تبلیغات گسترده اینستاگرامی / تبلیغات پربازدید

شماره تماس:  02126205700

تبلیغات گسترده اینستاگرامی، کمپین های تبلیغاتی بزرگی هستند که همزمان کسب و کار شما را در پیج های اینستاگرامی مختلف تبلیغ می کنند. این نوع تبلیغات به دلیل بازدهی بالایی که دارند، همواره مورد توجه بسیاری از کسب و کارها قرار می گیرد.

فرقی نمی کند که هدف شما از تبلیغات فروش محصول است یا خدمات. تبلیغات گسترده اینستاگرامی می تواند کسب و کارتان را برای معرفی به افراد جامعه و در نتیجه فروش کالا یا خدماتتان کمک کند. تبلیغات گسترده در دو دسته پست و استوری منتشر می شوند. محتوای تبلیغاتی شما نیز می تواند عکس، ویدئو یا گیف باشند. اما نکته حائز اهمیت در این امر، جذابیت محتوای تصویری شما است.

چه تاجر بزرگی باشید یا حتی صاحب کارخانه میهن، یا اگر در خانه عروسک های دست ساز درست می کنید می توانید با استفاده از تبلیغات گسترده در اینستاگرام کسب و کار خود را گسترش دهید و به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

در گذشته، روش های محدودی برای بازاریابی و تبلیغات وجود داشت. اکثر کسب و کارها بر اساس اعتبار میان مردم و یا قدمت مغازه یا دکان، در میان مشتریان از محبوبیت خاصی برخوردار بودند.

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز کسب و کارها به شناخته شدن در میان مردم و افزایش فروش خدمات یا کالا، شکل تبلیغات و بازاریابی تغییر قابل توجهی کرد؛ به طوری که دیگر نمی توان انتظار داشت که با استفاده از بازاریابی سنتی بتوان پیشرفت قابل ملاحظه ای را در کسب و کار مشاهده کرد.

امروزه، با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد کسب و کارهای بسیار زیاد بر بستر اینترنت، تبلیغات دیجیتال و اینترنتی، بازدهی فوق العاده بالایی نسبت به روش های آفلاین و سنتی تبلیغات دارد.

یکی از پربازده ترین روش های تبلیغات دیجیتال، بازاریابی گسترده در سوشال مدیا مانند تبلیغات گسترده در اینستاگرام می باشد. شبکه های اجتماعی، علاوه بر ایجاد بستر ارتباطی میان افراد، جنبه آموزشی، سرگرمی و مهمتر از همه، تبلیغاتی نیز دارند.

هدف اصلی تبلیغات

  • آشنا شدن کاربران اینستاگرام از برند یا کسب و کار، به منظور توسعه جایگاه برند در بازار هدف و افزایش فروش
  • جلب کردن نظر مشتریان بالقوه و ترغیب کردن بازار هدف به انجام دادن آنچه که هدف از تبلیغات برند است. (در واقع هدف از تبلیغات، ترغیب شدن مشتریان بازار هدف به امتحان محصول و یا خرید آن است. تبلیغات هر برند، بازار هدف را ترغیب به انجام عملی می کند که هدف اصلی برند از تبلیغات بوده است.)
  • توسعه و تثبیت جایگاه بیزینس در اذهان بازار هدف، جذب مخاطب بیشتر و جلوگیری از افزایش نرخ پرش مشتریان فعلی
تبلیغات گسترده در اینستاگرام
نوعی از تبلیغات، تبلیغات در اینستاگرام

چرا باید شیوه بازاریابی خود را به روز کنیم؟

امروزه، با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد کسب و کارهای بسیار زیاد در بستر اینترنت، تبلیغات دیجیتال و اینترنتی، بازدهی فوق العاده بالایی نسبت به روش های آفلاین و سنتی تبلیغات دارد. یکی از پربازده ترین روش های تبلیغات دیجیتال، بازاریابی اینترنتی در سوشال مدیا می باشد.

شبکه های اجتماعی، علاوه بر ایجاد بستر ارتباطی میان افراد، جنبه آموزشی، سرگرمی و مهمتر از همه، تبلیغاتی نیز دارد.طبق آخرین آمار، هر ۱۰ ایرانی شش نفر در شبکه‌های اجتماعی عضویت دارند و شبکه تلگرام در صدر شبکه‌های اجتماعی قرار دارد.

بیشترین افراد عضو در اینستاگرام نیز از میان افراد تحصیل ‌کرده دانشگاهی هستند؛ بنابراین، با تبلیغات گسترده اینستاگرامی، می توانید محصول و خدمات خود را به جامعه هدف بسیار گسترده ای معرفی کنید.

همچنین، طبق تحقیقات انجام شده اکثر افراد برای اهداف مختلف مانند سرگرمی، ارتباط، آموزش، یادگیری و….. چندین ساعت از روز خود را در شبکه های اجتماعی سپری می کنند.

حال، که با میزان اهمیت تبلیغات در شبکه های اجتماعی آشنا شده اید، به بررسی شبکه های اجتماعی مختلف و بازدهی آن ها در تبلیغات می پردازیم.

