درباره ما

شماره تماس:  02126205700

تصویر درباره ما کیانقش

کانون تبلیغات کیانقش از سال  آغاز به کار کرد. ما ابتدا کار خود را با تبلیغات اینستاگرام شروع کردیم و پس از گذراندن پستی و بلندی های بسیار و پشتکار فراوان، مورد توجه مشتریان خود قرار گرفتیم. با لطف پروردگار و مشتریان عزیزمان امروز سایت کیانقش در شاخه های تبلیغاتی بسیاری فعالیت می کند.

زمینه های کاری کیانقش

اینستاگرام

اینستاگرام که امروزه بسیار ترند شده و کسب و کارهای بسیاری بقای خود را به آن وابسته می دانند، بازار پر رقابت و داغی را ایجاد کرده است.امروزه برای درخشش و به چشم آمدن در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیاز به مهارت های خاصی مانند ویدئو مارکتینگ، گرافیک، ویرایش عکس و تکنیک ها و تخصص دیجیتال مارکتینگ است.

کیانقش با تخصص و تجربه ای که درزمینه تبلیغات در اینستاگرام دارد، می تواند بهترین استراتژی تبلیغاتی را برای کسب و کار شما طراحی کند.

تلگرام

تلگرام یکی دیگر از پلتفورم های پر مخاطب جهان به خصوص کشور ایران است. به محض ورود تلگرام به ایران، این برنامه مورد استقبال مرذم قرار گرفت؛ تا حدی که بعد از فیلتر شدن آن، نه تنها از میزان کاربران آن کاسته نشد، بلکه روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شود. با انجام تبلیغات در این برنامه اجتماعی می توانید، به کسب و کار خود رونق بسیاری ببخشید و باعث دیده شدن آن در میان اقشار مختلف جامعه شوید.

کانون تبلیغاتی کیانقش با استفاده از متخصصان حوزه تبلیغات در تلگرام، بهترین راه کارها را در جهت رشد کسب و کار شما، طراحی و اجرا می کنند.

گیفت های تبلیغاتی

آماده سازی گیفت های خود را به ما بسپارید. گیفت شما چه سررسید باشد چه کیف همایش یا تقویم رومیزی می توانید روی ما حساب کنید.

تیزرهای تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی شما را با ناب ترین ایده ها می سازیم و تدوین می کنیم. اگر کسب و کار جدیدی را شروع کرده اید و می خواهید بدانید برای گسترش کسب و کار و شناخته شدن برندتان از کجا شروع کنید، با مشاوره های برندینگ و طراحی مسیر تبلیغاتی در کنارتان، خواهیم بود. تیزرهای تبلیغاتی خود را به ما بسپارید تا با ایده هایی چشمگیر در ذهن مشتری خود بدرخشید.

تبلیغات تلویزیونی

تخصص کیانقش در تبلیغات تلویزیونی است. تلویزیون به عنوان پرمخاطب ترین رسانه کشورمان، یکی از پرچالش ترین زمینه ها برای تبلیغات است اما کیانقش با تخصص و تجربه می تواند این مسیر را برای شما آسان کند.

تماس با ما