تبلیغات گسترده اینستاگرامی / 6 مرداد 1400

تبلیغات گسترده اینستاگرامی
اینستاگرام و تبلیغات گسترده

تبلیغات گسترده اینستاگرامی، کمپین های تبلیغاتی بزرگی هستند که همزمان کسب و کار شما را در پیج های اینستاگرامی مختلف تبلیغ می کنند. این نوع تبلیغات به دلیل بازدهی بالایی که دارند، همواره مورد توجه بسیاری از کسب و کارها قرار می گیرد.

فرقی نمی کند که هدف شما از تبلیغات فروش محصول است یا خدمات. تبلیغات گسترده اینستاگرامی می تواند کسب و کارتان را برای معرفی به افراد جامعه و در نتیجه فروش کالا یا خدماتتان کمک کند. تبلیغات گسترده در دو دسته پست و استوری منتشر می شوند. محتوای تبلیغاتی شما نیز می تواند عکس، ویدئو یا گیف باشند. اما نکته حائز اهمیت در این امر، جذابیت محتوای تصویری شما است.

چه تاجر بزرگی باشید یا حتی صاحب کارخانه میهن، یا اگر در خانه عروسک های دست ساز درست می کنید می توانید با استفاده از تبلیغات گسترده در اینستاگرام کسب و کار خود را گسترش دهید و به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

تبلیغات گسترده در اینستاگرام
نوعی از تبلیغات، تبلیغات در اینستاگرام
تبلیغات گسترده در اینستاگرم
یکی از بهترین راه های تبلیغات

آیا تبلیغات گسترده اینستاگرامی همیشه موفق است؟

طبق آخرین آمار، تبلیغات در رسانه های مختلف به خصوص تبلیغات گسترده اینستاگرامی بسیار پرطرفدار است. چرا که درصد بالایی از افراد جامعه روزانه در این شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند. در این بین اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های مجازی محسوب می شود.

همچنین، با تبلیغات در شبکه های اجتماعی مانند تبلیغات گسترده اینستاگرامی، می توانید محصول و خدمات خود را به جامعه هدف بسیار گسترده ای معرفی کنید. طبق تحقیقات انجام شده اکثر افراد برای اهداف مختلف مانند سرگرمی، ارتباط، آموزش، یادگیری و …؛ چندین ساعت از روز خود را در شبکه های اجتماعی سپری می کنند.

حال، که با میزان اهمیت تبلیغات در شبکه های اجتماعی آشنا شده اید، به بررسی شبکه های اجتماعی مختلف و بازدهی آن ها در تبلیغات می پردازیم.

انواع تبلیغات

تبلیغات چاپی: Print Advertising

تبلیغات رسانه ای: Broadcast Advertising

تبلیغات محیطی: Outdoor Advertising

تبلیغات دیجیتالی: Digital Advertising

تبلیغات ادغامی/ همکار Product /Brand Integration : معرفی و استفاده از برند یا محصولی در حین نمایش یا ارائه برندی دیگر، مثل (Product placement)

تبلیغات تلفنی: Phone Advertising

دنیای گسترده بازاریابی و تبلیغات، دارای روش های مختلفی برای رشد کسب و کارها می باشد. مهمترین نکته در تبلیغات، انتخاب بهترین و مناسب ترین روش نسبت به کسب و کار مورد نظر است.

تبلیغات اینستاگرامی چیست؟

آیا تا به حال از تبلیغات گسترده اینستاگرامی برای افزایش فروش کالا یا خدمات خود استفاده کرده اید؟ بهترین روش های تبلیغات گسترده کدام اند؟ تبلیغات ( تبلیغ ) یک روش کارآمد و موثر برای معرفی برند و افزایش فروش خدمات و محصول است. تبلیغات، از واژه لاتین “Advertere” گرفته شده‌ است.

تبلیغات، هنر متقاعد کردن مخاطب برای فروش محصول یا خدمات موردنظر می باشد. با استفاده از تبلیغات گسترده اینستاگرامی، می توانید محصولات و خدمات خود را به مشتریان خود معرفی کنید. در واقع بدون استفاده از تبلیغات، افراد از وجود خدمات و محصول شما آگاه نخواهند شد. بنابراین انتخاب بهترین روش تبلیغات، اولین قدم برای افزایش فروش و رشد بیزینس های مختلف می باشد.