انواع تبلیغات

تبلیغات چاپی: Print Advertising

تبلیغات رسانه ای: Broadcast Advertising

تبلیغات محیطی: Outdoor Advertising

تبلیغات دیجیتالی: Digital Advertising

تبلیغات ادغامی/ همکار Product /Brand Integration : معرفی و استفاده از برند یا محصولی در حین نمایش یا ارائه برندی دیگر، مثل (Product placement)

تبلیغات تلفنی: Phone Advertising

دنیای گسترده بازاریابی و تبلیغات، دارای روش های مختلفی برای رشد کسب و کارها می باشد. مهمترین نکته در تبلیغات گسترده، انتخاب بهترین و مناسب ترین روش نسبت به کسب و کار مورد نظر است.

تبلیغات گسترده در اینستاگرم
یکی از بهترین راه های تبلیغات

تبلیغات گسترده در شبکه های مجازی

طبق آخرین آمار، تبلیغات در رسانه های مختلف به خصوص تبلیغات گسترده اینستاگرامی بسیار پرطرفدار است. چرا که درصد بالایی از افراد جامعه روزانه در این شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند. در این بین اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های مجازی محسوب می شود.

همچنین، با تبلیغات در شبکه های اجتماعی مانند تبلیغات گسترده اینستاگرامی، می توانید محصول و خدمات خود را به جامعه هدف بسیار گسترده ای معرفی کنید. طبق تحقیقات انجام شده اکثر افراد برای اهداف مختلف مانند سرگرمی، ارتباط، آموزش، یادگیری و …؛ چندین ساعت از روز خود را در شبکه های اجتماعی سپری می کنند.

حال، که با میزان اهمیت تبلیغات در شبکه های اجتماعی آشنا شده اید، به بررسی شبکه های اجتماعی مختلف و بازدهی آن ها در تبلیغات می پردازیم.

آیا تبلیغات گسترده اینستاگرامی همیشه موفق است؟

برخلاف تصور بسیاری از افراد جامعه، تبلیغات گسترده در اینستاگرام و دریافت بازدهی بالا از تبلیغات، کار آسانی نیست. بدیهی است که تبلیغات در این شبکه مجازی پرطرفدار هزینه هایی دربر دارد. اما آیا می دانید چه میزان بازدهی می توانید از تبلیغات در اینستاگرام دریافت کنید؟

همه ما بارها شاهد تبلیغات گسترده و انبوه کسب و کارهای کوچک و بزرگ در شبکه اینستاگرام بوده ایم. اگر شما هم صاحب کسب و کار باشید، ممکن است درمورد مزیت ها و ویژگی های کمپین های بزرگ اینستاگرامی شنیده باشید. اما باید بدانید که تمامی تبلیغات گسترده منجر به موفقیت نخواهند بود.

قبل از تبلیغات در اینستاگرام ابتدا این سوال ها را از خودتان بپرسید.

هدف شما از کمپین های تبلیغاتی گسترده چیست؟ بازار هدف شما چه کسانی هستند؟ کدام یک از انواع تبلیغات و رسانه ها می توانند برای کسب و کار شما بهتر باشند؟ بودجه شما برای تبلیغات انبوه چقدر است؟ چگونه می توانید با بودجه مد نظرتان بهترین بازخورد را دریافت کنید؟

 

زمانی که بدون تخصص و هدف تبلیغات مختلفی در اینستاگرام انجام می دهید، نمی تواند نتیجه دلخواهتان را کسب کنید. در بیشتر مواقع نیز این عمل منجر به شکست شما خواهد بود. عوامل بسیاری در بازدهی تبلیغات اینستاگرام تاثیر گذار هستند. اما اگر تخصص کافی در این زمینه ندارید یا می خواهید بهترین نتیجه ممکن را بگیرید، مجریان تبلیغات گسترده اینستاگرام می توانند راه حل مشکلتان باشند.

ویژگی های تبلیغات گسترده اینستاگرام
تبلیغات گسترده اینستاگرام از محبوب ترین نوع تبلیغات

تبلیغات اینستاگرامی چیست؟

آیا تا به حال از تبلیغات گسترده اینستاگرامی برای افزایش فروش کالا یا خدمات خود استفاده کرده اید؟ بهترین روش های تبلیغات گسترده کدام اند؟ تبلیغات ( تبلیغ ) یک روش کارآمد و موثر برای معرفی برند و افزایش فروش خدمات و محصول است. تبلیغات، از واژه لاتین “Advertere” گرفته شده‌ است.

تبلیغات، هنر متقاعد کردن مخاطب برای فروش محصول یا خدمات موردنظر می باشد. با استفاده از تبلیغات گسترده اینستاگرامی، می توانید محصولات و خدمات خود را به مشتریان خود معرفی کنید. در واقع بدون استفاده از تبلیغات، افراد از وجود خدمات و محصول شما آگاه نخواهند شد. بنابراین انتخاب بهترین روش تبلیغات، اولین قدم برای افزایش فروش و رشد بیزینس های مختلف می باشد.

در ادامه با کانون تبلیغاتی کیانقش همراه باشید، تا به بررسی انواع تبلیغات و تاثیر آن ها در رشد کسب و کارها بپردازیم.

