کیف لپ تاپ

شماره تماس:  02126205700

امروزه با فراگیر شدن استفاده از لپ تاپ، لوازم جانبی این وسیله اهمیت بالایی برای مردم پیدا کرده است. بدون شک هرکسی برای جابجایی لپ تاپ نیاز به  کیف یا کوله استاندارد و مناسبی دارد. جدای از آن برای جلوگیری از آسیب های احتمالی و ضربه به لپ تاپ بهتر است از کیف های استاندارد استفاده کرد.

کیف لپ تاپ عموماً دارای محفظه جداگانه ای برای لپ تاپ، کول پد، ماوس، آداپتور، تبلت و … دارد. یک کیف مناسب لپ تاپ باید علاوه بر دوخت زیبا، قابلیت تحمل وزن بالا را نیز داشته باشد. توجه داشته باشید که کیف لپ تاپ خود را مطابق با سایز لپ تاپ انتخاب کنید تا لپ تاپ به طور کامل درون آن جای بگیرد.

یک کیف لپ تاپ استاندارد چه ویژگی هایی دارد؟

  • دوخت و جنس آن باکیفیت و با دوام است.
  • محفظه مخصوصی برای قرارگیری لپ تاپ و ضربه گیر دارد.
  • وزن آن سبک و در عین حال مقاوم است.
  • دسته های کوله پشتی یا کیف لپ تاپ مناسب با ارگونومی بدن است.
  • جیب ها یا زیپ های مختلفی برای قرارگیری وسایل جانبی لپ تاپ دارد.

سفارش کیف یا کوله پشتی لپ تاپ برای تبلیغات

از آنجا که امروزه اکثر افراد به کیف های با کیفیت لپ تاپ نیاز دارند، برخی صاحبان کسب و کار برای تبلیغات خود نسبت به سفارش عمده کیف های تبلیغاتی و چاپ برند خود روی آن اقدام می کنند. همچنین، یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی مناسب و ارزان قیمت کاور لپ تاپ است. این کاورها برای جلوگیری از بروز خط و خش روی لپ تاپ و حمل و نقل آسان آن کاربرد دارد.
کیانقش در مجموعه خود انواع کیف لپ تاپ، کوله پشتی لپ تاپ و کاور لپ تاپ را تولید می کند. با سفارش کیف های تبلیغاتی از کیانقش می توانید برند و لوگو خود را روی آن چاپ کرده و به مشتریان خود هدیه دهید.

قیمت کیف لپ تاپ

قیمت کیف لپ تاپ بسته به مدل،جنس و کیفیت کار بستگی دارد. اغلب افرادی که برای تبلیغات خود کیف های لپ تاپ را به صورت انبوه سفارش می دهند، قیمت پایین تری پرداخت می کنند. البته برای اختصاصی سازی کیف های لپ تاپ می توانید برند یا لوگو خود را روی آن حک کنید که قیمت کیف بسته به نوع حک لوگو افزایش پیدا می کند.