در ادامه با کانون تبلیغاتی کیانقش همراه باشید، تا به بررسی انواع تبلیغات و تاثیر آن ها در رشد کسب و کارها بپردازیم.

تبلیغات گسترده در شبکه های مجازی

برخلاف تصور بسیاری از افراد جامعه، تبلیغات گسترده در اینستاگرام و دریافت بازدهی بالا از تبلیغات، کار آسانی نیست. بدیهی است که تبلیغات در این شبکه مجازی پرطرفدار هزینه هایی دربر دارد. اما آیا می دانید چه میزان بازدهی می توانید از تبلیغات در اینستاگرام دریافت کنید؟

همه ما بارها شاهد تبلیغات گسترده و انبوه کسب و کارهای کوچک و بزرگ در شبکه اینستاگرام بوده ایم. اگر شما هم صاحب کسب و کار باشید، ممکن است درمورد مزیت ها و ویژگی های کمپین های بزرگ اینستاگرامی شنیده باشید. اما باید بدانید که تمامی تبلیغات گسترده منجر به موفقیت نخواهند بود.

قبل از تبلیغات در اینستاگرام ابتدا این سوال ها را از خودتان بپرسید.

هدف شما از کمپین های تبلیغاتی گسترده چیست؟ بازار هدف شما چه کسانی هستند؟ کدام یک از انواع تبلیغات و رسانه ها می توانند برای کسب و کار شما بهتر باشند؟ بودجه شما برای تبلیغات انبوه چقدر است؟ چگونه می توانید با بودجه مد نظرتان بهترین بازخورد را دریافت کنید؟

 

زمانی که بدون تخصص و هدف تبلیغات مختلفی در اینستاگرام انجام می دهید، نمی تواند نتیجه دلخواهتان را کسب کنید. در بیشتر مواقع نیز این عمل منجر به شکست شما خواهد بود. عوامل بسیاری در بازدهی تبلیغات اینستاگرام تاثیر گذار هستند. اما اگر تخصص کافی در این زمینه ندارید یا می خواهید بهترین نتیجه ممکن را بگیرید، مجریان تبلیغات گسترده اینستاگرام می توانند راه حل مشکلتان باشند.

هدف اصلی تبلیغات

 • آشنا شدن کاربران اینستاگرام از برند یا کسب و کار، به منظور توسعه جایگاه برند در بازار هدف و افزایش فروش
 • جلب کردن نظر مشتریان بالقوه و ترغیب کردن بازار هدف به انجام دادن آنچه که هدف از تبلیغات برند است. (در واقع هدف از تبلیغات، ترغیب شدن مشتریان بازار هدف به امتحان محصول و یا خرید آن است. تبلیغات هر برند، بازار هدف را ترغیب به انجام عملی می کند که هدف اصلی برند از تبلیغات بوده است.)
 • توسعه و تثبیت جایگاه بیزینس در اذهان بازار هدف، جذب مخاطب بیشتر و جلوگیری از افزایش نرخ پرش مشتریان فعلی
ویژگی های تبلیغات گسترده اینستاگرام
تبلیغات گسترده اینستاگرام از محبوب ترین نوع تبلیغات
تبلیغات گسترده در اینستاگرام
اینستاگرام و تبلیغات در آن

چرا باید تبلیغات گسترده اینستاگرام را به مجری تبلیغات بسپاریم؟

شرکت کیانقش یکی از شرکت های با تجربه در امر تبلیغات گسترده اینستاگرامی است. این شرکت به عنوان مجری تبلیغات گسترده اینستاگرام بسیاری از کمپین های محبوب را هدایت کرده و توانسته بازدهی خوبی برای کسب و کارها دریافت کند.

مجری تبلیغات گسترده اینستاگرامی چه کسی است؟

مجری تبلیغات گسترده شرکت یا فردی است که دانش و تخصص کافی را در زمینه تبلیغات انبوه اینترنتی دارد. کسی که می تواند با توجه به بودجه کسب و کار شما بهترین نوع تبلیغات را برایتان مشخص کند. این یعنی صفر تا صد مدیریت تبلیغات انبوه شما در دست افراد متخصصی است که سال ها در این زمینه تجربه دارند.

