تبلیغات در اینستاگرام

(Updated on 5/16/2021)

( به روز شده در 26/2/1400 )

مشاوره رایگان و ارائه گزارش از تبلیغات شما
تلفن ثابت 26205700 | موبایل : 09121914200

خیابان ولیعصر ، روبروی صدا و سیما ، خیابان مهری ، بن بست سوسن یکم ، پلاک ۱۵ ، واحد ۹

تبلیغات در اینستاگرام

این روزها تبلیغات در اینستاگرام به یکی از ابزارهای پرطرفدار برای برندینگ و معرفی کسب و کارها تبدیل شده است. اما چرا اینستاگرام از شبکه های مجازی پر طرفدار است؟

از آنجا که بسیاری از افراد جامعه ما در اینستاگرام فعالیت دارند، طبیعی است که تبلیغات در اینستاگرام نسبت به تبلیغات در شبکه های اجتماعی دیگر از اهمیت بالاتری برخوردار شود.

از طرف دیگر، با تبلیغات هوشمندانه و هدفمند در اینستاگرام می توانید گامی بزرگ در جهت فروش محصولات یا خدمات خود بردارید. اما اگر هیچ سر رشته ای از تبلیغات و شبکه های مجازی ندارید نگران نباشید.

شرکت های تبلیغاتی بزرگی چون کیانقش، چند سالی است که در زمینه تبلیغات گسترده اینستاگرام فعالیت می کند. شما می توانید با مشاوره از افراد با تجربه، بهترین نوع تبلیغات را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

اگر می خواهید بهتر با انواع تبلیغات، نحوه محاسبه قسمت تبلیغات در اینستاگرام و فوت و فن های افزایش بازدید در این شبکه مجازی محبوب آشنا شوید با ما در ادامه همراه باشید.

تبلیغات در اینستاگرام

مهمترین خدمات تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام با داشتن بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه و بالغ بر ۳۰ میلیون کاربر ایرانی، یک محیط وسیع از افراد با سلایق مختلف را در اختیار دارد که می‌تواند هدف کسب و کارهای باهوش باشد. جالب است که چند آمار اینستاگرامی را با شما در میان بگذاریم.

ما با مشاوره رایگان، مشتریان را تا انتخاب تبلیغات مناسب و صحیح برای کسب وکارشان راهنمایی میکنیم.

مشتریان ما در جریان تمامی مراحل تبلیغاتشان قرار میگیرند و پس از اجرای تبلیغات، گزارشی کامل با تحلیل کارشناس، برای بهبود تبلیغات بعدی به آن‌ها ارائه خواهد شد.

اینستاگرام در ایران حدود ۲۸ میلیون کاربر دارد. جامعه‌ای که روز به روز رشد می‌کند و به ویژگی‌های جدید اینستاگرام هم مثل استوری بورد و لایو، روی خوش نشان می‌دهد.

حضور فعال کاربران ایرانی، اینستاگرام را به شبکه اجتماعی اول ایران تبدیل کرده است.

طراحی کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام

طراحی کمپین

تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام

تبلیغات اسپانسر

تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام

اینفلوئنسر مارکتینگ

تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام

تبلیغات بازدیدی

انواع تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام انواع مختلفی دارد که با توجه به نیاز مشتری و میزان بودجه کسب و کارها انتخاب می شود.

 • تبلیغات بازدیدی
 • تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ
 • تبلیغات اسپانسری
 • تبلیغات کمپینی

تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام

تبلیغات بازدیدی نوعی از تبلیغات است که با توجه به میزان بازدید دلخواه مشتری و بدون ریسک انجام می شود. این نوع تبلیغات که در قالب پست و استوری منتشر می شود، نیازمند محتوایی جذاب است. همچنین، هزینه تبلیغات بازدیدی با توجه به تعداد بازدیدها محاسبه می شود.

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسرها (افراد تأثیرگذار و محبوب جامعه) که در زمینه های مختلفی فعالیت دارند، بعضاً در اینستاگرام تبلیغات می کنند.

