، می تواند برای شما باعث کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام شود.

با تبلیغات هوشمندانه و هدفمند در اینستاگرام می توانید گامی بزرگ در جهت فروش محصولات یا خدمات خود بردارید. اگر هیچ سررشته ای از تبلیغات در شبکه های مجازی ندارید، نگران نباشید.

با وجود کیانقش دیگر نیازی به دانلود و نصب نرم افزار تبلیغات در اینستاگرام نیست. کیانقش با به کار گرفتن انواع ترفند تبلیغات در اینستاگرام و تجربه چندین ساله می تواند بهترین روش تبلیغات را برای برند شما برنامه ریزی کند.

اگر می خواهید با انواع تبلیغات، نحوه محاسبه قیمت تبلیغات در اینستاگرام و فوت و فن های افزایش بازدید اینستاگرام آشنا شوید، با ما در ادامه همراه باشید.

تبلیغات در اینستاگرام

مهمترین خدمات تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام با داشتن بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه و بالغ بر ۳۰ میلیون کاربر ایرانی، یک محیط وسیع از افراد با سلایق مختلف را در اختیار دارد که می‌تواند هدف کسب و کارهای باهوش باشد. جالب است که چند آمار اینستاگرامی را با شما در میان بگذاریم.

ما با مشاوره رایگان تبلیغات در اینستاگرام، مشتریان را تا انتخاب تبلیغات مناسب و صحیح برای کسب وکارشان راهنمایی میکنیم.

مشتریان ما در جریان تمامی مراحل تبلیغاتشان قرار میگیرند و پس از اجرای تبلیغات، گزارشی کامل با تحلیل کارشناس، برای بهبود تبلیغات بعدی به آن‌ها ارائه خواهد شد.

حضور فعال کاربران ایرانی، اینستاگرام را به شبکه اجتماعی اول ایران تبدیل کرده است.

چگونه تبلیغات پربازدیدی در اینستاگرام داشته باشیم؟

  • تصاویر یا بنرهای تبلیغاتی با کیفیت و جذاب
  • ویدئو تبلیغاتی مناسب تبلیغات در اینستاگرام
  • مشخص کردن صفحه اینستاگرامی در زمینه کسب و کار شما
  • استفاده از کپشن های کوتاه
  • استفاده از هشتگ های مرتبط
  • متن تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام انواع مختلفی دارد که با توجه به نیاز مشتری و میزان بودجه کسب و کارها انتخاب می شود.

  • تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام
  • تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام
  • تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام
  • تبلیغات کمپینی در اینستاگرام
  • تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام
  • تبلیغات گسترده اینستاگرام

تبلیغات بازدیدی نوعی از تبلیغات اینستاگرام است که با توجه به میزان بازدید دلخواه مشتری و بدون ریسک انجام می شود. این نوع تبلیغات اینستاگرام که در قالب پست و استوری منتشر می شود، نیازمند محتوایی جذاب است.

همچنین، هزینه تبلیغات بازدیدی اینستاگرام با توجه به تعداد بازدیدها محاسبه می شود. تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام بر اساس دیده شدن پست تبلیغاتی اینستاگرام یا استوری تبلیغاتی اینستاگرام محاسبه می شود. که به آن نرخ تعامل کاربر یا انگیجمنت (engagement) می گویند.

هرچه پست یا استوری اینستاگرام شما جذاب تر باشد، میزان دیده شدن آن بیشتر است. هزینه تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام بستگی به تعداد بازدید پست یا استوری دارد. روانشناسی فروش و تکنیک های دیجیتال مارکتینگ افراد متخصص می تواند پست یا استوری شما را جذاب تر نشان دهد که باعث جذب شدن مخاطب شود.

تبلیغات استوری اینستاگرام

در تبلیغات استوری اینستاگرام، هزینه بر اساس طول زمان یا تعداد بازدید استوری، محاسبه می شود. تبلیغات استوری اینستاگرام به دلیل امکان گذاشتن لینک سایت کسب و کارتان در آن، قابل توجه است.