مجری تبلیغات اینستاگرامی با بودجه تعیین شده از سوی شما، کمپین های گسترده تبلیغاتی را به بهترین شکل ممکن اجرا می کنند. از سوی دیگر تخصص کافی این افراد سبب شده تا مناسب ترین نوع تبلیغات را به شما معرفی کنند.

از طرف دیگر شما در طول تبلیغات گسترده در جریان مراحل تبلیغات خواهید بود. در پایان کار نیز گزارش کاملی از تبلیغات گسترده در اختیار شما قرار می گیرد.

چرا تبلیغات اینستاگرامی پرطرفدار است؟

امروزه، با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد کسب و کارهای بسیار زیاد در بستر اینترنت، تبلیغات دیجیتال و اینترنتی، بازدهی فوق العاده بالایی نسبت به روش های آفلاین و سنتی تبلیغات دارد. یکی از پربازده ترین روش های تبلیغات دیجیتال، بازاریابی اینترنتی در سوشال مدیا می باشد.

شبکه های اجتماعی، علاوه بر ایجاد بستر ارتباطی میان افراد، جنبه آموزشی، سرگرمی و مهمتر از همه، تبلیغاتی نیز دارد.طبق آخرین آمار، هر ۱۰ ایرانی شش نفر در شبکه‌های اجتماعی عضویت دارند و شبکه تلگرام در صدر شبکه‌های اجتماعی قرار دارد.

بیشترین افراد عضو در اینستاگرام نیز از میان افراد تحصیل ‌کرده دانشگاهی هستند؛ بنابراین، با تبلیغات گسترده اینستاگرامی، می توانید محصول و خدمات خود را به جامعه هدف بسیار گسترده ای معرفی کنید.

همچنین، طبق تحقیقات انجام شده اکثر افراد برای اهداف مختلف مانند سرگرمی، ارتباط، آموزش، یادگیری و….. چندین ساعت از روز خود را در شبکه های اجتماعی سپری می کنند.

حال، که با میزان اهمیت تبلیغات در شبکه های اجتماعی آشنا شده اید، به بررسی شبکه های اجتماعی مختلف و بازدهی آن ها در تبلیغات می پردازیم.

مجری تبلیغات گسترده اینستاگرام
مجری تبلیغات گسترده بهترین راه حل برای برگزاری کمپین های انبوه

انواع تبلیغات در اینستاگرام

انواع تبلیغات اینستاگرام عبارتند از:

 • تبلیغات بازدیدی اینستاگرام
 • تبلیغات ساعتی اینستاگرام
 • تبلیغات استوری اینستاگرام
 • تبلیغات ایمپرشن اینستاگرام
 • تبلیغات ریچ اینستاگرام

کانون تبلیغاتی کیانقش، با تیم متخصص و دانش به روز از تبلیغات گسترده اینستاگرامی، باعث افزایش فروش محصولات یا خدمات کسب و کارها و تحولی عظیم در محبوبیت در بین کاربران و جلب توجه مشتریان هدف برندها خواهد شد.

تبلیغات ساعتی اینستاگرام، به صورت ساعتی محاسبه می شود. هرچه صفحه اینستاگرام مورد نظر، فالوور بیشتری داشته باشد، تعرفه تبلیغات ساعتی اینستاگرام صفحه مورد نظر بالاتر است و افراد بیشتری با برند شما آشنا می شوند.

چرا باید شیوه بازاریابی خود را به روز کنیم؟

در گذشته، روش های محدودی برای بازاریابی و تبلیغات وجود داشت. اکثر کسب و کارها بر اساس اعتبار میان مردم و یا قدمت مغازه یا دکان، در میان مشتریان از محبوبیت خاصی برخوردار بودند.

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز کسب و کارها به شناخته شدن در میان مردم و افزایش فروش خدمات یا کالا، شکل تبلیغات و بازاریابی تغییر قابل توجهی کرد؛ به طوری که دیگر نمی توان انتظار داشت که با استفاده از بازاریابی سنتی بتوان پیشرفت قابل ملاحظه ای را در کسب و کار مشاهده کرد.

امروزه، با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد کسب و کارهای بسیار زیاد بر بستر اینترنت، تبلیغات دیجیتال و اینترنتی، بازدهی فوق العاده بالایی نسبت به روش های آفلاین و سنتی تبلیغات دارد.

