تقویم رومیزی

شماره تماس:  02126205700

طراحی و تولید انواع تقویم رومیزی 1400

تلفن ثابت 26205700 | موبایل : 09121914200

اتوبان صدر غرب به شرق، منظریه، خیابان عرفاتی غربی، بالای نمایندگی کرمان خودرو رفیعی،

پلاک 7، طبقه دوم، واحد 4

تقویم رومیزی، یکی از تقویم هایی می باشد که در بسیاری از مکان ها شما می توانید از آن استفاده نمایید و همیشه آن را در دسترس خود داشته باشید. یکی از ویژگی های مهم تقویم رومیزی این است که آنها را می توانید به هر فردی که مایل هستید هدیه دهید.

این تقویم ها در سبک و طرح های گوناگونی هستند و هر یک از آنها زیبایی منحصر بفردی دارد، به همین دلیل شما می توانید هر کدام را که مایل هستید انتخاب کنید. تقویم رومیزی مانند سالنامه ها و سر رسید هایی می باشد که برای هر فردی نیاز است و به طور کلی می توان گفت روی تمامی میز کارهای این تقویم وجود دارد.

تقویم رومیزی کیانقش کد 109

تقویم رومیزی 1400

تقویم رومیزی بر روی پایه ای قرار می گیرد که این پایه ها به طور معمول در دو نوع هستند که یکی از آنها سخت و دیگری غیر سخت می باشد. در تقویم هایی که پایه سخت دارند مقوای سخت و یا همان مقوای جلد سازی در وسط پایه قرار می گیرد و بر روی آن گالینگور و یا کاغذ گلاسه را قرار می دهند.

فنر یکی از مهمترین متریال های این تقویم ها می باشد که صفحات را به یکدیگر متصل می کند، مقاومت این نوع از تقویم ها بسیار مناسب می باشد و راحت تر از تقویم غیر سخت می ایستند.

نوع دیگر پایه تقویم رومیزی غیر سخت می باشد که جنس پایه آن از مقوای اینورد بورد است. یکی از ویژگی های این پایه ها این است که شما می توانید طرح دلخواه خود را روی آن حک کنید.

همچنین باید بدانی هزینه این پایه نسبت به پایه سخت بسیار کمتر است و سرعت تولید این پایه بیشتر از پایه های دیگر می باشد. مقاومتی که این پایه دارد نسبت به پایه های سخت کمتر است.

تقویم رومیزی ارزان

تقویم رومیزی ارزان یکی از تقویم هایی می باشد که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند، چرا که نمی خواهند هزینه زیادی برای آن پرداخت کنند و همچنین وجود آن را بر روی میز کار خود به نوعی الزامی می شمارند.

تقویم های رومیزی از گذشته تا به امروز وجود داشته است و افراد زیادی از آنها برای آشنایی با وقایع سال و ایام هفته استفاده می کنند. تقویم رومیزی ارزان تمامی حوادث مهم را به شما نشان می دهد و شما می توانید از آنها بر روی میز کار و یا هر مکانی دیگری که مایل هستید استفاده کنید.

ویژگی های تقویم رومیزی ارزان

همانطوری که هر یک از تقویم ها ویژگی های خاص خود را دارند تقویم رومیزی ارزان هم ویژگی های خاصی دارد که باید با آنها آشنایی کاملی داشته باشید.

– یکی از ویژگی های مهم و اساسی تقویم رومیزی ارزان این است که شما می توانید آن را در دو نسخه اختصاصی و عمومی طراحی کنید و هر یک از آنها زیبایی خودشان را دارند. سفارش هر یک از آنها هزینه زیادی ندارد و شما نیازی نیست هزینه بالایی را پرداخت کنید.

– صفحاتی که روی تقویم قرار می گیرد را شما می توانید هر گونه که مایل هستید سفارش دهید، برخی از این صفحات 7 و برخی دیگر از آنها سیزده صفحه ای هستند.

قیمت هر یک از آنها با یکدیگر تا حدودی متفاوت است، شما اگر می خواهید هزینه کمتری را پرداخت کنید می توانید هفت صفحه ای آن را سفارش دهید.

– یکی دیگر از ویژگی های تقویم رومیزی ارزان که بسیاری از افراد به این دلیل آن را انتخاب می کنند این است که شما می توانید جنس، رنگ و طراحی آن را به هر سبکی که مایل هستید انتخاب کنید، برخی از افراد آن را به گونه ای انتخاب می کنند که هزینه کمتری را پرداخت کنند.

تقویم رومیزی چوبی

تقویم رومیزی چوبی یکی از تقویم های رومیزی می باشد که طرفداران بسیاری دارد. تقویم رومیزی یکی از مهمترین تقویم ها به شمار می رود که بسیاری از افراد آن را روی میز کار و برخی از مکان های دیگر قرار می دهند. زیبایی و شیک بودن تقویم رومیزی چوبی نسبت به تقویم های دیگر بیشتر است.

به همین دلیل در برخی از مکان هایی که شیک تر و جذاب تر هستند می توانید این تقویم ها را مشاهده کنید. طراحی که روی این تقویم ها صورت گرفته است بسیار خاص و زیبا می باشد و نسبت ب تقویم های دیگر کیفیت بهتری دارد، چرا که پایه آن از چوب است و چوب یکی از متریال های با کیفیت به شمار می رود.

ویژگی های تقویم رومیزی چوبی

شما تقویم رومیزی چوبی را در برخی از مکان ها شاید مشاهده کرده باشید، به همین دلیل اطلاعات کلی نسبت به این تقویم ها دارید.