تبلیغات استوری اینستاگرام شامل دعوت به اقدام یا call to action است. به عنوان مثال در صورتی که صفحه ای برای محصولتان تدارک دیده اید، می توانید آدرس سایت را در کال تو اکشن استوری اینستاگرام قرار دهید و کاربر با بالا کشیدن صفحه، به صفحه فروش سایت شما هدایت می شود.

تبلیغات پست اینستاگرام

پست اینستاگرام شما هر چه جذاب تر باشد پیج شما با افزایش فالوور واقعی مواجه خواهد شد که نیاز به دانش اصول گرافیک مطابق با پلتفرم اینستاگرام دارد.

اگر پست اینستاگرام شما دارای ویدئو باشد، کاربران بیشتری را به خود جذب می کند کیانقش با ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام، پست های اینستاگرام جذاب را برای جذب هر چه بیشتر فالوور اینستاگرام، به نمایش در می آورد.

ریچ اینستاگرام چیست؟

تعداد افرادی که با دیدن پست یا استوری اینستاگرام بر روی لینک یا پست شما کلیک کرده اند تا به صفحه یا سایت شما هدایت شوند، ریچ اینستاگرام نام دارد.

ایمپرشن اینستاگرام چیست؟

تعداد افرادی که استوری تبلیغاتی یا پست تبلیغاتی شما را در اینستاگرام مشاهده کرده اند، ایمپرشن پست یا ایمپرشن استوری نام دارد. ایمپرشنT نشان دهنده جذابیت پست یا استوری اینستاگرام است. در صورتی که یک صفحه اینستاگرام 20 فالوور داشته باشد و هرکدام از آن ها 3 بار پست یا استوری اینستاگرام را مشاهده کنند ایمپرشن پست یا استوری 60 می شود.

 

تبلیغات ساعتی اینستاگرام

پیج های بزرگ با تعداد فالوور بسیار زیاد، تبلیغات ساعتی می پذیرند. این امکان به پیج های کوچک تر امکان می دهد تا با هزینه کم تری پیج خود را به تعداد زیادی از افراد نشان دهند. تعرفه تبلیغات ساعتی اینستاگرام متفاوت است.

کیانقش پیج های بزرگ مرتبط با کسب و کار شما را می شناسد و می تواند برنامه ریزی و زمان بندی مناسبی برای تبلیغات ساعتی برند شما را، طرح ریزی کند.

تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام

اینفلوئنسر اینستاگرام شخصی است که در اینستاگرام فعالیت زیادی داشته و دارای فالوورها و دنبال کنندگان بسیاری است. اما تنها داشتن فالوور بالا نشان از اینفلوئنسر بودن ندارد و آن فرد باید بر دنبال کنندگانش تاثیر گذار باشد.

از جمله اینفلوئنسرهای اینستاگرام، سلبریتی ها هستند که تاثیر زیادی بر مخاطبین خود دارند. شاید ارتباط برقرار کردن و سفارش تبلیغ به سلبریتی ها کار دشواری باشد؛ اما با متخصصان اینفلوئنسر مارکتینگ کیانقش می توانید تبلیغات در اینستاگرام سلبریتی ها را تجربه کنید.

چرا تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ علاوه بر هزینه بالاتر، پرطرفدارتر است؟ خودتان را به جای مخاطب بگذارید؛ فردی تاثیرگذار به شما پیشنهاد می دهد که چنین محصولی کیفیت بالایی دارد. حال چند درصد امکان دارد تا ترغیب شوید و آن محصول را خریداری کنید؟

اینفلوئنسر ها به شما کمک می کنند تا بازخورد بالاتری در جهت معرفی و فروش محصولات یا خدمات خود داشته باشید.

تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ کیانقش

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام یا پروموت اینستاگرام (Sponsored Ads)

یکی از روش های تبلیغاتی رسمی پلتفرم اینستاگرام در جهان، تبلیغات اسپانسری است. کمپانی اینستاگرام یعنی فیسبوک، وظیفه تبلیغات اینستاگرام را بر عهده دارد.

در ازای مبلغ مشخصی، اینستاگرام تبلیغ شما را به کاربرانش نشان خواهد. به این نوع از تبلیغات، تبلیغات اسپانسری اینستاگرام(Sponsored Ads) یا پروموت اینستاگرام(Promote) می گویند که روشی موثر برای هدف گیری جامعه خاصی از افراد است.

 

با تبلیغات اسپانسری می توانید جامعه اینستاگرام را بر اساس سن، موقیعت مکانی، رفتار، علایق شخصی و… انتخاب کنید. با این شیوه از تبلیغات می توانید امکان بازدید از وب سایت، خرید محصول، دانلود اپلیکیشن و … را ایجاد کنید.

گزینه تبلیغ در اینستاگرام شما را به صفحه پروموت اینستاگرام هدایت می کند. برای تبلیغات اسپانسری اینستاگرام، شما نیاز به داشتن حساب کاربری در فیسبوک دارید.

تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام باعث افزایش فالوور اینستاگرام می شود و فالوور واقعی را به پیج شما هدایت می کند. همچنین شیوه نشان دادن تبلیغات در شیوه اسپانسری به گونه ای است که برای کاربر ایجاد مزاحمت نمی کند.

در تبلیغات اسپانسر، هزینه بر اساس دلار محاسبه می شود. که با توجه به شرایط حال حاضر، پرداخت آن کمی دشوار است؛ اما کیانقش می تواند به راحتی پرداخت دلاری را برای تبلیغات اسپانسری شما، امکان پذیر کند.

مزایای تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

  • امکان فیلتر کردن افراد جامعه بر اساس سن، موقعیت جغرافیایی و ..
  • امکان قرار دادن لینک وب سایت و کال تو اکشن
  • کاربر بیننده تبلیغ شما برای دیدن تبلیغ، نیازی به فالو داشتن پیج اینستا شما ندارد
  • مزاحم نبودن تبلیغ به دلیل داشتن فرمت یکسان با دیگر پست ها
  • امکان پروموت کردن پست خاص
  • امکان تبلیغ بدون داشتن پیج اینستاگرام

طراحی کمپین اینستاگرامی

انواع مختلف تبلیغات در اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی زمانی که در کنار یکدیگر و منجسم انجام شوند، می توانند تاثیرات بالاتری داشته باشند.

کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام مجموعه ای از تبلیغات و فعالیت هایی است که با هدف خاص و زمان بندی مشخص، متناسب با زمینه کسب و کار و نیازهایش طراحی می شود. هر کمپین اینستاگرامی با توجه به نیاز های کسب و کار، اهداف قابل دستیابی ، رقبای موجود و بودجه قابل ارائه، طراحی می شود.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام فقط توسط متخصص طراحی کمپین اینستاگرامی، قابل انجام است و نیاز به دانش و تجربه زیادی دارد.

طراحی کمپین تبلیغاتی اینستاگرامی، می تواند حداکثر نتیجه را از اینستاگرام برای شما داشته باشد. با استفاده از کمپین تبلیغاتی موثر اینستاگرامی می توانید کسب و کار خود را چند پله تقویت کنید.

کمپین های اینستاگرامی به گونه ای طراحی می شوند که گویی کارشناس اینستاگرام مارکتینگ کیانقش عضوی از تیم شماست و از هر ابزار و راهکار دیجیتالی استفاده می کند تا کسب و کارتان، بهتر معرفی شود.

می توانید با مشاوره کیانقش، بهترین تبلیغات را بر اساس بودجه و هدف کسب و کارتان دریافت کنید.

تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام

در تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام، پیج اینستا شما در اپلیکیشن یا وب سایت نمایش داده می شود و کاربر با کلیک کردن روی آن به صفحه اینستاگرام شما هدایت می شود.