یکی از پربازده ترین روش های تبلیغات دیجیتال، بازاریابی گسترده در سوشال مدیا مانند تبلیغات گسترده اینستاگرامی می باشد. شبکه های اجتماعی، علاوه بر ایجاد بستر ارتباطی میان افراد، جنبه آموزشی، سرگرمی و مهمتر از همه، تبلیغاتی نیز دارند.

تبلیغات گسترده در اینستاگرام
نحوه تبلیغات در اینستاگرام

مزایای تبلیغات گسترده اینستاگرامی چیست؟

یکی از مهمترین مزیت‌های تبلیغات گسترده اینستاگرامی، این است که شما می‌توانید با مراجعه به تیم های متخصص در این حوزه، در وقت خود صرفه‌جویی کنید و فرایند مذاکره کردن با ادمین‌های مختلف را به آنها بسپارید.

استراتژی تبلیغات گسترده اینستاگرامی بنا بر کسب و کار شما تعیین شده و پکیجی اختصاصی است. در پکیج تبلیغات گسترده اینستاگرامی می توانید تبلیغات اینفلوئنسری، تبلیغات بازدیدی، تبلیغات استوری، تبلیغات پست اینستاگرام و دیگر موارد تبلیغات در اینستاگرام وجود دارند و مدت زمان تبلیغات در آن نیز متناسب با هدف برگزاری کمپین اینستاگرامی تعیین می شود.

اهداف شما برای تبلیغات گسترده اینستاگرامی می تواند افزایش فالور، شناخته شدن برند شما یا معرفی برند باشد که هر کدام از این اهداف نیازمند استراتژی و برنامه ریزی خاص خود هستند.

متخصصان دیجیتال مارکتینگ در اینستاگرام می توانند همه این استراتژی ها را برای برند شما برنامه ریزی کنند. بنابراین می توانید با خیال راحت با سپردن تبلیغات اینستاگرامی خود به یک آژانس تبلیغاتی معتبر مانند کیانقش، اهداف خود را برای کسب و کار برآورده کنید.

تبلیغات گسترده اینستاگرام می تواند به صورت موثر فالوورهای شما را افزایش دهد که همین موضوع باعث اعتبار بخشی به صفحه و بیزینس شما می شود. فالوور بیشتر با خود فالوور های بیشتری به همراه دارد. در واقع اثرات تبلیغات گسترده اینستاگرامی ادامه دار است و به طور دائمی به رشد پیج اینستاگرام شما کمک می کند.

صرفه جویی در زمان با تبلیغات گسترده اینستاگرامی

تبلیغات گسترده اینستاگرامی یکی از پربازده ‌ترین تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی به شمار می رود. اینستاگرام برای کسب و کارها از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا طبق آمار به دست آمده، میلیون ها ایرانی در این برنامه عضو هستند و درصد بالایی از آن ها، برندهای محبوبشان را از طریق این شبکه جهانی دنبال می‌کنند.

در تبلیغات گسترده اینستاگرامی، با طراحی استراتژی های مربوط به کسب وکار و برند، انواع تبلیغات در اینستاگرام مانند تبلیغات در استوری، تبلیغات ریچ اینستاگرام، تبلیغات اینفلوئنسری و … طبق زمان بندی خاصی اجرا می شود.

تبلیغات گسترده اینستاگرامی، انواع شیوه ها و ترفندهای اینستاگرام مارکتینگ را به کار می گیرد تا بازدهی تبلیغات د ر این شبکه مجازی، به حداکثر برسد؛ به همین دلیل، حداکثر استفاده از زمان و قابلیت های این شبکه اجتماعی به کار گرفته می شود.

 

با توجه به بازدهی بسیار بالا تبلیغات گسترده اینستاگرامی، این روش می تواند برای تبلیغات و معرفی محصول یا خدمات برندها مناسب باشد. تبلیغات گسترده اینستاگرامی، اغلب از طریق پیج های بلاگرها و اینفلوئنسرها انجام می شود.

تعرفه تبلیغات گسترده اینستاگرامی

هزینه تبلیغات گسترده اینستاگرامی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. نوع محتوا تصویری (عکس یا ویدئو)، میزان بودجه، میزان گستردگی کمپین و … می توانند در قیمت نهایی تبلیغات گسترده در اینستاگرام تاثیرگذار باشند.