تبلیغات گسترده در اینستاگرام
اینستاگرام و تبلیغات در آن

مجری تبلیغات گسترده اینستاگرامی چه کسی است؟

مجری تبلیغات گسترده شرکت یا فردی است که دانش و تخصص کافی را در زمینه تبلیغات انبوه اینترنتی دارد. کسی که می تواند با توجه به بودجه کسب و کار شما بهترین نوع تبلیغات را برایتان مشخص کند. این یعنی صفر تا صد مدیریت تبلیغات انبوه شما در دست افراد متخصصی است که سال ها در این زمینه تجربه دارند.

چرا تبلیغات اینستاگرامی پرطرفدار است؟

شرکت کیانقش یکی از شرکت های با تجربه در امر تبلیغات گسترده اینستاگرامی است. این شرکت به عنوان مجری تبلیغات گسترده اینستاگرام بسیاری از کمپین های محبوب را هدایت کرده و توانسته بازدهی خوبی برای کسب و کارها دریافت کند.

مجری تبلیغات گسترده اینستاگرام
مجری تبلیغات گسترده بهترین راه حل برای برگزاری کمپین های انبوه

چرا باید تبلیغات گسترده اینستاگرام را به مجری تبلیغات بسپاریم؟

مجری تبلیغات اینستاگرامی با بودجه تعیین شده از سوی شما، کمپین های گسترده تبلیغاتی را به بهترین شکل ممکن اجرا می کنند. از سوی دیگر تخصص کافی این افراد سبب شده تا مناسب ترین نوع تبلیغات را به شما معرفی کنند.

از طرف دیگر شما در طول تبلیغات گسترده در جریان مراحل تبلیغات خواهید بود. در پایان کار نیز گزارش کاملی از تبلیغات گسترده در اختیار شما قرار می گیرد.

انواع تبلیغات در اینستاگرام

انواع تبلیغات اینستاگرام عبارتند از:

  • تبلیغات بازدیدی اینستاگرام
  • تبلیغات ساعتی اینستاگرام
  • تبلیغات استوری اینستاگرام
  • تبلیغات ایمپرشن اینستاگرام
  • تبلیغات ریچ اینستاگرام

کانون تبلیغاتی کیانقش، با تیم متخصص و دانش به روز از تبلیغات گسترده اینستاگرامی، باعث افزایش فروش محصولات یا خدمات کسب و کارها و تحولی عظیم در محبوبیت در بین کاربران و جلب توجه مشتریان هدف برندها خواهد شد.

تبلیغات ساعتی اینستاگرام، به صورت ساعتی محاسبه می شود. هرچه صفحه اینستاگرام مورد نظر، فالوور بیشتری داشته باشد، تعرفه تبلیغات ساعتی اینستاگرام صفحه مورد نظر بالاتر است و افراد بیشتری با برند شما آشنا می شوند.

تبلیغات گسترده در اینستاگرام
نحوه تبلیغات در اینستاگرام

امکان انجام تبلیغات به صورت هدفمند

در این روش، شما می‌توانید بر اساس موضوع کسب و کار خودتان انتخاب کنید که تبلیغات گسترده اینستاگرامی در چه پیج‌هایی منتشر شوند. مثلا اگر در زمینه فروش لوازم آرایشی فعالیت می‌کنید، می‌توانید تعیین کنید که تبلیغ شما فقط در پیج‌ هایی با موضوع زیبایی و آرایش منتشر شود.

متخصصان اینستاگرام مارکتینگ کیانقش می توانند طیف وسیعی از صفحات پربازدید اینستاگرام را برای تبلیغات کسب و کار شما در نظر بگیرند. انتخاب پیج اینستا که مربوط به کسب و کار شماست می تواند مخاطبان کسب و کار شما را هدف قرار دهد.

صرفه جویی در زمان با تبلیغات گسترده اینستاگرامی

تبلیغات گسترده اینستاگرامی یکی از پربازده ‌ترین تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی به شمار می رود. اینستاگرام برای کسب و کارها از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا طبق آمار به دست آمده، میلیون ها ایرانی در این برنامه عضو هستند و درصد بالایی از آن ها، برندهای محبوبشان را از طریق این شبکه جهانی دنبال می‌کنند.

در تبلیغات گسترده اینستاگرامی، با طراحی استراتژی های مربوط به کسب وکار و برند، انواع تبلیغات در اینستاگرام مانند تبلیغات در استوری، تبلیغات ریچ اینستاگرام، تبلیغات اینفلوئنسری و … طبق زمان بندی خاصی اجرا می شود.

تبلیغات گسترده اینستاگرامی، انواع شیوه ها و ترفندهای اینستاگرام مارکتینگ را به کار می گیرد تا بازدهی تبلیغات د ر این شبکه مجازی، به حداکثر برسد؛ به همین دلیل، حداکثر استفاده از زمان و قابلیت های این شبکه اجتماعی به کار گرفته می شود.

 

با توجه به بازدهی بسیار بالا تبلیغات گسترده اینستاگرامی، این روش می تواند برای تبلیغات و معرفی محصول یا خدمات برندها مناسب باشد. تبلیغات گسترده اینستاگرامی، اغلب از طریق پیج های بلاگرها و اینفلوئنسرها انجام می شود.

اعتبارسنجی پیج‌ها و کانال‌ها

گروه‌های تبلیغات گسترده اینستاگرامی، پیج‌ها و کانال‌های پخش کننده تبلیغات را مورد بررسی قرار می‌ دهند تا فالوور و اعضای فیک نداشته باشند.

