طراحی و برنامه ریزی تبلیغاتی

شماره تماس:  02126205700

طراحی و برنامه ریزی تبلیغاتی

طراحی و برنامه ریزی جزو فعالیت های اصلی یک مشاور تبلیغاتی است، علاوه بر آن مشاور تبلیغات بر راهی که کسب و کار در ارتباط برقرار کردن با مشتریان فعلی و آینده پیش گرفته است تمرکز می کند و کسی است که روند و بازار هدف را درک می کند. شرکت ها مشاوران تبلیغاتی را برای استفاده از تخصص آن ها در ارزیابی کمپین های تبلیغاتی ، طراحی و برنامه ریزی و ارائه پیشنهادات در زمینه پیشرفت استخدام میکنند.

طراحی و برنامه ریزی

اولین گام به عنوان یک مشاور تبلیغاتی برای طراحی و برنامه ریزی، درک کامل از کسب و کار مشتری است. به عنوان مثال، اگر مشتری شما یک شیرینی پزی است، آیا از طریق موسسات خرده فروشی فروش انجام می دهند؟ یا رستوران ها؟ آیا آنها برای عموم کار می کنند؟

آیا محصولی خاص برای گروهی خاص را تهیه می کنند، مانند کیک های خاص یا کیک عروسی؟ با استفاده از این اطلاعات، مشتری را از طریق تبلیغات به هدفی که مد نظرش است می رسانید. شما رادیو، روزنامه، مجلات، تبلیغات آنلاین، نشریات محلی، بیلبوردها، سایت های شبکه های اجتماعی و گزینه های تلویزیونی را ارزیابی می کنید.

سپس نیازهای مشتری و بودجه او را در نظر می گیرید و از خلاقیت خود برای ایجاد گزینه های بازاریابی منحصر به فرد برای هر مشتری استفاده می کنید. این وظیفه به سادگی پاسخ دادن به یک سوال تا تهیه یک برنامه تبلیغاتی کامل که در آینده گسترش یابد می باشد.

شما همه این کارها را با این هدف بزرگ انجام می دهید: که مطمئن باشید مخاطبان هدف پیام را می شنوند. برای رسیدن به این هدف، باید از تکنیک های تحقیق و تجزیه و تحلیل بازار استفاده کنید. اما حتی بیشتر از آن، باید بدانید مشتری شما با مشتری خود چگونه ارتباط برقرار می کند، و در صورت نیاز آن را برای نتایج بهتر تغییر دهید.

مشاوره تبلیغاتی آنلاین یا آفلاین به دو روش پروژه ای یا مشاوره تبلیغات ساعتی صورت می پذیرد. کیا نقش رسانه با برگزاری کمپین تبلیغاتی چگونه عمل میکند؟

ما با برگزاری جلسات متعدد و به کار گیری اتاق فکر و ایجاد کارگروه های خلاقیت در تبلیغات و ارائه پروپوزال های تبلیغاتی سالانه چراغ گذرگاه‌های تاریک تبلیغات را مرحله به مرحله روشن می‌کنیم.

کمک در آماده سازی کمپین های تبلیغاتی، عناصر مورد نیاز بازاریابی و عناصر ترویج فروش. ایجاد استراتژی های تبلیغاتی برای رسیدن به اهداف مرتبط با کسب و کار. پشتیبانی در برنامه ریزی رسانه ها و مدیریت حمایت مالی برای کمپین تبلیغاتی. بررسی و تایید توزیع عناصر تبلیغاتی برای بهبود تصویر برند.

اطمینان حاصل کردن از اینکه تبلیغات همه قوانین و دستورالعمل های شرکت ( کتابچه برند ) را دنبال می کند. بررسی، مدیریت و تأیید آگهی ها به صورت موردی. ایجاد فرصت های جدید از طریق تماس های سرد و شبکه سازی به منظور افزایش فروش و درآمد.

ایجاد روابط کاری قدرتمند با مشتریان به کمک فراهم کردن خدمات عالی و متمایز درک نیاز های مشتری و توصیه محصولات و خدمات بهینه برای برطرف کردن نیازها. ایجاد لیست اولویتی از مشتریان و نمایندگی ها با توجه به پتانسیل درآمدزایی شان.

اطمینان حاصل کردن از اینکه مقادیر صورتحساب برای همه قراردادها از مشتریان به موقع جمع آوری می شود. هماهنگی با مدیران عمومی برای اطمینان از اینکه تمام تاییدیه های مربوط به هزینه برای تبلیغات به دست می آید و مشکلات به موقع حل می شود.

تهیه سفارشات و پیشنهادهای فروش برای مشتریان. شرکت در جلسات مرتبط با صنعت و رویدادهای بازاریابی در صورت نیاز. توسعه و مدیریت خرده فروشی برای محصولات. هدف قرار دادن دقیق و به موقع سوالات و مشکلات مشتریان.

هدف کیانقش رسانه از ارائه برنامه تبلیغاتی

– ایجاد تمایز

– ایجاد ذهنیت مناسب در مشتری

– ایجاد چشم انداز در مخاطب

– افزایش شهرت و اعتبار

– ایجاد حس عاطفی و اتصال عاطفی در مخاطب

– ایجاد حس وفاداری در مخاطب

– کاهش هزینه های تبلیغات بی ثمر

– ایجاد نوعی بازاریابی ویروسی و دهان به دهان

– توانایی راهبری و هدایت بازار و قیمت گذاری و سیاستگذاری کلان

– ایجاد پرستیژ و اعتماد به نفس در مخاطبین و مشتریان

0 0 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x