طراحی تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات گسترده اینستاگرام

تبلیغات گسترده اینستاگرام یا تبلیغات انبوه در اینستاگرام، شامل زمان بندی، استراتژی های دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام، تبلیغ نویسی، گرافیک و … است. در تبلیغات گسترده اینستاگرام ممکن است از همه راه های تبلیغات مطابق با کسب و کار شما استفاده شود.

همه جزئیات و گزارشات و تبلیغات گسترده در اینستاگرام تبلیغات در پیج های پربازدید به اطلاع شما خواهد رسید و قبل از اجرا با شما در میان گذاشته خواهد شد. تبلیغات گسترده در اینستاگرام ممکن است شامل مدیریت پیج اینستاگرام و تعیین استراتژی محتوا نیز باشد.

 

مشتریان کیانقش در جریان تمامی مراحل تبلیغاتشان قرار می گیرند و پس از اجرای تبلیغات، گزارشی کامل با تحلیل کارشناس، برای بهبود تبلیغات بعدی به آن ها ارائه خواهد شد.

چرا باید از بنرهای تبلیغاتی در اینستاگرام استفاده کنم؟

بنر برای تبلیغ پیج اینستاگرام بخش جدایی ناپذیر اینستاگرام است. یک بنر تبلیغاتی خوب و جذاب که در آن اصول گرافیک رعایت شده است، می تواند چند برابر مخاطبان بیشتری را به پیج اینستاگرام شما سرازیر کند.

تصاویر گرافیکی چشم گیر جذابیت زیادی برای افراد دارد. یک بنر تبلیغاتی جذاب اینستاگرام می تواند محصول و برند شما را به خوبی معرفی کرده و ویژگی ها آن را بیان نماید.

ساخت بنر تبلیغاتی در اینستاگرام

ساخت بنر پست اینستاگرام

پست اینستاگرامی در پیج های پربازدید به صورت دائمی یا با زمان محدود قرار می گیرند. ابعاد پست اینستاگرام در جهت بهتر به نظر رسیدن در چشم مخاطب و هارمونی رنگ ها در آن تاثیر زیادی دارد.

ساخت بنر استوری اینستاگرام

سایز بنر استوری اینستاگرام با سایز پست اینستاگرام متفاوت است و طراحی خاص خود را می طلبد. به دلیل استفاده از لینک آدرس سایت کسب و کار شما در استوری اینستاگرام، دکمه کال تو اکشن جذاب برای جلب توجه مخاطب مورد نیاز است.

کیانقش با داشتن تیم طراحی گرافیک قوی مسلط به دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام، سفارشات طراحی بنر و استوری تبلیغات اینستاگرام شما را می پذیرد.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

کانون تبلیغاتی کیانقش با توجه به سابقه طولانی مدت در عرصه تبلیغات اینستاگرامی و تجربه بالا برای تبلیغات برندهای بزرگ، همواره بهترین تبلیغات را برای مشتریان خود معرفی می کند.

به طوری که با دریافت مشاوره از شرکت کیانقش می توانید بهترین تبلیغات را بر اساس بودجه و هدف کسب و کارتان دریافت کنید. اما بدیعی است که هر یک از انواع تبلیغات نتایج متفاوتی را در بر داشته باشد.

طراحی کمپین برای تبلیغات در اینستاگرام

امروزه خرید فالوور ارزان همه جا باب شده است و همه به دنبال تبلیغات ارزان در اینستاگرام هستند و به دنبال خرید لایک اینستاگرام می گردند؛ اما باید بدانید که اینستاگرام الگوریتم های خود را بهبود بخشیده و فالوورهای غیرواقعی را تشخیص می دهد.

خرید و فروش فالوور ارزان این روزها بسیار متداول است اما اینستاگرام به فالوورهایی بها می دهد که دارای فعالیت طبیعی در اینستاگرام باشند.خرید ربات افزایش فالوور اینستاگرام، نه تنها باعث بهبود پیج شما نشده بلکه باعث افت آن نیز می شود.

