شماره تماس:  02126205700

اینستاگرام ویژگی‌های خاص خودش را دارد و مدتی طول می‌ کشد تا پول وارد شود. فروش به فالوور های اینستاگرام می تواند یک چالش باشد، به خصوص زمانی که تاثیر محتوایی که پست می کنید در حال کاهش است ( همراه با دسترسی ارگانیک ). اکثر برندها می توانند با این روند موفق شوند. استفاده از اینستاگرام برای افزایش فروش ممکن است ولی این مستلزم استفاده استراتژیک از اینستاگرام است. در این پست، اقداماتی را به اشتراک می‌ گذارم که می‌ توانید برای تشویق فالوورهایتان به خرید از برندتان در اینستاگرام انجام دهید. ما می دانیم که فروش تا حدی یک بازی اعداد است. بنابراین بدیهی است که تعداد فالوورهای اینستاگرام شما بر تعداد فروش شما تأثیر می گذارد.

بنابراین، چگونه می‌ توانید فالوورهای خود را وادار کنید از گشت و گذار بیهوده دست بکشند و متوجه محصول یا خدمات شما شوند؟

با استفاده از پیام های دایرکت اینستاگرام یک ارتباط شخصی ایجاد کنید

پیام‌ های مستقیم اینستاگرام یا همان طور که عموماً DM شناخته می‌ شود، این فرصت را فراهم می‌ کند تا شخصاً از طریق پیام‌ های خصوصی با مشتریان ارتباط برقرار کنید. می توانید با کلیک بر روی نماد فلش در گوشه سمت راست بالای حساب اینستاگرام خود به این ویژگی دسترسی پیدا کنید. در اینجا به نظر می رسد:

فالوورهای اینستاگرام
با استفاده از پیام های دایرکت اینستاگرام یک ارتباط شخصی ایجاد کنید

سپس به شما این امکان را می دهد که با نمایش رشته پیام، پیام های متنی و چند رسانه ای ارسال کنید. شما می توانید به 15 دنبال کننده در یک زمان پیام ارسال کنید.

فالوورهای اینستاگرام
ایجاد پیام DM در اینستاگرام

همچنین می‌ توانید گروهی از دنبال‌ کنند گانی را که برایشان پیام ارسال می‌ کنید نام ببرید:

فالوورهای اینستاگرام
ایجاد پیام DM در اینستاگرام

اگر می‌ خواهید به نام یک فالوور خاص یا ترجیحات خرید اشاره کنید، DM باید برای هر فالوور جداگانه ارسال شود. به احتمال زیاد با DM در اینستاگرام آشنا هستید. با این حال، شاید به استفاده از آنها برای افزایش فروش فکر نکرده باشید. در اینجا چند راه برای انجام این کار وجود دارد:

یک کد تبلیغاتی ارائه دهید

یک تصویر محصول را برای دنبال کنندگان خود ارسال کنید و یک کد تبلیغاتی را در پیام خود به اشتراک بگذارید. Instagram Direct به شما اجازه نمی دهد پیوند های قابل کلیک را جاسازی کنید، بنابراین هر پیوندی را به عنوان پیام شخصی خود ارسال کنید. همچنین می توانید اعلام کنید که این کد تبلیغاتی انحصاری برای فالوورهای اینستاگرام شما است تا آنها را تشویق به استفاده از آن و خرید کنید. کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که یک محدودیت زمانی به تبلیغ اضافه کنید تا پاسخ سریعتر را تحریک کنید.

برگزاری مسابقه

اگر به شما بلیط رایگان برای تماشای کنسرت پیشنهاد می کردم و تنها کاری که باید انجام می دادید این بود که روی عکس نظر بدهید، آیا این کار را می کنید؟ من همه این کارها را می کردم. این جذابیت یک مسابقه اینستاگرامی است. یک ایده خوب این است که درست قبل از عرضه محصول یا خدمات خود اجرا کنید.

