تیزر صنعتی

شماره تماس:  02126205700

تیزر صنعتی چیست؟

تیزر صنعتی یکی از مهمترین و پرکاربردترین ابزارهای رسانه‌ای برای معرفی انواع مختلف کسب و کارها و مشاغل هستند که در سطح وسیعی در حوزه بازاریابی و مارکتینگ مورد توجه قرار گرفته‌اند.

کلیپ تبلیغاتی صنعتی به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی محصولات، تولیدات و همچنین مراکز و شرکت‌های تولیدی مختلف را در قالب فیلم‌ها و تیزرهای کوتاه معرفی می‌کند.

تاثیرگذاری تیزر صنعتی رابطه مستقیمی با نوع فیلمنامه و کیفیت تولید آن دارد. هدف اصلی یک تیزر صنعتی این است که موجب کنجکاوی کاربر شود و ویژگی‌های جذاب محصولات یک برند را به سبکی نو بیان نماید.

انواع تیزرهای تبلیغاتی در قالب تیزرهای انیمیشنی، رئال، تیزرهای تلفیقی و انواع دیگر توسط شرکت‌های تولید فیلم و تیزر صنعتی ساخته می شوند.

تلفن ثابت 26205700 | موبایل : 09121914200

خیابان ولیعصر ، روبروی صدا و سیما ، خیابان مهری ، بن بست سوسن یکم ، پلاک ۱۵ ، واحد ۹

تیزر صنعتی،ابزار موثر در معرفی تولیدات

ویژگی تیزر و کلیپ صنعتی

تیزر تبلیغاتی صنعتی باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد که موجبات محرک بودن و جذاب بودن آن را فراهم آورد. از مهمترین نکاتی که در تولید تیزر و فیلم صنعتی باید مورد توجه قرار گیرد این است که لازم است که تیزر تبلیغاتی کوتاه و مفید باشند.

به این معنا که در مدت زمان کوتاه فیلم، محصولات و خدمات را به صورت کامل و جذاب معرفی کنند. فیلم‌های بلند عموماً نمی توانند به خوبی از ویژگی‌های محصول صحبت کنند و به دلیل اطناب برای مخاطب خسته کننده می‌شوند و در نهایت با اقبال خوبی مواجه نمی‌شوند.

در کلیپ تبلیغاتی صنعتی باید سوالاتی که در ذهن مخاطب پیرامون محصولات و خدمات به وجود می‌آید پیش‌بینی شود و به این پرسش‌های احتمالی پاسخ داده شود. به عبارت دیگر می‌توان گفت که تیزر صنعتی باید به گونه ای طراحی و تدوین گردد که موجب بازگشت کاربر برای به دست آوردن اطلاعات بیشتری پیرامون محصول گردد.

فیلمنامه‌های سطحی که بر پایه ایده‌هایی خلاقانه تولید نشده‌اند و یکنواخت هستند یکی از آفاتی هستند که در برخی از فیلم‌های تبلیغاتی وجود دارند.

علاوه بر انتخاب ایده‌های بدیع و کاراکترهای هوشمند، توجه به طراحی صحنه، موسیقی متن، فیلمنامه قوی و مواردی از این دست مهمترین فاکتورهایی هستند که در معرفی بهتر و تخصصی‌تر محصولات مختلف مؤثر هستند.

اهداف ساخت تیزر صنعتی

تبلیغات تیزری به عنوان بهترین ارتباط خلاق بین صاحبان مشاغل و خدمات مختلف و مشتریان محسوب می‌شود. تیزر صنعتی نه تنها موجب جلب توجه مشتری می‌گردد، بلکه باعث ایجاد علاقه و آموزش می‌شود.

مصرف‌کننده در مورد مزایای محصولات مختلف اطلاعاتی را به دست می‌آورد و می‌تواند با بررسی محصولات مختلف و موقعیت‌یابی محصولی با کیفیت را انتخاب کند.

شاید در گذشته‌ای نه چندان دور تولید تیزر و فیلم صنعتی، تنها معرفی محصولات و شرکت‌های تولیدی برای جلب مشتریان بیشتر بوده است، اما امروزه به علت رقابت گسترده در حوزه صنایع و شرکت‌های تولیدی، علاوه بر این هدف، اهداف مهمتری چون ایجاد ارتباط مؤثر با کاربران و مشتریان در ساخت تیزر صنعتی مورد توجه قرار گرفته است.

تیزرهای صنعتی که به صورت حرفه‌ای تولید شده‌اند علاوه بر معرفی تخصصی برندها، مخاطبان هدف را شناسایی می کنند و با ایجاد ارتباطی خلاق با مخاطب، بر احساسات بینندگان و مخاطبان اثر می‌گذارند.