اما چرا این نوع تبلیغات علاوه بر هزینه بالاتر، پرطرفدارتر است؟ خودتان را به جای مخاطب بگذارید؛ فردی تأثیرگذار به شما پیشنهاد می دهد که چنین محصولی کیفیت بالایی دارد. حال چند درصد امکان دارد تا ترغیب شوید و آن محصول را خریداری کنید؟

اینفلوئنسرها به شما کمک می کنند تا بازخورد بالاتری در جهت معرفی و فروش محصولات یا خدمات خود داشته باشید.

نقش اینفلوئنسر،به عنوان تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات اسپانسر در اینستاگرام (Sponsored Ads)

یکی از روش های تبلیغاتی رسمی پلتفرم اینستاگرم در جهان، تبلیغات اسپانسری است. کمپانی اینستاگرام یعنی فیسبوک، وظیفه تبلیغات اسپانسر اینستاگرام را بر عهده دارد.

این نوع تبلیغات که با نام های اسپانسر (Sponsored Ads) یا پروموت اینستاگرام (Promote) شناخته می شود، روشی مؤثر برای هدف گیری جامعه خاصی از افراد است.

حال این جامعه را می توانید بر اساس سن، موقعیت مکانی، رفتار و علایق شخصی انتخاب کنید. با این شیوه از تبلیغات می توانید امکان بازدید از وب سایت، خرید محصول، دانلود اپلکیشن و … را ایجاد کنید.

فراموش نکنید که در تبلیغات اسپانسر، هزینه بر اساس دلار محاسبه می شود.

طراحی کمپین اینستاگرامی

انواع مختلف تبلیغات در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی، زمانی که در کنار یکدیگر و منسجم انجام ‌شوند، می توانند تأثیرات بالاتری داشته باشند.

کارشناسان ما با بررسی وضعیت کسب‌ و کار شما، اهداف قابل دستیابی، رقبای موجود و بودجه‌ای که در نظر دارید،‌ یک کمپین همه جانبه برای معرفی شما به دنیای دیجیتال طراحی می‌کنند.

این کمپین ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که گویی کارشناس ما جزوی از تیم شماست و از هر ابزار و راهکار دیجیتالی استفاده می‌کند تا کسب ‌و کارتان بهتر معرفی شود.

طراحی کمپین برای تبلیغات در اینستاگرام

کانون تبلیغاتی کیانقش با توجه به سابقه طولانی مدت در عرصه تبلیغات اینستاگرامی و تجربه بالا برای تبلیغات برندهای بزرگ، همواره بهترین تبلیغات را برای مشتریان خود معرفی می کند.

به طوری که با دریافت مشاوره از شرکت کیانقش می توانید بهترین تبلیغات را بر اساس بودجه و هدف کسب و کارتان دریافت کنید. اما بدیعی است که هر یک از انواع تبلیغات نتایج متفاوتی را در بر داشته باشد.

چگونه تبلیغات پربازدیدی در اینستاگرام داشته باشیم؟

 1. تصاویر یا بنرهای تبلیغاتی با کیفیت و جذابی انتخاب کنید. (با عکاسی تخصصی محصولات یا ساخت بنر با کیفیت می توانید بازخورد بالاتری را در تبلیغات دریافت کنید.)
 2. ویدئو تبلیغاتی جذابی با توجه به محصولات یا خدمات خود ارائه دهید.
 3. صفحات تبلیغاتی را با توجه به جامعه هدف خود انتخاب کنید. (برای مثال اگر محصول شما فروش بدلیجات است به دنبال صفحاتی بگردید که بیشتر فالوورهای آن خانم ها هستند.)
 4. تا حد امکان از کپشن های کوتاه استفاده کنید.
 5. با توجه به تبلیغات خود از هشتگ های مرتبط استفاده کنید.

قیمت تبلیغات در اینستاگرام، تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام با توجه به معیارهای متفاوتی قیمت گذاری می شود. از این رو نمی توان قیمت دقیقی برای این نوع خدمات ارائه داد.

