شماره تماس:  02126205700

متن تبلیغات اینستاگرام را چگونه بنویسیم؟ بازدید، لایک و مشارکت بیشتری در پیج اینستاگرام خود میخواهید؟ آیا بدنبال متنی بهتر برای مطالب خود هستید؟

در این مقاله تکنیک هایی برای ایجاد پست، تبلیغات، متن و بیوگرافی مناسب در اینستاگرام آورده شده است.

 

چگونه یک تبلیغ موثر بسازیم؟

تبلیغات اینستاگرام راهی قدرتمند برای تبلیغ محصولات، افزایش فروش و توسعه کسب و کار شما است. با این حال، اگر آگهی شما موثر نباشد ، تبلیغات شما راه به جایی نمی برد. این نکات را برای نوشتن یک متن تبلیغاتی عالی در اینستاگرام امتحان کنید:

سوالی بپرسید که کاربر را به فکر وادارد

جوزف سوگرمن، یکی از نویسندگان برجسته جهان، یک بار گفت که شما می خواهید مشتری تا آنجا که ممکن است “بله” بگوید، زیرا در این صورت به احتمال محصول شما را خریداری میکند.

دقیقاً به همین دلیل است که باید سوالی را در تبلیغات اینستاگرام خود مطرح کنید که مربوط به تجربه مشتری است. در این صورت نه تنها تبلیغ طنین انداز شده و با مصرف کنندگان ارتباط برقرار می کند، بلکه احتمال اقدام آنها برای خرید را افزایش می دهد.

متن تبلیغات اینستاگرامتخفیف های جذاب ارائه دهید

چه کسی تخفیفی بزرگ یا چیزی رایگان نمی خواهد؟ هيچ كس! به همین دلیل است که ارائه تخفیف  به 92 درصد از مصرف کنندگان هنگام خرید کمک می کند.

ارائه تخفیف 5 ئیا 10 درصدی، علاوه بر آسیب نرساندن به حاشیه سود شما مشتریان بیشتری ایجاد می کند. پس از ایجاد کد تخفیف، آن را در پیج اینستاگرام خود به صورت پست یا استوری قرار دهید.

 

متن تبلیغات اینستاگرام 

 

از تقل قول استفاده کنید

اثبات اجتماعی، همه چیز است. به همین دلیل است که استفاده از نظرات مشتریان در تبلیغات اینستاگرام شما می تواند به افزایش فروش کمک کند. وقتی مشتریان توضیح می دهند که محصولات و خدمات شما چگونه برای آنها مفید است، افرادی که آگهی را مشاهده می کنند می توانند در سطح شخصی با داستان آن ها ارتباط داشته باشند. مهر تأییدیه مشتری همچنین به شما نشان می دهد که یک برند قابل اعتماد هستید.

اولین قدم ایجاد توصیفات است. برای مشتریان خود یک پیام بفرستید و بخواهید اظهار نظر کوتاهی کنند. پس از جمع آوری توصیفات کافی، از مشتریان خود بپرسید آیا مایل هستند به شما اجازه دهند نظراتشان را برای تبلیغات استفاده کنید؟

گزینه دیگر این است که نقل قول های داخلی شرکت خود را در تبلیغاتتان به اشتراک بگذارید. آنها می توانند به اندازه توصیه نامه های مشتری موثر باشند. به عنوان مثال شرکت فورد از نقل قول مهندس ارشد خود برای تبلیغ اطلاعات خودروهای خود استفاده می کند.

متن تبلیغات اینستاگرامبجای ویژگی در مورد مزایا صحبت کنید

جزئیات محصول، اطلاعات واقعی هستند. به مواد ، رنگ و اندازه فکر کنید. بله، مشتری باید این اطلاعات را بداند ، اما آیا واقعاً به همین دلیل است که مردم چیزی می خرند؟ پاسخ “خیر” است.