از دایرکت اینستاگرام برای جذابیت بیشتر استفاده کنید. به عنوان مثال، شما می توانید یک عکس مسابقه ارسال کنید و اعلام کنید که 15 نفر اول که نظر می دهند، یک پیام از شما در مورد نحوه شرکت دریافت می کنند. جایزه باید محصولی باشد که می‌ خواهید در فروش عرضه کنید. دلیل این امر این است: با ارائه محصول در مسابقه، علاقه شرکت کنندگان را برانگیخته اید. در حالی که آنها آن را به صورت رایگان می خواستند (چه کسی نمی خواهد؟)، قیمت فروش ممکن است یک فشار اضافی برای خرید باشد.

از هوش مصنوعی برای ایجاد کمپین های قطره ای استفاده کنید

به جای تایپ کردن یک پیام جدید برای هر کاربر، از ابزاری مانند Mobile Monkey برای ارسال پیام‌ های جذاب در طول زمان استفاده کنید. به عنوان مثال، من از پیام ‌رسانی مستقیم خودکار برای خوش‌ آمد گویی به دنبال ‌کنند گان جدید، تشکر از آنها برای ذکر من در استوری ‌ها و پاسخ  دادن به پیام‌ های مستقیم استفاده می‌ کنم . همچنین می توانید از هوش مصنوعی برای ارسال یک سری پست، پیشنهاد چندین محصول جدید که ممکن است فالوورهای شما دوست داشته باشند، استفاده کنید، یا یک محصول جدید یا راه اندازی کنید.

با خرید اینستاگرام خرید را آسان کنید

در حالی که ایجاد تجربه ای شبیه به تجارت الکترونیک در اینستاگرام شبیه یک رویا به نظر می رسد، با ابزارهای اینستاگرام قابل خرید امکان پذیر است. ابزارهای مناسب می توانند فید شما را به یک تجربه خرید فراگیر تبدیل کنند. دنبال کنند گان شما می توانند ویژگی های منحصر به فرد محصولات شما را کشف کنند و پس از آماده شدن با چند کلیک آسان خرید کنند. از آنجایی که شما فقط مجاز به تبلیغ یک پیوند در بیو هستید، این ابزارها همچنین برای جلوگیری از عنوان تصویر ناشیانه و مزاحم «لینک بازدید در بیو» که همه ما دیده‌ایم بسیار مفید هستند. بنابراین بیایید از عملکرد قوی این ابزارها برای خرید فید اینستاگرام شما استفاده کنیم. در اینجا گزینه های شما هستند.

BazzarVoice

این ابزار اجازه می دهد تا فید اینستاگرام شما را با ارائه ویژگی های بیشتر از خرید اینستاگرام به تنهایی به یک ویترین تبدیل کند. با استفاده از یک لینک خاص در بخش بیو اکانت اینستاگرام خود، فالوورها می توانند گالری از عکس های اینستاگرام قابل خرید را باز کرده و برای خرید محصولات در وب سایت شما کلیک کنند. همچنین به شما کمک می‌ کند تا از داده‌ها برای هدف ‌گیری مجدد و یافتن محبوب‌ ترین موارد در صفحه خود استفاده کنید. همچنین زمان‌ بندی پست‌ ها، ایجاد کمپین‌ های جدید و موارد دیگر را آسان‌تر می‌ کند. با این حال، BazzarVoice برای مشاغل بزرگتر است و مطمئناً اگر به دنبال شروع فوری هستید، گزینه ایده آلی نیست. برای استفاده از آن باید 1000 تا 2000 دلار در ماه هزینه کنید.

Like2Have.it

این ابزار شما را قادر می سازد یک فید قابل جاسازی ایجاد کنید و شامل پیوند هایی است که دنبال کنندگان را به صفحات محصول مرتبط ارجاع می دهد. همچنین می توانید تصاویر مشتریان فعلی خود را که نحوه استفاده از محصول یا خدمات خود را در فید قابل جاسازی نشان می دهد، نشان دهید. فید تولید شده توسط کاربر با ارائه مدارک اجتماعی به فالوورها و تشویق آنها به افزودن محصولات به سبد خرید خود به خوبی در صفحات محصول کار می کند. Neckwear، یک شرکت سوئدی پیراهن و لوازم جانبی که برای مردان تهیه می‌ کند، از Like2Have.it برای نمایش یک گالری قابل خرید با عکس‌ هایی از حساب اینستاگرام Neckwear در وب‌ سایت خود استفاده می‌ کند.