تبلیغات گسترده اینستاگرامی از پرطرفدارترین تبلیغات
تاثیر تبلیغات گسترده در کسب و کارها

صرفه جویی در هزینه‌های تبلیغات گسترده اینستاگرامی

تبلیغات گسترده اینستاگرامی انواع تبلیغات در اینستاگرام به صورت انبوه است. طبق بررسی های انجام شده، در تبلیغات انبوه، هزینه تبلیغ به مراتب پایین ‌تر از تبلیغات به‌صورت تکی و جداگانه است.

تبلیغات گسترده در سوشال مدیا، باعث ایجاد تحول در کسب و کارها و افزایش فروش خواهد شد. امروزه روش های بسیاری برای تبلیغات دیجیتال به وجود آمده که انتخاب بهترین روش تبلیغات را کمی دشوار کرده است.

برای اطمینان از انتخاب صحیح روش تبلیغات در کسب و کارتان و بازدهی بیشتر تبلیغ با حداقل هزینه، می توانید از خدمات تبلیغات گسترده کانون تبلیغاتی کیانقش استفاده نمایید.

تیم متخصص کیانقش با دانش به روز و تجربه پروژه های موفق در تبلیغات گسترده اینستاگرامی برندهای بزرگ، باعث ایجاد تحول در کسب و کار و افزایش فروش و محبوبیت برند شما در بین مشتریان هدف خواهد شد.

مزایای تبلیغات گسترده اینستاگرامی چیست؟

یکی از مهمترین مزیت‌های تبلیغات گسترده اینستاگرامی، این است که شما می‌توانید با مراجعه به تیم های متخصص در این حوزه، در وقت خود صرفه‌جویی کنید و فرایند مذاکره کردن با ادمین‌های مختلف را به آنها بسپارید.

استراتژی تبلیغات گسترده اینستاگرامی بنا بر کسب و کار شما تعیین شده و پکیجی اختصاصی است. در پکیج تبلیغات گسترده اینستاگرامی می توانید تبلیغات اینفلوئنسری، تبلیغات بازدیدی، تبلیغات استوری، تبلیغات پست اینستاگرام و دیگر موارد تبلیغات  اینستاگرامی که در پکیچ تبلیغات در اینستاگرام وجود دارند و مدت زمان تبلیغات را نیز متناسب با هدف برگزاری کمپین اینستاگرامی تعیین کنید.

اهداف شما برای تبلیغات گسترده اینستاگرامی می تواند افزایش فالور، شناخته شدن برند شما یا معرفی برند باشد که هر کدام از این اهداف نیازمند استراتژی و برنامه ریزی خاص خود هستند.

متخصصان دیجیتال مارکتینگ در اینستاگرام می توانند همه این استراتژی ها را برای برند شما برنامه ریزی کنند. بنابراین می توانید با خیال راحت با سپردن تبلیغات اینستاگرامی خود به یک آژانس تبلیغاتی معتبر مانند کیانقش، اهداف خود را برای کسب و کار برآورده کنید.

تبلیغات گسترده اینستاگرام می تواند به صورت موثر فالوورهای شما را افزایش دهد که همین موضوع باعث اعتبار بخشی به صفحه و بیزینس شما می شود. فالوور بیشتر با خود فالوور های بیشتری به همراه دارد. در واقع اثرات تبلیغات گسترده اینستاگرامی ادامه دار است و به طور دائمی به رشد پیج اینستاگرام شما کمک می کند.

تعرفه تبلیغات گسترده اینستاگرامی

هزینه تبلیغات گسترده اینستاگرامی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. نوع محتوا تصویری (عکس یا ویدئو)، میزان بودجه، میزان گستردگی کمپین و … می توانند در قیمت نهایی تبلیغات گسترده در اینستاگرام تاثیرگذار باشند.

گران ترین نوع تبلیغات در اینستاگرام که در تبلیغات گسترده اینستاگرامی استفاده می شود، تبلیغات اینفلوئنسری است. در تبلیغات اینفلوئنسری، هزینه هر تبلیغ، بر اساس تعداد فالور ها و افرادی که تبلیغ استوری اینستاگرام یا پست تبلیغاتی اینستاگرام را می بینند، محاسبه می شود. هرچه تعداد اینفلوئنسرهای انتخاب شده بیشتر باشد هزینه تبلیغات گسترده در اینستاگرام نیز بیشتر است. اما در عوض برند شما توسط افراد زیادی دیده می شود که به رشد کسب و کار شما کمک شایانی می کند.

با انتخاب یک مجری تبلیغاتی حرفه ای می توانید بهترین نوع تبلیغات گسترده اینستاگرامی را با کمترین هزینه برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

امکان مشاهده آمار بازدید تبلیغ

در روش تبلیغات گسترده اینستاگرامی می‌توانید آمار بازدید تبلیغ را به‌صورت دقیق مشاهده کنید تا عملکرد کمپین تبلیغاتی خود را ارزیابی نمایید.

گزارش های دقیقی از فعالیت هایی که برای تبلیغات در صفحه اینستاگرام شما انجام می شود، به طور مرتب به اطلاع شما خواهد رسید و می توانید رشد پیج اینستا خود را به وضوح مشاهده کنید.

heading سفارشی

1)فالوورهای زیاد، واقعی و فعال داشته باشد.