پایه ای که برای قرار دادن ورقه های تقویم در این نوع از تقویم وجود دارد چوبی می باشد. در واقع همین پایه چوبی آن موجب شده است که به آن تقویم رومیزی چوبی بگویند.

البته برخی از مدل های وجود دارند که ورقه های آن هم از چوب می باشد که هزینه آنها نسبت به تقویم های دیگر مقداری بیشتر است.

زیبایی این تقویم ها در طراحی دکوراسیون روی میز شما تاثیر بسیاری دارد و به همین دلیل افرادی که می خواهند میز زیبایی داشته باشند از این تقویم ها استفاده می کنند.

تقویم رومیزی چوبی در عرض این چند سال طرفدارن بسیاری را مجذوب خود کرده است و افراد بسیاری برای خرید این تقویم اقدام می کنند.

افرادی که به زیبایی و شیک بودن روی میز خود اهمیت بیشتری می دهند این نوع تقویم را خریداری می کنند و بر روی میز خود می گذارند.

تقویم رومیزی یادداشتی

تقویم رومیزی یادداشتی یکی از تقویم هایی می باشد که بسیار پرکاربرد است و به همین دلیل افراد زیادی از آن استفاده می کنند، در واقع با داشتن این تقویم کار شما آسان تر است چرا که به راحتی می توانید وقایعی را که برایتان هم است در قسمت یادداشت بنویسید تا هرگز آنها را فراموش نکنید.

برخی از این تقویم رومیزی یادداشتی ها در اندازه بزرگ هستند و برخی دیگر از آنها اندازه کوچکتری دارند، شما بسته به نیازی که دارید می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید و بر روی میز خود قرار دهید.

استفاده کردن از تقویم رومیزی یادداشتی برای کسانی که در طول روز نیاز به یادداشت کردن برخی از حوادث دارند بسیار ضروری می باشد، به همین دلیل به این دسته از افراد پیشنهاد می کنیم این نوع از دفترها را تهیه کنند.

ویژگی های تقویم رومیزی یادداشتی

تقویم رومیزی یادداشتی به شما این امکان را می دهد که نوشته مهم را در روزهایی که برایتان مهم است درج کنید. در واقع یکی از ویژگی های مهم این نوع از دفترهای همین قسمت یادداشت آنها می باشد که بسیاری از افراد به همین دلیل آنها را خریداری می کنند.

رنگ ها و طرح هایی که در این نوع از تقویم ها به کار می رود بسیار متنوع هستند و به همین دلیل شما هر یک از آنها را که بیشتر بپسندید می توانید انتخاب کنید و در فضای مورد نظر خود از آنها استفاده کنید. تقویم رومیزی یادداشتی در اندازه های متفاوتی می باشد.

شما می توانید بر اساس فضایی که موجود دارید یکی از آنها را انتخاب کنید. اگر شما فضای زیادی را برای قرار دادن تقویم بر روی میز خود دارید بهتر است که اندازه های بزرگ تر آنها را سفارش دهید.

البته باید بدانید اندازه آنها ویژگی مهم آنها به شمار نمی رود بلکه یادداشتی بودنشان مهمترین ویژگی آنها به شمار می رود.

سررسید مدیریتی

سررسید مدیریتی از برخی جهات با سررسید های دیگر تا حدودی متفاوت تر است و به دلیل ویژگی های خاصی که دارد افرادی که مدیر هستند از آنها استفاده می کنند.

بیشتر کسانی که دیر هستند برای برنامه ریزی کردن کارهای روزانه خود به سررسید مدیریتی نیاز دارند تا تمامی اطلاعات و برنامه کاری خود را در آن یادداشت کنند.

یک مدیر زمانی که نسبت به وقایع و رویدادها اطلاعات بیشتری داشته باشد به راحتی می تواند کارهای خود را انجام دهد، به همین دلیل بهتر است از سررسید مدیریتی استفاده کند تا نسبت به تمامی وقایع و رویدادها اطلاعات داشته باشد.

بسیاری از افراد شاید برایشان این سوال پیش آید که این نوع از سررسیدها با دیگر سررسیدها چه تفاوتی دارند، برای اینکه به این پرسش پاسخ دهیم در ادامه با ما همراه باشید.

ویژگی های سررسید مدیریتی

بسیاری از افراد بر این باور می باشند که باید تمامی سررسیدها در یک سبک و طرح طراحی کنیم تا تمامی افراد از آنها استفاده کنند، ولی در واقع باید بدانید که هر فردی نسبت به موقعیتی که دارد باید از سررسیدهای خاصی استفاده کند.

سررسید مدیریتی یکی از ویژگی هایی که دارد این است که میزان احترام و ارزش فرد مدیر را مشخص می کند، بر این اساس باید بدانید همانطوری که هر فردی مقام اداری تفاوتی دارد باید سررسید متفاوتی هم داشته باشد.

یکی از ویژگی های مهمی که سررسید مدیریتی دارد این است که علاوه بر فضای یادداشت، فضایی را هم برای خودکار و یا روان نویس درون آن جای داده اند.

همچنین برخی از آنها دارای ماشین حساب هستند که برگه های آنها هم از یکدیگر جدا می شود. یعنی شما می توانید بعد از اینکه برگه های سررسید تمام شد یک دسته برگه دیگر به آن اضافه کنید و دیگر سررسید جداگانه ای را خریداری ننمایید.

0 0 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x