فالوورهای اینستاگرام
فروش اینستاگرام را با ابزار افزایش دهید

Like2Have.it برای برندهای کوچکتر مناسب تر است. قیمت 20 دلار در ماه است.

استفاده از  Linkin.bio

به غیر از Like2Buy و Like2Have.it، می‌ توانید به Linkin.bio، بخشی از برنامه ممتاز Later  یک ابزار زمان‌ بندی اینستاگرام  نگاه کنید. Linkin.bio یک صفحه فرود است که شبیه به فید اینستاگرام شما است و تصاویر شما را به صورت تصاویر قابل کلیک نشان می دهد. هنگامی که هر دنبال کننده ای از آن صفحه بازدید می کند، می تواند روی پست اینستاگرام شما کلیک کند تا به صفحه محصول مورد نظر برود.

فالوورهای اینستاگرام
ابزار بیو لینکین بعدی برای افزایش فروش اینستاگرام

برنامه های پولی از 15 دلار در ماه برای یک کاربر و حداکثر 60 پست در ماه شروع می شود. با انتخاب یک ابزار مناسب برای خرید اینستاگرام برای تشویق به خرید بیشتر، خرید را برای فالوورهای خود آسان کنید.

پست های قابل خرید اینستاگرام

اینستاگرام علاوه بر ابزارهای شخص ثالث، یک ابزار داخلی به نام پست‌ های قابل خرید نیز دارد.

فالوورهای اینستاگرام
فروش پست های قابل خرید در اینستاگرام

می توانید از این ویژگی برای افزودن تبلیغات به تصاویر خود، افزودن لینک به محصولات در حلقه های اینستاگرام و تگ کردن ویدیوها استفاده کنید. با استفاده از برچسب‌ های محصول، کاربران می ‌توانند به راحتی محصولات فروشگاه شما را مستقیماً در اینستاگرام مشاهده و خریداری کنند. واجد شرایط  بودن محدود به بازارها و انواع محصولات خاص است. اگر واجد شرایط نیستید، ابزارهای شخص ثالث بالا را امتحان کنید.

از اینفلوئنسرها برای الهام بخشیدن به دنبال کنندگان برای خرید استفاده کنید

این بر کسی پوشیده نیست که اینفلوئنسر مارکتینگ کار می کند. طبق گزارش Influencers Marketing Hub، ارزش این صنعت بیش از 13 میلیارد دلار است. حدس بزنید کدام پلتفرم همراه با فیس بوک مهمترین پلتفرم برای تلاش های اینفلوئنسر در نظر گرفته می شود؟ اینستاگرام!. اینستاگرام برترین پلتفرم برای اینفلوئنسر مارکتینگ است و 67 درصد از برندها آن را مهمترین پلتفرم برای آنها گزارش کرده اند.

پس چرا اینفلوئنسرها را وارد ترکیب نکنید تا دنبال کنندگان خود را تشویق به خرید محصول یا خدمات شما کنند؟ بیش از 40000 اینفلوئنسر در اینستاگرام وجود دارد که تمام جنبه های عمودی از جمله مد، زیبایی، سلامت و تندرستی، دکوراسیون منزل، غذا و موارد دیگر را پوشش می دهند. با ده ها هزار تا میلیون فالوور، اینفلوئنسرها برای نظراتشان مورد اعتماد هستند و می توانند به محصولاتی که تبلیغ می کنند اعتبار بیافزایند. اینفلوئنسرها می توانند خیلی بیشتر از افزایش فروش در حساب اینستاگرام شما انجام دهند. از آنجا که فالوورهای شما با آنها ارتباط برقرار می کنند و برای نظر آنها ارزش قائل هستند، می توانند ارزش ویژه برند را ایجاد کنند. بنابراین، با در نظر گرفتن تمام این موارد، بیایید تاکتیک های استفاده موثر از اینفلوئنسرهای اینستاگرام را بررسی کنیم.