2)تخصصی باشد.

3) تعداد تبلیغات در آن صفحه

4) مدت زمان قرار گرفتن پست در یک صفحه خاص

4.5 17 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
143 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
میران نهفته
میران نهفته
ژوئن 16, 2021 9:36 ق.ظ

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چطوری اجرا میشه؟

هادی تبریزی
هادی تبریزی
ژوئن 18, 2021 1:47 ق.ظ

وقت بخیر
با پیج های که تولید محتوا میکنند که هم همکاری میکنید؟

Vahed bak
Vahed bak
ژوئن 19, 2021 3:25 ق.ظ

قیمت تبلیغات گسترده به چه صورت هست؟

dawsh ali
dawsh ali
ژوئن 19, 2021 11:59 ق.ظ

چه مدت زمان میبره تا بتونیم یه پیج خوب با فالور بالا داشته باشیم؟

Kayd2R
Kayd2R
ژوئن 21, 2021 2:34 ق.ظ

برای انجام تبلیغات گسترده در اینستاگرام چقدر زمان میبره که اجرا بشه؟

Far1_bod
Far1_bod
ژوئن 22, 2021 1:40 ق.ظ

سایتتون واقعا خوبه فقط میشه از روش های دیگه تبلیغلات بجز اینستاگرام مطلب بذارید؟

زهرا حمزه
زهرا حمزه
ژوئن 23, 2021 11:56 ق.ظ

برای پیج کسب و کاری تبلیغات بازدیدی بهتره یا ساعتی؟

morteza
morteza
ژوئن 23, 2021 5:28 ب.ظ
پاسخ به  زهرا حمزه

با سلام. اصولا تبلیغات بازدیدی همیشه مثمر ثمر تر از تبلیغات ساعتی هستند و بهتره که برای پیج کسب و کار از تبلیغات بازدیدی استفاده کنید.

محسن
محسن
ژوئن 25, 2021 4:18 ق.ظ

تبلیغات تلگرامی هم قبول میکنید جدا از اینستاگرام؟

miracle
miracle
ژوئن 26, 2021 6:08 ب.ظ

برای تبلیغات تو چه زمینه هایی فعالیت می کنید؟ یعنی فقط انستاگرام و تلگرام هستش یا اینکه مدل های دیگه ام وجود داره؟

morteza
morteza
ژوئن 26, 2021 6:21 ب.ظ
پاسخ به  miracle

با سلام. ما در تمام زمین های تبلیغاتی مثل اینستاگرام و سایر شبکه های مجازی و همینطور تبلیغات محیطی فعالیت می کنیم. شما می تونید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع باما تماس بگیرید.

ARTEEZY
ARTEEZY
ژوئن 28, 2021 1:57 ق.ظ

تبلیغات اینستاگرامی تا چه حد باعث ایجاد تحول در کسب و کار ما میشه؟

رمضان
رمضان
ژوئن 28, 2021 2:16 ق.ظ
پاسخ به  ARTEEZY

این سوال من هم هست ممنون میشم جواب بدین!

morteza
morteza
نوامبر 1, 2021 10:33 ق.ظ
پاسخ به  ARTEEZY

از اونجایی که استفاده کنندگان از این برنامه کاربردی بسیار زیاد هستند، طبیعتا اگر شما از این پلتفورم برای تبلیغات استفاده کنید، نتیجه بسیار خوبی می گیرید و محصول یا خدماتی که ارائه میدید به سرعت بر سر زبان ها می افتد. پس به دلیل جذابیت بالا و محبوبت اینستاگرام به شدت می تونه در کسب و کار شما تاثیر گذار باشه

dendi
dendi
ژوئن 29, 2021 2:20 ق.ظ

درباره تبلیغات انیمیشنی هم میشه یخورده راهنمایی کنید؟

midone
midone
جولای 1, 2021 12:00 ب.ظ

منظور از تبلیغات هدف مند چیه؟

محمد
محمد
جولای 3, 2021 2:58 ق.ظ
پاسخ به  midone

به نظرم منظور اینه که تبلیغاتی رو که به درد کار یا شغل شما میخوره رو به صورت بهینه و با بالاترین بازده انجام بدن

zero
zero
جولای 3, 2021 10:49 ق.ظ

اگه ما بخواییم خودمون تبلیغات انجام بدییم چقدر زمان می بره تا به نتیجه مطلوب برسیم یا اصلا می رسیم؟!

ho3ein
ho3ein
جولای 3, 2021 11:00 ق.ظ
پاسخ به  zero

پیشنهاد می کنم که خودتون اینکارو نکنید چون من خودم خواستم انجام بدم و مدت زمان زیادیم صرفش کردم اما به نتیجه نرسیدم. اما از طریق شرکت های تبلیغاتی خیلی راحت و سریع تر از اونی که فکر کنید به نتیجه می رسید و کسب و کارتون رونق پیدا می کنه.