گران ترین نوع تبلیغات در اینستاگرام که در تبلیغات گسترده اینستاگرامی استفاده می شود، تبلیغات اینفلوئنسری است. در تبلیغات اینفلوئنسری، هزینه هر تبلیغ، بر اساس تعداد فالور ها و افرادی که تبلیغ استوری اینستاگرام یا پست تبلیغاتی اینستاگرام را می بینند، محاسبه می شود. هرچه تعداد اینفلوئنسرهای انتخاب شده بیشتر باشد هزینه تبلیغات گسترده در اینستاگرام نیز بیشتر است. اما در عوض برند شما توسط افراد زیادی دیده می شود که به رشد کسب و کار شما کمک شایانی می کند.

با انتخاب یک مجری تبلیغاتی حرفه ای می توانید بهترین نوع تبلیغات گسترده اینستاگرامی را با کمترین هزینه برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

امکان انجام تبلیغات به صورت هدفمند

در این روش، شما می‌توانید بر اساس موضوع کسب و کار خودتان انتخاب کنید که تبلیغات گسترده اینستاگرامی در چه پیج‌هایی منتشر شوند. مثلا اگر در زمینه فروش لوازم آرایشی فعالیت می‌کنید، می‌توانید تعیین کنید که تبلیغ شما فقط در پیج‌ هایی با موضوع زیبایی و آرایش منتشر شود.

متخصصان اینستاگرام مارکتینگ کیانقش می توانند طیف وسیعی از صفحات پربازدید اینستاگرام را برای تبلیغات کسب و کار شما در نظر بگیرند. انتخاب پیج اینستا که مربوط به کسب و کار شماست می تواند مخاطبان کسب و کار شما را هدف قرار دهد.

تبلیغات گسترده اینستاگرامی از پرطرفدارترین تبلیغات
تاثیر تبلیغات گسترده در کسب و کارها

صرفه جویی در هزینه‌های تبلیغات گسترده اینستاگرامی

تبلیغات گسترده اینستاگرامی انواع تبلیغات در اینستاگرام به صورت انبوه است. طبق بررسی های انجام شده، در تبلیغات انبوه، هزینه تبلیغ به مراتب پایین ‌تر از تبلیغات به‌صورت تکی و جداگانه است.

اعتبارسنجی پیج‌ها و کانال‌ها

گروه‌های تبلیغات گسترده اینستاگرامی، پیج‌ها و کانال‌های پخش کننده تبلیغات را مورد بررسی قرار می‌ دهند تا فالوور و اعضای فیک نداشته باشند.

امکان مشاهده آمار بازدید تبلیغ

در روش تبلیغات گسترده اینستاگرامی می‌توانید آمار بازدید تبلیغ را به‌صورت دقیق مشاهده کنید تا عملکرد کمپین تبلیغاتی خود را ارزیابی نمایید.

گزارش های دقیقی از فعالیت هایی که برای تبلیغات در صفحه اینستاگرام شما انجام می شود، به طور مرتب به اطلاع شما خواهد رسید و می توانید رشد پیج اینستا خود را به وضوح مشاهده کنید.

تبلیغات گسترده در سوشال مدیا، باعث ایجاد تحول در کسب و کارها و افزایش فروش خواهد شد. امروزه روش های بسیاری برای تبلیغات دیجیتال به وجود آمده که انتخاب بهترین روش تبلیغات را کمی دشوار کرده است.

برای اطمینان از انتخاب صحیح روش تبلیغات در کسب و کارتان و بازدهی بیشتر تبلیغ با حداقل هزینه، می توانید از خدمات تبلیغات گسترده کانون تبلیغاتی کیانقش استفاده نمایید.

تیم متخصص کیانقش با دانش به روز و تجربه پروژه های موفق در تبلیغات گسترده اینستاگرامی برندهای بزرگ، باعث ایجاد تحول در کسب و کار و افزایش فروش و محبوبیت برند شما در بین مشتریان هدف خواهد شد.