مرحله شماره 1 : اینفلوئنسرهای مربوطه را وارد کنید

مهم است که در انتخاب اینفلوئنسرهایی که با آنها کار خواهید کرد تا حد امکان هدفمند باشید. برای مثال، اگر کیف‌های دستی می‌ فروشید، می‌ خواهید با اینفلوئنسرهایی کار کنید که در این زمینه دانش دارند، مانند اینستاگرام‌ بازانی که در مورد کیف‌ های دستی صحبت می‌ کنند و راه‌ های مختلف حمل آن را نشان می‌ دهند. بخش سخت، یافتن اینفلوئنسرهای هدفمند است. باید صدها حساب کاربری را بررسی کنید تا ببینید چه کسانی با کسب و کار شما مرتبط هستند و آیا آنها بر روی نوع افرادی که شما به عنوان فالوورهای شما دارید تأثیر دارند یا خیر.

فالوورهای اینستاگرام
اینفلوئنسرهای اینستاگرام را برای افزایش فروش اینستاگرام پیدا کنید

یکی از راه‌های کاهش ساعت‌ های تحقیق این است که هشتگ‌ های برتر در جایگاه خاص خود را کشف کنید و ببینید چه پست‌ هایی پرطرفدار هستند. اغلب، بخش پست برتر در اینستاگرام شامل پست هایی از اینفلوئنسرها می شود.

فالوورهای اینستاگرام
اینفلوئنسرهای مربوطه را وارد کنید

توصیه می کنم از IconoSquare برای سرعت بخشیدن به کارها استفاده کنید. این ابزار به شما امکان می دهد هشتگ ها را بر اساس محبوبیت، رشد، تعامل و موارد دیگر پیدا کنید. از رشد آیکون برای یافتن اینفلوئنسرها برای افزایش فروش اینستاگرام استفاده کنید . با این حال، وقتی این رویکرد را در پیش می گیرید، باید زمانی را صرف مقایسه پروفایل های مختلف کنید. خوشبختانه، ابزارهای مختلفی وجود دارد که می تواند فرآیند تجزیه و تحلیل چندین پروفایل و شناسایی اینفلوئنسرهای مناسب را برای شما خودکار کند. این ابزارها که ابزارهای بازاریابی تأثیرگذار نامیده می شوند، نتایج دقیقی را در مورد دسترسی، ارتباط و قدرت هر تأثیرگذار به شما ارائه می دهند. در اینجا چند گزینه وجود دارد:

ابزار 1: توسعه نینجا

این شرکت میلیون ها اینفولوئنسر در پایگاه داده در حال رشد خود دارد. یک کلمه کلیدی را در داشبورد Ninja Outreach تایپ کنید تا هزاران تأثیرگذار مرتبط را بر اساس کلمات کلیدی مورد نظر خود در جایگاه خود جستجو کنید. این ابزار شما را قادر می سازد تا تأثیرگذاران را بر اساس برچسب ها و همچنین تعداد فالوورها فیلتر کنید. علاوه بر این، اطلاعات اضافی در مورد هر تأثیرگذار مانند آدرس وب سایت و اطلاعات تماس آنها را در اختیار شما قرار می دهد.