ربات اینستاگرام به سادگی توسط اینستاگرام تشخیص داده شده و کمکی به بهبود پیج اینستاگرام شما نمی کند.

مشاوره رایگان در کیانقش

تصویر مشاوره کیانقش
برای مشاوره با کیانقش تماس بگیرید

مشاوره رایگان و ارائه گزارش از تبلیغات شما

تلفن ثابت 26205700

موبایل 09121914200

خیابان ولیعصر، روبروی صدا و سیما، خیابان مهری، بن بست سوسن یکم، پلاک 15، واحد 9

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ (impression advertising)

انواع تبلیغات در اینستاگرام و بهترین روش های تبلیغاتی در اینستاگرام

kianaghsh impression instagram advertisement

تبلیغات ایمپرشن در اینستاگرام

kianaghsh instagram infulencer marketing

تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام

kianaghsh sponsored ads promote instagram

تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام

kianaghsh campaign instagram advertisement

تبلیغات کمپینی در اینستاگرام

گرفتن تبلیغات در اینستاگرام با آژانس تبلیغاتی کیانقش

تعداد فالوورهای صفحه تبلیغاتی

در برخی مواقع و به دلیل هدف گیری طیف گسترده ای از جامعه، ملاک ارزش گذاری قیمت تبلیغات بر اساس تعداد فالوورهای صفحات تبلیغاتی مشخص می شود.

قیمت تبلیغات در اینستاگرام، تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام با توجه به معیارهای متفاوتی قیمت گذاری می شود. از این رو نمی توان قیمت دقیقی برای این نوع خدمات ارائه داد.

نوع تبلیغ اینستاگرامی

نوع محتوا تبلیغاتی با توجه به نیاز یا خواسته مشتری انتخاب می شود که از اصلی ترین معیارهای قیمت گذاری خدمات اینستاگرام است.

به طور کلی دو نوع محتوا در تبلیغات اینستاگرام استفاده می شود که یکی از آن ها محتوا بنری و دیگری محتوای ویدئویی است.

حال باید انتخاب کنید محتوا شما در پست، استوری یا هر دو منتشر شود. همه این عوامل می توانند در قیمت نهایی تبلیغات شما تأثیرگذار باشند.

افزایش بازدیدکننده با تبلیغات در اینستاگرام

میزان انگیجمنت

میزان انگیجمنت، اطلاعات قابل توجهی در مورد میزان بازدهی و درصد فعالیت کاربران در پیج تبلیغاتی را نشان می دهد. هرچه محتوا جذاب تر باشد، مخاطبان را بیشتر به خود جذب می کند.میزان انگیجمنت یا نرخ تعامل کاربران نشان می دهد که کاربران از راه های مختلف چه مقدار با محتوای تولید شده تعامل برقرار کرده اند.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام

زمان و جایگاه تبلیغات

انتشار تبلیغات در برخی از ساعات شبانه روز می تواند بازدهی بالاتری نسبت به زمان های دیگر داشته باشد. علاوه بر آن، در صورتی که تبلیغات شما به عنوان پست آخر نمایش داده شود، ممکن است توسط کاربران بیشتری مشاهده شود.

میزان تبلیغات

برخی از صفحات اینستاگرامی، تبلیغات پربازدید خود را به صورت محدود ارائه می دهند. یعنی برای تبلیغات در صفحه اجتماعی خود هر تبلیغی را نمی گذارند یا تبلیغات کمی را قبول می کنند.

از این رو قیمت این نوع تبلیغات با صفحات دیگر متفاوت است.

تعرفه پروموت اینستاگرام چه قدر است؟

هزینه پروموت به متغیرهای زیادی بستگی دارد مانند:

  • مناطق جغرافیایی
  • تعداد کاربرانی که تبلیغ به آن ها نمایش داده می شود
  • تایم پروموت

و…

موقعیت جغرافیایی دنبال کنندگان

برخی از محتواهای تبلیغاتی و پیج ها طیف خاص یا گسترده ای از افراد جامعه را هدف قرار می دهند. به همین دلیل ممکن است با توجه به این معیار، هزینه تبلیغات شما افزایش یا کاهش یابد.