علی اصغر
علی اصغر
جولای 4, 2021 10:56 ق.ظ

سلام. می خواستم بدونم شما تو قسمت وب هم فعالیت می کنید؟!برای طراحی سایت و …

امیر رضا
امیر رضا
جولای 6, 2021 10:34 ب.ظ

تعرفه تبلیغاتتون رو میشه بگید؟

ali
ali
جولای 6, 2021 10:38 ب.ظ
پاسخ به  امیر رضا

فکر می کنم باید تماس بگیرید باهاشون تا بهتون اطلاعات و مشاوره بدن در این باره

NaZXiiii_2005
NaZXiiii_2005
جولای 11, 2021 2:24 ق.ظ

مهم ترین چیز به نظرم گزارش و آمار بعد از تبلیغات هست شما این آمار رو به مشتری ارائه میدین؟

Ali s
Ali s
جولای 14, 2021 1:31 ب.ظ

چه طوری تبلیغات گسترده اینستاگرام رو ارزون تر هم میشه سفارش داد؟ راهی وجود داره؟

kiani
kiani
جولای 14, 2021 1:32 ب.ظ
پاسخ به  Ali s

اگر پکیج مد نظر شما ساده تر باشه قیمتش ارزون تر میشه تماس بگیرید راهنمایی تون کنیم

ali
ali
جولای 15, 2021 12:54 ق.ظ

سلام وقتتون بخیر. می خواستم بدونم اگه بیلبورد برای شهرستان بخوام چجوریه انجام میدید؟

kiani
kiani
جولای 17, 2021 11:39 ب.ظ
پاسخ به  ali

لطفا تماس بگیرید و شهرتون رو اعلام بفرمایید

امین سیرانی
امین سیرانی
جولای 17, 2021 12:01 ق.ظ

من میخوام تازه یه پیج بزنم برای فروش ماشین. علاوه بر تبلیغات گسترده پست و استوری هم خودتون میذارین؟

kiani
kiani
جولای 17, 2021 11:38 ب.ظ
پاسخ به  امین سیرانی

با کیانقش تماس بگیرین راهنمایی تون می کنن

kiani
kiani
جولای 20, 2021 4:21 ب.ظ
پاسخ به  امین سیرانی

لطفا با کیانقش تماس بگیرید

samane
samane
جولای 25, 2021 1:18 ق.ظ

تبلیغات گسترده اینستاگرامی چند روز باشه خوبه؟

kiani
kiani
جولای 27, 2021 4:06 ب.ظ
پاسخ به  samane

مدت زمان تبلیغات گسترده بستگی به کسب و کار شما و میزان بودجه شما داره

siamak
siamak
جولای 27, 2021 1:20 ق.ظ

دوستم یه پیج داره که فالووراش خیلی به درد من می خورن راهی وجود داره که بشه فالورای پیجشو بیارین تو پیج من؟

kiani
kiani
جولای 27, 2021 3:42 ب.ظ
پاسخ به  siamak

در صورتی که زمینه فعالیت شما و دوستتان یکسان باشد می توان در صفحاتی که فالورهای صفحه دوست شما آن ها را فالو می کنند تبلیغات انجام داد

mohi
mohi
جولای 28, 2021 10:25 ق.ظ

من میترسم تبلیغات گسترده کنم ولی نتونم از پس مشتری ها بر بیام چیکار کنم؟

kiani
kiani
آگوست 2, 2021 1:52 ق.ظ
پاسخ به  mohi

تبلیغات گسترده شما می تواند در صفحات با تعداد کم تری فالور اجرا شود. با استفاده از تبلیغات کم وسعت تر می توانید کیفیت خدمات خود را محک بزنید.

سیاوش
سیاوش
آگوست 2, 2021 1:44 ق.ظ

چه طوری با هزینه کم پیج رو بیارم بالا؟ هزینه اینایی که میگین خیلی زیاده

kiani
kiani
آگوست 2, 2021 1:50 ق.ظ
پاسخ به  سیاوش

برای اطلاع از حداقل بودجه برای تبلیغات در اینستاگرام با کیانقش تماس بگیرید.

firu
firu
آگوست 2, 2021 1:45 ق.ظ

شما اگه هم فالوربیارین تو پیج از کجا معلوم که مشتری بشن؟

kiani
kiani
آگوست 2, 2021 1:50 ق.ظ
پاسخ به  firu

حدودا یک درصد از ایمپرشن شما تبدیل به مشتری خواهند شد. تبلیغات بیشتر نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری را بالا خواهد برد. البته که کیفیت محصولات و خدمات نیز موثر است.

samaneh
samaneh
آگوست 2, 2021 1:48 ق.ظ

می خوام لوگوی کسب و کارمو عوض کنم به نظر شما تبلیغات گسترده می تونه به اینکه لوگوی جدید تو ذهن مشتریا جا بیفته کمک کنه؟

kiani
kiani
آگوست 2, 2021 1:49 ق.ظ
پاسخ به  samaneh

بله تبلیغات گسترده در این زمینه کمک زیادی به دیده شدن برند شما خواهد کرد

nillo.banoo@yahoo.com
آگوست 2, 2021 11:42 ب.ظ

یه بار تجربه کار با اینفلوئنسرها رو داشتم ولی خیلی بد محصول من رو معرفی کردن اینهمه هم پول میگیرن چه طور می گین خوبه؟

kiani
kiani
آگوست 5, 2021 12:08 ق.ظ
پاسخ به  [email protected]

اینفلوئنسرهای انتخاب شده توسط کیانقش معتبر بوده و تضمین شده هستند.