ابزار 2: ایفلونز

استفاده از ایفلونز ساده است. فقط یک حساب کاربری ایجاد کنید، معیارهای کمپین را انتخاب کنید و منتظر باشید تا اینفلوئنسرها محصول یا خدمات شما را در اینستاگرام محبوب کنند. با استفاده از این ابزار می توانید یک کمپین معمولی یا یک کمپین شخصی سازی شده را اجرا کنید. در اینجا چیزی است که هر یک ارائه می دهد:

فالوورهای اینستاگرام
ایفلونز
نوع کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ را برای افزایش فروش اینستاگرام انتخاب کنید

Zalando  از این ابزار برای اعلام در دسترس بودن یک جفت کفش کتانی جدید و هدایت ترافیک به وب سایت خود با استفاده از اینفلوئنسرهای مد با فالوورهای فعال استفاده کرد. نتیجه افزایش فروش، فالوورهای جدید در حساب اینستاگرام Zalando و مشترکین جدید در لیست ایمیل این شرکت بود.

فالوورهای اینستاگرام
نمونه ابزار اینفلوئنسرها را برای افزایش فروش اینستاگرام Zalando پیدا کنید

این کمپین به 248000 کاربر اینستاگرام رسید که 20200 لایک و 1373 کامنت گذاشتند. 90 درصد نظرات مثبت بود.

مرحله 2: با اینفلوئنسرهای خود کار کنید تا خریدها را تشویق کنید

پس از انتخاب اینفلوئنسرهایی که می خواهید با آنها کار کنید، چگونه آنها را به کاتالیزور برند خود در تولید فروش تبدیل می کنید؟ در اینجا چند ایده وجود دارد:

تاکتیک 1: تخفیف ها یا هدایا را از طریق اینفلوئنسرها تبلیغ کنید

اینفلوئنسرها می توانند به کاربران انگیزه دهند تا محصولی را امتحان کنند. وقتی به آن‌ها اجازه می‌ دهید تخفیف بدهند، دلیل قانع‌ کننده‌ تری به دنبال‌ کنندگان می‌ دهند تا پیشنهاد شما را بررسی کنند. سومو مثالی را ذکر کرد که در آن شرکت آبگوشت استخوان کتل اند فایر دقیقاً این کار را انجام داد. این برند با Whole30 Approved همکاری کرد تا عصاره استخوان مرغ جدید خود را از طریق یک هدیه و تخفیف معرفی کند.

فالوورهای اینستاگرام
نحوه افزایش فروش اینستاگرام از اینفلوئنسرها

تبلیغات مبتنی بر تأثیرگذار منجر به 374 بازدید از وب سایت و 21 فروش با میانگین ارزش سفارش 95 دلاری شد. زمانی که اینفلوئنسر کد تخفیف را به اشتراک گذاشت، به مصرف کنند گان فشار نهایی برای خرید داده شد. این امر مهر تایید معتبری داد و ارزش تخفیف را بالا برد.

تاکتیک 2: آنها را وادار کنید تا راه های منحصر به فرد استفاده از محصول شما را نشان دهند

قرار دادن محصولات در یک محیط فریبنده می تواند برای محتوای حمایت شده عالی عمل کند. اما زمانی مؤثرتر است که تأثیر گذاران استفاده روزمره از محصول یا خدمات شما را در چشم انداز قرار دهند. وقتی این رویکرد را در پیش می گیرید، به اینفلوئنسرها آزادی عمل بدهید. تعجب خواهید کرد اگر ببینید آنها راه های منحصر به فردی برای استفاده از محصول شما ارائه می دهند. به عنوان مثال، اینستاگرامرهای مد اغلب هنگام نشان دادن لباس یا لوازم جانبی در عمل ظاهر جدیدی ایجاد می کنند. همچنین، اینفلوئنسرها می توانند نکاتی را در مورد اینکه چگونه فالوورهای اینستاگرام می توانند از محصول به همان شیوه استفاده کنند، ارائه دهند. اطمینان حاصل کنید که محتوای منتشر شده توسط اینفلوئنسرهای دستچین شده خود را مجدداً ارسال می کنید. این می تواند به دنبال کنندگان شما انگیزه دهد تا محصول شما را امتحان کنند.

ThinkGeek از این استراتژی استفاده کرد:

فکر کنید اینفلوئنسر گیک به عنوان مثال چگونه فروش اینستاگرام را افزایش دهید  این شرکت از انتشار مجدد محتوای سایر کاربران اینستاگرام که محصولات ThinkGeek را در عمل به نمایش می گذارند، ابایی ندارد.