نوع تبلیغ

نوع محتوا تبلیغاتی با توجه به نیاز یا خواسته مشتری انتخاب می شود که از اصلی ترین معیارهای قیمت گذاری خدمات اینستاگرام است.

به طور کلی دو نوع محتوا در تبلیغات اینستاگرام استفاده می شود که یکی از آن ها محتوا بنری و دیگری محتوای ویدئویی است.

حال باید انتخاب کنید محتوا شما در پست، استوری یا هر دو منتشر شود. همه این عوامل می توانند در قیمت نهایی تبلیغات شما تأثیرگذار باشند.

تعداد فالوور

در برخی مواقع و به دلیل هدف گیری طیف گسترده ای از جامعه، ملاک ارزش گذاری قیمت تبلیغات بر اساس تعداد فالوورهای صفحات تبلیغاتی مشخص می شود.

افزایش بازدیدکننده با تبلیغات در اینستاگرام

میزان انگیجمنت

میزان انگیجمنت، اطلاعات قابل توجهی در مورد میزان بازدهی و درصد فعالیت کاربران در پیج تبلیغاتی را نشان می دهد.

میزان تبلیغات

برخی از صفحات اینستاگرامی، تبلیغات پربازدید خود را به صورت محدود ارائه می دهند. یعنی برای تبلیغات در صفحه اجتماعی خود هر تبلیغی را نمی گذارند یا تبلیغات کمی را قبول می کنند.

از این رو قیمت این نوع تبلیغات با صفحات دیگر متفاوت است.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام

جایگاه تبلیغات

انتشار تبلیغات در برخی از ساعات شبانه روز می تواند بازدهی بالاتری نسبت به زمان های دیگر داشته باشد. علاوه بر آن، در صورتی که تبلیغات شما به عنوان پست آخر نمایش داده شود، ممکن است توسط کاربران بیشتری مشاهده شود.

موقعیت جغرافیایی دنبال کنندگان

برخی از محتواهای تبلیغاتی و پیج ها طیف خاص یا گسترده ای از افراد جامعه را هدف قرار می دهند. به همین دلیل ممکن است با توجه به این معیار، هزینه تبلیغات شما افزایش یا کاهش یابد.

مزایای تبلیغات در شبکه های مجازی

 • سرعت بسیار بالا در انتشار تبلیغ
 • دسترسی آسان مخاطبان به شبکه های اجتماعی
 • بازدهی بالا و امکان دیده شدن
 • امکان تبلیغ چند رسانه ای
 • کیفیت بالای تبلیغات
 • امکان ارائه خدمات در سطح گسترده و فراگیر
 • امکان سنجش و آمارگیری از بازدیدها
مزایا تبلیغات در اینستاگرام

سؤالات متداول

1. انواع تبلیغات در اینستاگرام کدام اند؟

 • کمپین های تبلیغاتی، تبلیغات بازدیدی، تبلیغات خارجی، تبلیغات بلاگری و تبلیغات اسپانسری از انواع تبلیغات پرطرفدار در اینستاگرام هستند که هر یک به نوبه خود از بازخورد بالایی برخوردارند.

2. آیا تبلیغات در هر کسب و کاری یکسان است؟

 • خیر، تبلیغات در اینستاگرام انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها با توجه به بودجه و نوع کسب و کار پیشنهاد می شوند.
 • به طوری که نمی توان تبلیغات یک شرکت بزرگ و قدرتمند مانند پپسی و کوکاکولا را با یک کسب و کار خانگی و جدید مقایسه کرد.

3. قیمت تبلیغات در اینستاگرام چگونه محاسبه می شود؟

 • هزینه تبلیغات در پلتفرم قدرتمند اینستاگرام، با توجه به نوع تبلیغات، میزان تبلیغات، میزان بازدهی و … بستگی دارد. پس طبیعی است قیمت تبلیغات بازدیدی با تبلیغات اینفلوئنسری یا بلاگری متفاوت باشد.
0 0 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x