مصطفی
مصطفی
آگوست 5, 2021 12:06 ق.ظ

شما چه ضمانتی می دین که فالوور و لایک فیک نمیارین واسمون؟

kiani
kiani
آگوست 5, 2021 12:07 ق.ظ
پاسخ به  مصطفی

شما می توانید با دیدن فعالیت های فالوورهایتان از فیک نبودن آن ها مطلع شوید. فالوور واقعی در زمینه ارسال دایرکت، کامنت، لایک و جواب دادن به سوالات در استوری ها فعال است.

sisi
sisi
آگوست 6, 2021 12:34 ق.ظ

شما برای بودجه کم هم تبلیغات انجام میدین؟

babak
babak
آگوست 23, 2021 10:43 ق.ظ

من اگه بخوام فقظ ازتون مشاوره بگیرم چجوری باید این کارو انجلم بدم؟

mori fk
mori fk
آگوست 23, 2021 10:50 ق.ظ
پاسخ به  babak

باید با خوده مجموعه تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند. منم تو چند زمینه مشکل داشتم تماس گرفتم باهاشون، راهنمایی کردن منو و مشکلم کامل رفع شد

dj barfard
dj barfard
آگوست 28, 2021 11:44 ق.ظ

تو تبلیغات اینفلوئنسری اگه ما یه شخص خاصی مد نظرمون باشه شما می تونید از اون شخص برای تبلیغات ما استفاده کنید؟

sami
sami
آگوست 28, 2021 11:50 ق.ظ
پاسخ به  dj barfard

بله حتما شدنیه.چون واقعا کارشون عالیه این تیم

محمد منتظری
محمد منتظری
آگوست 29, 2021 4:11 ق.ظ

واقعا پشتیبانیتون توی پاسخ گویی عالیه

shayan
shayan
سپتامبر 1, 2021 11:33 ق.ظ

اگه خودمونم بخواییم یه پیج تبلیغاتی ایجاد کنیم، می تونیم به درآمد برسیم؟

sami
sami
سپتامبر 1, 2021 11:43 ق.ظ
پاسخ به  shayan

بله می تونید.منم همین کارو کردم اما نتیجش خیلی ضعیفه.اگه با کیانقش تماس بگیرید راهنماییتون می کنند و بهترین پیشنهاد هارو پیش روتون می ذارن.

سیمین
سیمین
سپتامبر 2, 2021 9:39 ق.ظ

چجوری میشه هزینه تبلیغات و کم کنیم؟

صادقی
صادقی
سپتامبر 2, 2021 9:45 ق.ظ
پاسخ به  سیمین

با انجاک تبلیغات گسترده.برای اطلاعات بیشتر می توید تماس بگیرید.

آیتک توکلی
آیتک توکلی
سپتامبر 12, 2021 3:50 ب.ظ

قیمت هاتون عالیه. واقعا حرف ندارید

payam
payam
سپتامبر 19, 2021 10:52 ق.ظ

ویژگی تبلیغات گسترده چیه که ما باید انجامش بدیم؟

سارا
سارا
سپتامبر 19, 2021 11:07 ق.ظ
پاسخ به  payam

یکی از بهترین ویژگی های این تبلیغات از نظر من داشتن فالوور واقعیه و اینکه مجموعه با برنامه ریزی دقیق تبلیغات رو برای شما و متناسب با شغل شما انجام میدن.

saman
saman
سپتامبر 28, 2021 11:30 ق.ظ

mamnoon babate site khoobetoon.vaghan etelaate mofidi dar ekhtiare mn be shakhse gozashtid

morteza
morteza
سپتامبر 28, 2021 11:38 ق.ظ
پاسخ به  saman

نظر لطفتونه.هدف ما رضایت مندی شماست

darush
darush
سپتامبر 29, 2021 11:03 ق.ظ

هزینه تبلیغات بازدیدی چگونه حساب می شود؟

morteza
morteza
سپتامبر 29, 2021 11:08 ق.ظ
پاسخ به  darush

هزینه تبلیغات بازدیدی بر اساس میزان بازدیدی که از پست صورت می گیرد حساب می شود. در بخش تبلیغات بازدیدی می تونید کامل جزئیات را مشاهده کنید.

peyman
peyman
سپتامبر 30, 2021 10:05 ق.ظ

سلام هزینه تبلیغات گسترده چقدر است؟

morteza
morteza
سپتامبر 30, 2021 10:12 ق.ظ
پاسخ به  peyman

سلام دوست عزیز. در آینده نزدیک لیستی از تمام قیمت ها در هیمن صفحه برای اطلاع مشتریان ارائه می دهیم اما شما درحال حاضر برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید با مجموعه تماس بگیری تا مشاوران شما رو راهنمایی کنند.

hosein
hosein
اکتبر 2, 2021 10:38 ق.ظ

سلام حداقل هزینه ای که برای تبلیغات باید پرداخت کنیم چقدراست؟

morteza
morteza
اکتبر 2, 2021 10:46 ق.ظ
پاسخ به  hosein

شما برای پاسخ سوالتون با مجموعه تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

مینا
مینا
اکتبر 3, 2021 11:16 ق.ظ

سلام وقتتون بخیر.ممنون بابت سایت خوبتون

morteza
morteza
اکتبر 3, 2021 11:25 ق.ظ
پاسخ به  مینا

عرض سلام و ارادت. خواهش می کنیم. خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم.