4.7 13 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
43 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
میران نهفته
میران نهفته
ژوئن 16, 2021 9:36 ق.ظ

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چطوری اجرا میشه؟

کانون تبلیغات کیانقش
ادمین
ژوئن 16, 2021 9:55 ق.ظ
پاسخ به  میران نهفته

بر اساس تعداد بازدیدی که هز پست نسبت به پیج مد نظر داره هزینه اش حساب میشه

مرتضی جعفری
مرتضی جعفری
ژوئن 17, 2021 2:56 ق.ظ

میشه یخورده درباره انواع تبلیغات توضیح بدین؟

کانون تبلیغات کیانقش
ادمین
ژوئن 17, 2021 1:58 ب.ظ
پاسخ به  مرتضی جعفری

در همین صفحه بخش انواع تبلیغات می توانید مراجعه کنید.

 • تبلیغات چاپی
 • تبلیغات رسانه ای
 • تبلیغات محیطی
 • تبلیغات دیجیتالی
 • تبلیغات ادغامی
 • تبلیغات تلفنی
هادی تبریزی
هادی تبریزی
ژوئن 18, 2021 1:47 ق.ظ

وقت بخیر
با پیج های که تولید محتوا میکنند که هم همکاری میکنید؟

کانون تبلیغات کیانقش
ادمین
ژوئن 18, 2021 1:55 ق.ظ
پاسخ به  هادی تبریزی

برای اطلاع از شرایط با ما تماس بگیرید

Vahed bak
Vahed bak
ژوئن 19, 2021 3:25 ق.ظ

قیمت تبلیغات گسترده به چه صورت هست؟

کانون تبلیغات کیانقش
ادمین
ژوئن 19, 2021 3:27 ق.ظ
پاسخ به  Vahed bak

در آینده برای ارائه قیمت همین صفحه را بروزرسانی می کنیم
اما برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. متشکر

dawsh ali
dawsh ali
ژوئن 19, 2021 11:59 ق.ظ

چه مدت زمان میبره تا بتونیم یه پیج خوب با فالور بالا داشته باشیم؟

کانون تبلیغات کیانقش
ادمین
ژوئن 20, 2021 12:40 ق.ظ
پاسخ به  dawsh ali

بستگی به نوع محتوای پیج شما و نوع مشارکت مخاطبین و همینطور به نوع و حجم تبلیغات شما برای پیجتون داره.

Kayd2R
Kayd2R
ژوئن 21, 2021 2:34 ق.ظ

برای انجام تبلیغات گسترده در اینستاگرام چقدر زمان میبره که اجرا بشه؟

کانون تبلیغات کیانقش
ادمین
ژوئن 21, 2021 2:37 ق.ظ
پاسخ به  Kayd2R

بعد از آنالیز و دریافت شرایط پیج امکان اجرا بستگی به مساعد بودن صفحه دارد
در غیر این صورت اجرای تبلیغات گسترده اینستاگرام در هر زمانی که درخواست کنید اجرا خواهد شد.

Far1_bod
Far1_bod
ژوئن 22, 2021 1:40 ق.ظ

سایتتون واقعا خوبه فقط میشه از روش های دیگه تبلیغلات بجز اینستاگرام مطلب بذارید؟

کانون تبلیغات کیانقش
ادمین
ژوئن 22, 2021 1:47 ق.ظ
پاسخ به  Far1_bod

امیدواریم مطالبمون به دردتون بخوره و به دانشتون اضافه بشه و همینطور از خدمات ما استفاده کامل رو داشته باشید
تیم ما روز به روز در صدد این است که مطالب کامل و جامعی در اختیار مخاطبین خودش قرار بده

زهرا حمزه
زهرا حمزه
ژوئن 23, 2021 11:56 ق.ظ

برای پیج کسب و کاری تبلیغات بازدیدی بهتره یا ساعتی؟

morteza
ادمین
ژوئن 23, 2021 5:28 ب.ظ
پاسخ به  زهرا حمزه

با سلام. اصولا تبلیغات بازدیدی همیشه مثمر ثمر تر از تبلیغات ساعتی هستند و بهتره که برای پیج کسب و کار از تبلیغات بازدیدی استفاده کنید.

محسن
محسن
ژوئن 25, 2021 4:18 ق.ظ

تبلیغات تلگرامی هم قبول میکنید جدا از اینستاگرام؟

کانون تبلیغات کیانقش
ادمین
ژوئن 25, 2021 4:24 ق.ظ
پاسخ به  محسن

بله میتونید صفحه تبلیغات در تلگرام را مشاهده کنید

miracle
miracle
ژوئن 26, 2021 6:08 ب.ظ

برای تبلیغات تو چه زمینه هایی فعالیت می کنید؟ یعنی فقط انستاگرام و تلگرام هستش یا اینکه مدل های دیگه ام وجود داره؟

morteza
ادمین
ژوئن 26, 2021 6:21 ب.ظ
پاسخ به  miracle

با سلام. ما در تمام زمین های تبلیغاتی مثل اینستاگرام و سایر شبکه های مجازی و همینطور تبلیغات محیطی فعالیت می کنیم. شما می تونید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع باما تماس بگیرید.