به طور کلی ، آنچه باعث خرید می شود دلایل احساسی و تجربی است. به مزایای عمیق تر محصول خود برای رسیدن به فروش فکر کنید.

مثلا شرکت Smile Direct Club، می داند که دو مزیت خدمات آنها، لبخند زیبا و صرفه جویی در هزینه است، به همین دلیل در آگهی اینستاگرام خود بر این نکات تأکید کردند.

احساس ضرورت ایجاد کنید

اگر زمان محدودی برای استفاده از پیشنهاد، خرید محصول یا تخفیف وجود داشته باشد، به نظر شما غریزه طبیعی ما چه میگوید؟ اقدام به خرید!

هیچ کس نمی خواهد یک فرصت عالی را از دست بدهد، به همین دلیل است که ترس از دست دادن، یک ابزار فوق العاده برای نوشتن آگهی است.

 

ایجاد احساس ضرورت باعث می شود کاربران بیشتر روی تبلیغ شما کلیک کنند و در نهایت به هدف کمپین اینستاگرام خود برسند.

از هشتگ برند خود استفاده کنید:

مطمئنا ، می توانید از هشتگ های اینستاگرام مشابه دیگران استفاده کنید ، اما چرا هشتگ های مارک دار خود را ایجاد نکنید؟ به این ترتیب ، هیچ رقابتی وجود ندارد و شما به شناخت برند خود کمک می کنید.

ببینید آئودی در این تبلیغ اینستاگرام برای بازگشت مدل قدیمی خود چه کرد. آنها از هشتگ quattro استفاده کردند زیرا این سیستم چهار چرخ محرک در وسایل نقلیه آنها است. هر زمان که کاربر این برچسب مارک دار را در اینستاگرام جستجو می کند ، این تبلیغ را مشاهده می کند.

متن تبلیغات اینستاگرامچگونه کپشن های اینستاگرام را بنویسیم که تعامل را افزایش دهد؟

بیوگرافی اینستاگرام شما یک سناریو یک کاره است. در حالی که می توانید به طور مداوم آن را برای تبلیغ خدمات و محصولات مختلف به روز کنید، بیشتر آن را می توان مانند سنگ مرمر مجسمه سازی کرد و دست نخورده رها کرد.

اما کپشن متفاوت است. اگر مرتباً محتوایی در اینستاگرام ارسال می کنید، باید نحوه نوشتن توضیحات مفید را بدانید.

آیا توضیحات پست را خالی میگذارید یا مطلبی مبهم ارائه می دهید؟ از این کار اجتناب کنید؛ قابل پیش بینی است، تعامل را جلب نکرده و کاربران را خسته می کند. در عوض، از این استراتژی ها استفاده کنید تا کپشن های اینستاگرام خود را به یاد ماندنی کنید.

متن تبلیغات اینستاگرام

احساسات را با قصه گویی ثبت کنید

یک چیز که هر انسانی می تواند با آن ارتباط برقرار کند داستان خوب است. به همین دلیل است که استفاده از کپشن برای بیان داستانی در مورد تصویری که ارسال می کنید بسیار موثر است. در مورد چگونگی به وجود آمدن عکس توضیح دهید.

آیا رویداد جالبی وجود داشته است که باعث جرقه عکس شد؟ آیا چیزی هیجان انگیز به عکس منتهی شده است؟

سازمان سخنرانی عمومی TED از فضای کپشن بزرگ برای بیان داستانهای فریبنده در بسیاری از عکس ها و فیلم های اینستاگرام خود استفاده می کند. این رویکرد به آنها اجازه می دهد تا اطلاعات مفصل ارائه دهند، احساسات را بیرون آورده و پست های خود را شخصی تر کنند.

متن تبلیغات اینستاگرام

 

نحوه ایجاد بیوگرافی قوی در اینستاگرام

اولین چیزی که کاربران هنگام ورود به صفحه اینستاگرام شما مشاهده می کنند، چیست؟

بیوگرافی پیج شما! این مکان عالی برای توضیح تفاوت کسب و کار شما و برجسته شدن روی پلت فرم است.