به طور کلی بازدهی تبلیغات اینستاگرامی، به موارد مختلفی مانند زمان برگزاری کمپین، تعداد صفحات تبلیغاتی و … بستگی دارد.

مزایا تبلیغات در اینستاگرام

سؤالات متداول تبلیغات در اینستاگرام

انواع تبلیغات در اینستاگرام کدام اند؟

کمپین های تبلیغاتی، تبلیغات بازدیدی، تبلیغات خارجی، تبلیغات بلاگری و تبلیغات اسپانسری از انواع تبلیغات پرطرفدار در اینستاگرام هستند که هر یک به نوبه خود از بازخورد بالایی برخوردارند.

قیمت تبلیغات در اینستاگرام چگونه محاسبه می شود؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام، با توجه به نوع تبلیغات، میزان تبلیغات، میزان بازدهی و … بستگی دارد. پس طبیعی است قیمت تبلیغات بازدیدی با تبلیغات اینفلوئنسری یا بلاگری متفاوت باشد.

چرا برای تبلیغات در اینستاگرام کیانقش را انتخاب کنیم؟

کیانقش با داشتن تجربه چندیدن ساله، اینستاگرام مارکتر های با تجربه و نمونه کارهای قوی، متخصصان حرفه ای را برای تبلیغات در اینستاگرام در خود دارد.

هر کارشناس اینستاگرام در کیانقش عضوی از تیم شماست و با تجربه و دانش قبلی، بهترین ابزار ها و استراتژی ها را برای معرفی بهتر کسب و کار شما به کار می گیرد.

آیا تبلیغات در اینستاگرام برای هر کسب و کاری یکسان است؟

خیر، تبلیغات در اینستاگرام انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها با توجه به بودجه و نوع کسب و کار پیشنهاد می شوند.

به طوری که نمی توان تبلیغات در اینستاگرام یک شرکت بزرگ و قدرتمند مانند پپسی و کوکاکولا را با یک کسب و کار خانگی و جدید مقایسه کرد.

5 2 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
9 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
mona
mona
جولای 18, 2021 10:42 ق.ظ

شما می تونین واسه پیج من با اینفلوئنسرهای خارج از کشور هم صحبت کنید؟

kiani
ادمین
kiani
جولای 20, 2021 4:22 ب.ظ
پاسخ به  mona

بله لطفا تماس بگیرید و اینفلوئنسر مورد نظرتون رو اعلام کنید

sada
sada
جولای 20, 2021 4:20 ب.ظ

من یه پیج جوراب دارم هزینه تبلیغاتش چه قد میشه؟ سرمایه زیادی ندارم اصن

alireza
alireza
جولای 21, 2021 1:31 ب.ظ

امیپرشن رو تو چه صفحاتی انجام میدین؟

kiani
ادمین
kiani
جولای 27, 2021 4:07 ب.ظ
پاسخ به  alireza

تبلیغات ایمپرشن عموما تو صفحات بزرگ و پر مخاطب انجام میشه

میلاد س
میلاد س
جولای 25, 2021 1:15 ق.ظ

یک کا فالور بخوام چه قدر میشه هزینه اش؟

kiani
ادمین
kiani
جولای 27, 2021 4:07 ب.ظ
پاسخ به  میلاد س

لطفا با کیانقش تماس بگیرید

ali
ali
جولای 27, 2021 1:19 ق.ظ

شما با ایفلوئنسرهای بزرگ هم کار می کنین؟ مثه صدف بیوتی یا مستر تیستر؟

kiani
ادمین
kiani
جولای 27, 2021 4:05 ب.ظ
پاسخ به  ali

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینفلوئنسر ها با کیانقش تماس بگیرید

9
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x