niayesh
niayesh
اکتبر 4, 2021 10:32 ق.ظ

سلام. ما از کجا مطمئن باشیم که فالوور های ما فیک نیستند؟

morteza
morteza
اکتبر 4, 2021 10:39 ق.ظ
پاسخ به  niayesh

سلام خدمت شما. شما از طریق فعالیت فالوورهاتون در بخش دایرکت، کامنت و … می تونید متوجه بشید که فالوورهاتون واقعی هستند یا فیک. برای آگاهی بیشتر می تونید با مجموعه تماس بگیرید تا مشاورن ما راهنماییتون کنند.

mobina
mobina
اکتبر 9, 2021 10:42 ق.ظ

سلام.منظورتون از داشتن استراتژی تبلیغاتی چیه؟

morteza
morteza
اکتبر 9, 2021 10:55 ق.ظ
پاسخ به  mobina

عرضه سلام خدمت شما. به عنوان یک توضیح کوتاه می تونیم اینگونه بیان کنیم که شما برای اینکه در عرصه تبلیغات بتونید از سایر رقباتون پیشی بگیرید باید نسبت به اونها متفاوت باشید. برای مثال در وحله اول برنامه ریزی داشته باشید که کی و چه نوع تبلیغاتی در اینستاگرام داشه باشید. مشاوران ما تمام روند کار را به خوبی به شما توضیح می دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید.

siavash
siavash
اکتبر 10, 2021 10:29 ق.ظ

ما از کجا بدونیم که کی تبلیغاتمونو پخش کنیم تو اینستاگرام؟ زمان پخششو از کجا باید تشخیص بدیم!؟

morteza
morteza
اکتبر 10, 2021 10:39 ق.ظ
پاسخ به  siavash

سلام خدمت شما. شما باید مخاطبان هدفتونو بشناسید و مطابق با اون ها تبلیغاتتونو پخش کنید. مثلا باید بدونید که چه زمانی مخاطبان شما می توانند تبلیغ شما رو مشاهده کنند تا بیشترین بازدهی رو داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ما تماس حاصل کنید تا مشاوران ما شما رو کاملا توجیح کنند.

سیمین
سیمین
اکتبر 11, 2021 11:22 ق.ظ

سلام خدمت شما.خواستم تشکر کنم از شما بات سایت خوبتون

morteza
morteza
اکتبر 11, 2021 11:25 ق.ظ
پاسخ به  سیمین

سلام و درود فراوان خدمت شما.خواهش می کنیم. وظیفه ما رضایت مندی شما است

hamid
hamid
اکتبر 12, 2021 10:42 ق.ظ

تبلیغات بازدیدی بیشتر کاربرد دارن یا تبلیغات ساعتی؟

morteza
morteza
اکتبر 12, 2021 10:49 ق.ظ
پاسخ به  hamid

سلام خدمت شما. اصولا تاثیر تبلیغات بازدیدی بیشتر از تبلیغات ساعتی است با این حال شما برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید با مجموعه ما تماس بگیرید تا بیشتر اطلاعات کسب کنید.

mm.oracle
mm.oracle
اکتبر 13, 2021 10:47 ق.ظ

آیا شما گزارش کار دقیق هم به مشتری ارائه میدید؟

morteza
morteza
اکتبر 13, 2021 11:03 ق.ظ
پاسخ به  mm.oracle

سلام دوس عزیز.بله. این امر جزو واجبات کار ما است و مشتریان در جریان تمام کارها قرار می گیرند.

محمد قربانی
محمد قربانی
اکتبر 14, 2021 10:05 ق.ظ

من میخوام فالوورای پیجمو ببرم بالا اما نمیدونم چه نوع تبلیغی برای پیجم مناسبه. شما میتونید کمک کنید؟

zeynab
zeynab
اکتبر 14, 2021 10:13 ق.ظ
پاسخ به  محمد قربانی

سلام دوست عزیز. بله. شما باید با مجموعه تماس بگیرید تا بهتر درمورد کسب و کار خودتون توضیح بدید تا مشاوران ما بهترین تبلیغات را متناسب با کسب و کارتون معرفی کنند.

ss.sima
ss.sima
اکتبر 16, 2021 10:47 ق.ظ

سلام. تبلیغات گسترده تو چه بخش هایی انجام میشه؟

morteza
morteza
اکتبر 16, 2021 10:55 ق.ظ
پاسخ به  ss.sima

تقریبا تو تمام بخش ها میشه از تبلیغات گسترده استفاده کزد بسته به نوع کار. شما می تونید برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ما تماس بگیرید تا مشاوران مجموعه راهنماییتون کنند.

soomia
soomia
اکتبر 17, 2021 10:34 ق.ظ

من کارمو تازه شروع کردم به نظر شما تو یک پیج تبلیغات انجام بدم بهتره یا به صورت گسترده؟ قیمتشم خیلی برام مهمه

morteza
morteza
اکتبر 17, 2021 10:38 ق.ظ
پاسخ به  soomia

سلا خدمت شما. برای کسب مشاوره با مجموعه تماس بگیرید تا مشاوران ما کامل راهنماییتون کنند.

143
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x