فالوورهای اینستاگرام
ThinkGeek

تاکتیک 3: میزبانی تصاحب اینستاگرام

استراتژی محتوای اینستاگرام خود را با دعوت از اینفلوئنسرها برای ارسال مستقیم در حساب شما و همچنین تعامل با فالوورهای خود در زمان واقعی به اینفلوئنسرهای خود منتقل کنید. اگرچه ممکن است تخفیف یا هر نوع امتیازی وجود نداشته باشد، زیرا تصاحب آن لحظه ای است، واکنشی فوری نسبت به بحث در حال انجام مانند اظهار نظر یا حتی خرید محصولات ایجاد می کند. به طور معمول، قبل از تصاحب، برند و سازنده محتوا باید همکاری خود را تبلیغ کنند. وندی رو قبل از تصاحب حساب اینستاگرام Sephora این کار را انجام داد . اینستاگرام نحوه استفاده از اینفلوئنسر برای افزایش فروش اینستاگرام را به عهده گرفته است. شرکت جعبه اشتراک ماهانه زیبایی و آراستگی، Birchbox ، در تصاحب اینستاگرام کار بسیار خوبی انجام می دهد.

فالوورهای اینستاگرام
توس باکس مثال نحوه افزایش فروش در اینستاگرام

از طریق صدای اینفلوئنسرها که هدایا، محصولات جدید و موارد دیگر را اعلام می کنند، جریان منحصر به فردی از محتوا را به دنبال کنندگان خود ارائه می دهد. همه اینها میل برند را بهبود می بخشد و احتمالاً تأثیر مثبتی بر فروش Birchbox دارد.

سوالات متداول در مورد تبدیل فالوور های اینستاگرام به فروش

چرا فالوور های اینستاگرام من خرید نمی کنند؟

داشتن تعداد زیادی فالوور اینستاگرام برای تضمین موفقیت کافی نیست. مطمئن شوید که از استراتژی‌هایی مانند پست‌های DM، اینفلوئنسرها و پست‌های خرید اینستاگرام استفاده می‌ کنید تا تبدیل‌ها را افزایش دهید.

پست های قابل خرید اینستاگرام چیست؟

پست های قابل خرید اینستاگرام قابلیتی است که به کاربران امکان می دهد روی تصاویر کلیک کرده و اطلاعات بیشتری در مورد محصولات مشاهده کنند و حتی خرید را تکمیل کنند. آنها را می توان در تصاویر، فیلم ها و قرقره ها استفاده کرد.

اینفلوئنسرها چگونه می توانند باعث تبدیل اینستاگرام شوند؟

اینفلوئنسرها با مخاطبان هدف خود اعتماد ایجاد می کنند، زمانی که محصولات مورد علاقه خود را به اشتراک می گذارند، احتمال خرید کاربران بسیار بیشتر می شود.

فالوور های اینستاگرام را به نتیجه فروش تبدیل کنید

درآمدی که از تجارت اجتماعی به دست می آورید به اندازه درآمدی که از وب سایت خود به دست می آورید مهم است و اینستاگرام می تواند ابزاری ارزشمند برای افزایش فروش در رسانه های اجتماعی شما باشد.

نتیجه گیری

سه تاکتیکی که در مقاله ذکر کردم باعث می شود که دنبال کنندگان شما احساس مثبتی در مورد محصول یا خدمات شما داشته باشند. آنها همچنین به شما کمک می کنند تا موانع منحصر به فرد پلتفرم را مرور کنید،  به خصوص محدودیت یک پیوند برای هر حساب. به زودی، فالوورهای شما روند خرید را طی خواهند کرد زیرا شما با آنها رابطه خوبی برقرار می کنید و خرید از اینستاگرام را آسان می کنید .

آیا تا به حال تجربه فروش به واسطه اینستاگرام را داشته اید؟ با ما در میان بزارید

0 0 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x