اگر در انتخاب مواردی چون موسیقی و رنگ‌های به کار رفته در تیزر، هوشمندانه عمل شود، این تیزرهای تبلیغاتی بهتر از هر ابزار دیگری در ذهن مخاطب باقی می‌مانند و اثرگذاری بالایی دارند.

پروسه تولید تیزر و فیلم صنعتی

فیلم و کلیپ تبلیغاتی صنعتی توسط شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی به صورت تخصصی ساخت و تولید می‌شود.

مهمترین بخش در تولید و ساخت تیزر صنعتی، ایده‌پردازی قوی است. ایجاد علاقه و کنجکاوی در مخاطب دو موضوع تأثیرگذاری است که ارتباط مستقیمی با ایده مورد استفاده در تولید فیلمنامه دارد. طراحان باید ایده‌هایی واقعی را مطرح کنند.

ویژگی‌هایی را بیان کنند که عملی و واقعی باشد. چرا که در غیر این صورت، بیننده احساس می‌کند که فریب خورده است و به دنبال کسب اطلاعات بیشتر نخواهد رفت.

استفاده از سناریویی جذاب و کارآمد امر دیگری است که در ساخت تیزر صنعتی باید به آن توجه ویژه‌ای داشت. یک فیلمنامه اثرگذار، ضمن معرفی محصول و خدمات، از یکنواختی و سطحی بودن به دور است و ارتباطات مشخصی بین یک برند و مخاطبان آن ایجاد می‌کند.

موارد دیگری که در تولید تیزر صنعتی قابل توجه هستند شامل انتخاب فضای مناسب برای اجرا، طراحی صحنه، و انتخاب بازیگران و کاراکترهای حرفه‌ای است. تمامی این عوامل در کنار هم موجب ساخت یک تیزر صنعتی هوشمند می‌شوند و فرصت مناسبی را برای دیده شدنِ برندها و شرکت‌های تجاری و صنعتی فراهم می آورند.

ایده پردازی مهمترین بخش تولید تیزر

ارتباط با شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی

تولید تیزر و فیلم صنعتی کاری تخصصی است که نیاز به دانشی کامل دارد. شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی به عنوان برترین مرجع تولید و ساخت کلیپ تبلیغاتی صنعتی، تولید این ابزارهای بازاریابی را بر عهده دارند.

کارشناسان و طراحان متخصص در این شرکت‌ها، همگام با دانش روز دنیا در حوزه تولید فیلم و کلیپ‌‌های تبلیغاتی، با انتخاب بهترین ایده‌ها، انواع تیزر صنعتی با کیفیت را با بهترین تدوین و مونتاژ تولید می‌نمایند.

صنعتگران و صاحبان مشاغل و برندهای مختلف می‌توانند برای معرفی هرچه بهتر تولیدات و خدمات خود، ضمن ارتباط با این مؤسسات و تشریح هدف مد نظر خود، یک تیزر صنعتی جذاب را تحویل بگیرند.

با توجه به فراگیر شدن شبکه‎‌های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام، تیزرهای تبلیغاتی مخاطبان بیشتری نسبت به پیام‌ها و محتواهای متنی دارند.

شرکت‌های تولید و ساخت فیلم‌ها و کیلیپ‌های صنعتی، با استخدام افراد داری دانش و سواد آکادمیک در حوزه تولید فیلم صنعتی و با به کارگیری بهترین و به روزترین تجهیزاتِ این حوزه مانند دوربین‌های پیشرفته، تیزرها و فیلم‌های تبلیغاتی را با کیفیت بالایی تولید می‌کنند.

این تیزرها نقش بسیار مهمی را در معرفی کسب و کارها، مشاغل، برندها و خدمات ایفا می‌نمایند و به دلیل جذابیت، طیف وسیعی از بینندگان را به خود جذب می‌کنند.

تیزر صنعتی

تعرفه تولید و ساخت تیزر تبلیغاتی

یکی از مواردی که پیش از اقدام برای سفارش تولید و ساخت تیزر تبلیغاتی باید پیرامون آن کسب اطلاع کرد، اطلاع از تعرفه ساخت این فیلم‌ها است. شرکت‌های تولید تیزر و کلیپ تبلیغاتی با توجه به تجهیزات سینمایی در اختیار، میزان دانش و تحصیلات آکادمیک و تجربی عوامل و نوع سفارش فیلم و مدت زمان آن دارای تعرفه‎های متفاوتی هستند.

اگر شما تصمیم دارید که برای معرفی برند و شغل خود از تیزرهای تبلیغاتی استفاده کنید لازم است پیش از هر اقدامی، با بررسی کیفیتِ نمونه کارهای مؤسسات مختلف و همچنین استعلام تعرفه این مراکز، با توجه به هدف و بودجه در نظر گرفته شده، بهترین مؤسسه را انتخاب نمایید و اقدام به ثبت قرارداد کنید.

0 0 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x