شامل CTA باشد

CTA ها عبارت ها و کلماتی هستند که به کاربر می گویند که یک اقدام خاص انجام دهد. آنها می توانند در بیوگرافی اینستاگرام شما گنجانده شوند زیرا کاربران برای انجام هر کاری به دلیل نیاز دارند. مطمئناً ، می توانید بگویید حساب شما را دنبال کنند یا روی آدرس وب سایت کلیک کنند ، اما چه مزیتی برای آنها وجود دارد؟

هنگام ایجاد CTA ، اولین قدم این است که تعیین کنید می خواهید به چه چیزی برسید ، مانند:

  • کاربر را به مقصد ، محصول یا صفحه وب هدایت کنید.
  • از کاربران بخواهید محتوای تولید شده توسط کاربر را برای ارسال برای شما ارسال کنند.
  • هشتگ مارک دار را برای ارسال به کاربران تبلیغ کنید.

هنگامی که هدف مشخصی دارید ، عبارت CTA را به شرح حال خود اضافه کنید ، مانند:

  • از وبسایت ما دیدن کنید.
  • در قرعه کشی ثبت نام کنید
  • کتاب الکترونیکی رایگان خود را بارگیری کنید.
  • همین حالا خرید کنید.

می توانید بر CTA با ایموجی تأکید کنید، که ما را به نقطه بعدی می رساند.

 

از Emoji برای افزایش جذابیت بیوگرافی خود استفاده کنید

ایموجی یک زبان است. اگر یک ایموجی واحد مشاهده کنید، می تواند ایده، جمله یا احساسات را ثبت کند. به همین دلیل است که وقتی در بیوگرافی حساب اینستاگرام شما قرار می گیرند، به طور فوق العاده ای کار می کنند.

دستاوردها و مشتریان بزرگ را برای اثبات اجتماعی رها کنید:

نترسید که به دستاوردهای کسب و کار خود افتخار کنید. به طور مشابه، مارک های تجاری و مشاغل بزرگ که با آنها کار کرده اید، به شما در بهبود نام تجاری خود و جلب اعتماد کمک می کند.

این چیزی است که در روانشناسی به آن تداعی گفته می شود. اگر شخصی نام تجاری شما را در کنار سایر نام های خانگی مشاهده کرد، فوراً کیفیت و استانداردهای آنها را با نام تجاری شما مرتبط می کنید.

متن تبلیغات اینستاگرامنتیجه گیری:

اینستاگرام یک ابزار قدرتمند برای مشاغل است تا بتواند مخاطبان بیشتری را جذب کرده و باعث ایجاد مشارکت شود. اگرچه این یک پلت فرم بصری است، اما پشتوانه موفقیت تجارت شما است.

 

بیوگرافی اینستاگرام خود را به عنوان اولین برداشت در نظر بگیرید. در مورد مارک شما و آنچه شما ارائه می دهید چه می گوید؟ برای منحصر به فرد بودن بیوگرافی خود، از CTA ، هشتگ و اثبات اجتماعی استفاده کنید.

 

به طور مشابه، می توانید کپشن های اینستاگرام خود را با استفاده از داستان سرایی، محتوای طولانی و هشتگ های مارک دار بهبود بخشید.

سخن آخر

اگر کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام را اجرا می کنید، می توانید از انواع تاکتیک ها برای ارتباط بهتر با مخاطبان خود استفاده کنید، مانند پرسیدن سوالات ، استفاده از نقل قول ها یا توصیفات ، تأکید بر مزایای محصول یا خدمات خود ، و به طور واضح بیان آنچه شما را متمایز می کند.

همه این تاکتیک ها به شما کمک می کند تعامل خود را بهبود بخشید ، کسب و کار خود را ارتقا دهید و با مخاطبان بیشتری در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

0 0 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x