ARTEEZY
ARTEEZY
ژوئن 28, 2021 1:57 ق.ظ

تبلیغات اینستاگرامی تا چه حد باعث ایجاد تحول در کسب و کار ما میشه؟

رمضان
رمضان
ژوئن 28, 2021 2:16 ق.ظ
پاسخ به  ARTEEZY

این سوال من هم هست ممنون میشم جواب بدین!

dendi
dendi
ژوئن 29, 2021 2:20 ق.ظ

درباره تبلیغات انیمیشنی هم میشه یخورده راهنمایی کنید؟

midone
midone
جولای 1, 2021 12:00 ب.ظ

منظور از تبلیغات هدف مند چیه؟

محمد
محمد
جولای 3, 2021 2:58 ق.ظ
پاسخ به  midone

به نظرم منظور اینه که تبلیغاتی رو که به درد کار یا شغل شما میخوره رو به صورت بهینه و با بالاترین بازده انجام بدن

zero
zero
جولای 3, 2021 10:49 ق.ظ

اگه ما بخواییم خودمون تبلیغات انجام بدییم چقدر زمان می بره تا به نتیجه مطلوب برسیم یا اصلا می رسیم؟!

ho3ein
ho3ein
جولای 3, 2021 11:00 ق.ظ
پاسخ به  zero

پیشنهاد می کنم که خودتون اینکارو نکنید چون من خودم خواستم انجام بدم و مدت زمان زیادیم صرفش کردم اما به نتیجه نرسیدم. اما از طریق شرکت های تبلیغاتی خیلی راحت و سریع تر از اونی که فکر کنید به نتیجه می رسید و کسب و کارتون رونق پیدا می کنه.

علی اصغر
علی اصغر
جولای 4, 2021 10:56 ق.ظ

سلام. می خواستم بدونم شما تو قسمت وب هم فعالیت می کنید؟!برای طراحی سایت و …

امیر رضا
امیر رضا
جولای 6, 2021 10:34 ب.ظ

تعرفه تبلیغاتتون رو میشه بگید؟

ali
ali
جولای 6, 2021 10:38 ب.ظ
پاسخ به  امیر رضا

فکر می کنم باید تماس بگیرید باهاشون تا بهتون اطلاعات و مشاوره بدن در این باره

NaZXiiii_2005
NaZXiiii_2005
جولای 11, 2021 2:24 ق.ظ

مهم ترین چیز به نظرم گزارش و آمار بعد از تبلیغات هست شما این آمار رو به مشتری ارائه میدین؟

کانون تبلیغات کیانقش
ادمین
جولای 11, 2021 2:25 ق.ظ
پاسخ به  NaZXiiii_2005

بله قطعا یکی از اصول حرفه ای کار ما هست گزارش کامل تبلیغات

Ali s
Ali s
جولای 14, 2021 1:31 ب.ظ

چه طوری تبلیغات گسترده اینستاگرام رو ارزون تر هم میشه سفارش داد؟ راهی وجود داره؟

ali
ali
جولای 15, 2021 12:54 ق.ظ

سلام وقتتون بخیر. می خواستم بدونم اگه بیلبورد برای شهرستان بخوام چجوریه انجام میدید؟

امین سیرانی
امین سیرانی
جولای 17, 2021 12:01 ق.ظ

من میخوام تازه یه پیج بزنم برای فروش ماشین. علاوه بر تبلیغات گسترده پست و استوری هم خودتون میذارین؟

samane
samane
جولای 25, 2021 1:18 ق.ظ

تبلیغات گسترده اینستاگرامی چند روز باشه خوبه؟

siamak
siamak
جولای 27, 2021 1:20 ق.ظ

دوستم یه پیج داره که فالووراش خیلی به درد من می خورن راهی وجود داره که بشه فالورای پیجشو بیارین تو پیج من؟

43
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x