شماره تماس:  02126205700

طراحی پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام یکی از مهم ترین وظیفه ها برای کسب درآمد از اینستاگرام است. طراحی پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام، شاید بتوان گفت که از نوین ترین متد های تبلیغاتی است که در سال های اخیر رواج بسیار زیادی یافت.

طراحی پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام یکی از بزرگ ترین و پر مخاطب ترین شبکه های مجازی است که چیزی حدود یک میلیارد کاربر دارد. با این وجود به جرات می توان گفت که تعداد کاربران آن نیز روز به روز در حال زیاد شدن است. قطعا این برنامه به خاطر جذابیت هایی که دارد همه افراد با سن های مختلف را به خود جذب نموده است. از این رو باید بدانید که در سال های آینده شاید شکوفایی هر آن چه بیشتر این اپلیکیشن هستیم.

از بهترین قابلیت های این پلتفرم می توان به کسب در آمد از آن اشاره کرد. به طور کلی شما می توانید از طریق این اپلیکیشن درآمد کسب کنید. به همین جهت است اگر کسی بخواهد به تازگی وارد این فضا بشود و کسب و کار خود را معرفی نماید باید راه طولانی را در پیش بگیرد چرا که تعداد رقیبان در این عرصه بسیار زیاد است. البته روش های وجود دارد که شما می توانید سریع تر به هدف خود برسید. یکی از مهم ترین آن ها طراحی پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام است. طراحی کردن پوستر های اینستاگرام کار چندان راحتی نیست لذا نیاز به آموزش و تجربه دارد.

 

پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام
طراحی پوستر اینستا گرام

مزایای استفاده از پوستر در اینستاگرام

توسعه دهندگان اینستاگرام دائماً در حال تلاش هستند تا این اپلیکیشن را قدرمند تر کنند. این اپلیکیشن مملو از نوآوری است چه از نظر تکنیک های خلاقانه بازاریابی، تبلیغات متقابل رسانه های اجتماعی و یا ایده های جدید محتوایی. با توجه به اینکه اینستاگرام یک وب اپلیکیشن بصری است، تعجب آور نیست که کاربران با  پوستر روبرو شدند  یک روش هوشمندانه و جدید برای نمایش تصاویر در نمایه شما.

پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام
مزایای استفاده از پوستر تبلیغاتی در اینستاگرام

1-به برجسته بودن پست شما کمک می کند

یکی از بارزترین مزایای پوستر های تبلیغاتی اینستاگرام زیبایی چشمگیر و چشم نواز آنهاست. از آنجا که مقیاس آنها بزرگتر است، در جلب توجه بیننده بسیار موثرتر هستند. از آنجا که اکثر بینندگان هنوز به زیبایی سنتی گالری اعتماد می کنند، پوسترها همچنین شبکه شما را بسیار منحصر به فرد تر و هوشمندانه بهینه تر نشان می دهند. پوسترهای تبلیغاتی با توجه به اینکه یک نمایه اطلاعات باشند که وب گرد ها واقعاً متوجه آن می شوند، ابزار نیرومند برای ایجاد شناخت برند هستند.

در کتاب “تأثیر دیجیتال: دو راز موفقیت در بازاریابی آنلاین”، نویسندگان ویپین مایار و جف رمزی گزارش دادند که تبلیغ کنندگان در طول سال 2010 نزدیک به 5.9 میلیارد دلار برای تبلیغات پوستر هزینه کرده اند.

2-تطبیق پذیری در ارائه

شما فقط به یک تصویر ثابت در تبلیغات خود محدود نمی شوید. شما می توانید روش های متفاوتی را به پوستر های خود مانند انیمیشن ها، نمایش اسلایدها و رسانه های جریانی اضافه کنید تا تأثیر خاطره انگیزی را در بازدید کنندگان صفحه وب ایجاد کند. ابزارهای فشرده سازی قدرتمند امروزی می توانند حجم تبلیغات را به حداقل برسانند و به شما این امکان را می دهند تا تبلیغ تبلیغاتی چشم نوازی را ایجاد کنید بدون اینکه زمان بارگذاری صفحه به طور چشمگیری کاهش یابد.

3-شناخت برند تجاری

در حالی که پوستر تبلیغاتی بصورت ایده آل فروش فوری را ایجاد می کند، نقش آن در ایجاد آگاهی از برند تجاری، تبلیغات را به ابزاری مفید در بازاریابی تبدیل می کند، حتی وقتی کاربران روی پوستر کلیک نکنند. ویلیام چیتی و همكارانش در كتاب خود با عنوان “ارتباطات بازاریابی یكپارچه” اظهار داشتند كه تبلیغات بنری در پیشرفت یك مشتری بالقوه از عدم آگاهی از محصول یا خدمات شما تا آگاهی “بالاترین سطح ذهن” كه نام تجاری شما در آن موثر است.

پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام
برچسته شدن پست شما

اپلیکیشن اینستا گرام

از تولد اینستاگرام تقریبا حدود 9 سال گذشته است، اما این اپلیکیشن نو پا بسیار قدرتمند هست. لذا اگر کسی با این کودک نو پا همراه شود می تواند درآمد فوق العاده ای را جذب نماید. دو عامل تولید محتوا و طراحی پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام از مهم ترین مواد اولیه ی همراهی با اینستاگرام است.

جذب فالوور های زیاد و چندین هزار تایی نیاز به رعایت برخی از قوانین دارد که پر تاثیر ترین آن پست گذاشتن است. اما این که بتوانید یک پست جذاب و پر طرفدار بگذارید امری بس دشوار است. پست ها معمولا شامل تصاویر و متن ها هستند. تصاویر اگر بخواهند تبلیغاتی و تاثیر گذار باشند باید اختصاصی و غیر تکراری باشد تا تاثیر خود را به روی بیننده بگذارد.

به همین دلیل می توان گفت در واقع پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام یک تصویر یا عکس اختصاصی برای پست های اینستاگرامی هست. اما سوال اصلی اکثر افرادی که این مقاله را می خوانند این است که پوستر تبلیغاتی اینستاگرام چه تفاوتی با پست های معمولی دارد؟ در ادامه به توضیح این وال خواهیم پرداخت.

 

پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام
مزایای استفاده از پوستر تبلیغاتی در اینستاگرام

تفاوت پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام با پست معمولی:

جالب است بدانید که پوستر تبلیغاتی اینستاگرام یک تصویر معمولی نیست چرا که باید تاثیر بسیار زیادی به روی بیننده داشته باشد. این پوستر باید حاوی تمامی اطلاعات مهم باشد و در عین حال دارای زیبایی خاصی باشد تا چشم ها را مجذوب خود نماید. پس در می یابیم که مهم ترین ویژگی آن جلب توجه کنندگی است. دو ویژگی اصلی که در طراحی پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام وجود دارد به شرح زیر است:

طراحی پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام هدفمند است: در واقع تنها یک تصویر برای جلب توجه نیست بلکه در این تصویر زیبا یک هدف بزرگ نهفته است که روی ذهن افراد تاثیر می گذارد. وقتی فرد طراحی پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام را می بیند به وضوح متوجه منظور او خواهد شد. اگر تمام طرح های زیبا و پیچیده طراحی می کنید اما مفهومی ساده و جامع دارند تا تمامی اقشار جامعه توانایی درک آن را داشته باشند. علاوه بر آن تمامی اطلاعات در آن پوستر گنجانده شده است. این اطلاعات می تواند شامل معرفی جنسیت، موقعیت، ارزش، مزیت و غیره باشد.

طراحی پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام دارای تعامل است: وقتی می گوییم تعاملی است یعنی این که فرد بدون خواندن کپشن پست اینستاگرام متوجه منظور پوستر بشود و تنها برای کسب اطلاعات دقیق وارد کپشن شود. در یک مثال ساده باید به شما بگویم که طراحی پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام با بیننده حرف می زند و در نگاه اول تمام منظور خود را به بیننده منتقل می نماید.

از جمله ویژگی هایی که پوستر تبلیغاتی اینستاگرام دارد این است که فرد بیننده دچار سردرگمی نمی شود یا این که با بی تفاوتی از کنار آن پوستر نمی گذرد بلکه دارای چنان طرحی است که بیننده به دیدن بیشتر تشویق می نماید و او را جلب می کند.

پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام
مزایای استفاده از پوستر تبلیغاتی در اینستاگرام

نرم افزار های طراحی پوستر تبلیغاتی اینستاگرام

در جهان نرم افزار های بسیار زیاد و متنوعی وجود دارند که می توانند به شما در زمینه ی طراحی پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام و طراحی پوستر سایز بزرگ در فتوشاپ کمک کنند. این نرم افزار ها به شرح زیر هستند:

 • Bannersnack
 • My banner maker
 • Adobe spark
 • Snappa
 • EximiousSoft Banner Maker
 • Banner Designer Pro
 • flash banner wizard
 • Banner maker pro
 • Banner Design Studio
 • Easy GIF Animator
 • DP Animation Maker
 • WebSmartz Flash Design Studio

هر کدام از این ابزارها دارای قابلیت های ویژه و خاص به خود هستند که شما را در طراحی پوستر تبلیغاتی برای اینستاگرام یاری می رسانند.

نتیجه گیری :

کسب درآمد از اینستاگرام دارای ریزه کاری های زیادی است یکی از این ریزه کاری ها طراحی پوستر تبلیغاتی اینستاگرام است، شما با این روش باغث افزایش جذابیت پیچ اینستاگرام خود می کنید. همچنین تاثیر زیادی در فروش و برند سازی دارد، پس از طراحی پوستر های جذاب تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام خود غافل نشوید.

آیا تاثیر طراحی پوستر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام خود را تجربه کرده اید؟ با ما درمیان بگذارید.

0 0 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x