درباره ما

تصویر درباره ما کیانقش

کانون تبلیغات کیانقش از سال  آغاز به کار کرد. ما ابتدا کار خود را با تبلیغات اینستاگرام شروع کردیم و پس از گذراندن پستی و بلندی های بسیار و پشتکار فراوان، مورد توجه مشتریان خود قرار گرفتیم. با لطف پروردگار و مشتریان عزیزمان امروز سایت کیانقش در شاخه های تبلیغاتی بسیاری فعالیت می کند.

زمینه های کاری کیانقش

اینستاگرام

اینستاگرام که امروزه بسیار ترند شده و کسب و کارهای بسیاری بقای خود را به آن وابسته می دانند، بازار پر رقابت و داغی را ایجاد کرده است.امروزه برای درخشش و به چشم آمدن در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیاز به مهارت های خاصی مانند ویدئو مارکتینگ، گرافیک، ویرایش عکس و تکنیک ها و تخصص دیجیتال مارکتینگ است.

کیانقش با تخصص و تجربه در این زمینه می تواند بهترین استراتژی تبلیغاتی را برای کسب و کار شما طراحی کند.

گیفت های تبلیغاتی

آماده سازی گیفت های خود را به ما بسپارید. گیفت شما چه سررسید باشد چه کیف همایش یا تقویم رومیزی می توانید روی ما حساب کنید.

تیزرهای تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی شما را با ناب ترین ایده ها می سازیم و تدوین می کنیم. اگر کسب و کار جدیدی را شروع کرده اید و می خواهید بدانید برای گسترش کسب و کار و شناخته شدن برندتان از کجا شروع کنید، با مشاوره های برندینگ و طراحی مسیر تبلیغاتی در کنارتان، خواهیم بود. تیزرهای تبلیغاتی خود را به ما بسپارید تا با ایده هایی چشمگیر در ذهن مشتری خود بدرخشید.

تبلیغات تلویزیونی

تخصص کیانقش در تبلیغات تلویزیونی است. تلویزیون به عنوان پرمخاطب ترین رسانه کشورمان، یکی از پرچالش ترین زمینه ها برای تبلیغات است اما کیانقش با تخصص و تجربه می تواند این مسیر را برای شما آسان کند.

تماس با ما

021-26205700

0912-1914200

0912-3308161

info@kianaghsh.com