شماره تماس:  02126205700

چگونه در اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟ هرگز زمان بهتری از زمان حال، برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود نداشته است . اگر هنوز در مورد این موضوع مطمئن نیستید، شاید دیدن اینکه چگونه اینفلوئنسر های اینستاگرام صدها و حتی هزاران پست ایجاد می کنند به شما انگیزه دهد. همچنین تحقیقات Sprout Social نشان می دهد، از آنجایی که اینستاگرام بالاترین نرخ تعامل را دارد، بسیاری از برندهای شناخته شده فعالانه به دنبال همکاری با کاربران اینستاگرام هستند و پول بسیار خوبی برای آن پرداخت می کنند.

شکی نیست که اینستاگرام قدرتمند است. تنها در 8 سال به بیش از 1 میلیارد کاربر افزایش یافته است! این پلتفرم اشتراک‌ گذاری عکس و فیلم توانسته است خود را به عنوان یکی از کانال‌های رسانه اجتماعی تعیین‌ کننده زمان ما تثبیت کند.  بهترین بخش در مورد آن این است که برای استفاده از فرصت های کسب درآمد از اینستاگرام نیازی به سلبریتی بودن یا شهرت ندارید.

مطمئناً کایلی جنر بودن و کسب درآمد بیش از 1 میلیون دلار در هر پست عالی به نظر می رسد، اما ما شاهد هستیم که تأثیر گذاران زیادی با تنها چند هزار دنبال کننده نیز درآمد مناسبی دارند. بهترین بخش این است که برای شروع هیچ هزینه ای ندارد یا نیاز به سرمایه گذاری مالی بسیار کمی دارد. چگونه این کار را انجام می دهند؟ استراتژی آنها چیست؟ در این مقاله، متوجه خواهید شد که چگونه برخی از اینفلوئنسرهای محبوب اینستاگرام شما موفق به کسب درآمد در این پلتفرم می شوند. ما 11 استراتژی برتر را با شما مطرح می کنیم و جزئیاتی در مورد نحوه کسب درآمد از اینستاگرام به شما ارائه می دهیم.

پست های حمایت شده را منتشر کنید

این یکی از محبوب ترین راه های کسب درآمد از اینستاگرام است. اگر از طرفداران پر شمار این پلتفرم هستید، احتمالا قبلاً با #اسپانسر یا #تبلیغ مواجه شده اید. اما این روش چگونه کار می کند؟

خب، اولاً شما باید یک اینفلوئنسر باشید. درک معنای واقعی آن ممکن است دشوار باشد. به طور خلاصه، اینفلوئنسرها افرادی هستند که با ارسال محتوای مرتبط برای مخاطبان خود، به صورت آنلاین دنبال کننده ای ایجاد کرده اند. مخاطبان آنها نیز به نظرات و عقاید آن ها در مورد موضوعات خاص احترام می گذارند.

اینفلوئنسرهای خوب، خود را به عنوان چهره های معتبر در صنایع خاص تثبیت می کنند و هرچه محتوای ارزشمند تری را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند، اعتماد بیشتری از آن ها کسب می کنند. همانطور که می دانید، چه در زندگی شخصی چه در زندگی حرفه ای شما، اعتماد چیزی است که به دست آوردن آن زمان می برد و برندها این را می دانند. بنابر این، آنها با اینفلوئنسرهایی که ارتباط خوبی با مخاطبان خود دارند و محتوای آنها با برند هایشان ارتباط دارد، شریک می شوند و از پست های آنها حمایت می کنند.

یک پست حمایت شده پستی است که یک اینفلوئنسر محتوایی را پیرامون یک محصول خاص از یک برند ایجاد می کند. از آنجایی که صداقت و شفافیت، به خصوص در فضای مجازی مهم است، کمیسیون تجارت فدرال (FTC) از اینفلوئنسرها می خواهد که نشان دهند که پست حمایت شده است، به همین دلیل است که ما اغلب آگهی #تبلیغ را در پست های حمایت شده می بینیم.

کسب درآمد از اینستاگرام
پست های حمایت شده را منتشر کنید

برای این که بتوانید از پست های حمایت شده در اینستاگرام درآمد خوبی کسب کنید، باید دنبال کننده مناسبی داشته باشید. تحقیقات نشان داده است که اینفلوئنسرها با بیش از 1 میلیون دنبال کننده، هزاران دلار در هر پست کسب می کنند. اگر شما یک میکرو اینفلوئنسر هستید، این نیز اشکالی ندارد. 20000 یا حتی 10000 دنبال کننده شما هنوز برای برندها ارزشمند هستند .آنچه برای برندها مهم است این است که اطمینان حاصل شود که مخاطبان شما با محتوای شما درگیر هستند، که شامل لایک کردن، نظر دادن و به اشتراک گذاری محتوا است.

سفیر برند شوید

سفیر برند کسی است که برند و محصولات آن را به شبکه خود با هدف افزایش آگاهی از برند و کمک به افزایش فروش تبلیغ می‌کند. این روش چه تفاوتی با پست های حمایت شده دارد؟

تفاوت اصلی این است که سفیران برند به طور مرتب در مورد یک محصول صحبت می کنند، در حالی که پست های حمایت شده می توانند یک معامله یک باره باشند. این فرصت برای کار طولانی مدت با یک اینفلوئنسر و اینکه آنها اغلب در مورد محصولات شان با فالوورهای خود به طور مثبت صحبت کنند، قابل درک است و برای برندها بسیار جذاب است. به همین دلیل، بسیاری از برندها به دنبال سفیران برند هستند و همچنین حاضرند پول خوبی برای آن بپردازند. مطالعات نشان داده است که حقوق استاندارد یک سفیر برند در محدوده 40 تا 50000 دلار در سال است .

کسب درآمد از اینستاگرام
سفیر برند شوید

هنگامی که به دنبال تبدیل شدن به سفیر نام تجاری هستید، مهم این است که برای خود یک نام تجاری همسو با نام برند مورد نظر انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر به طور منظم ویدیو های تمرینی را پست می کنید، منطقی است که خود را با یک برند تناسب اندام هماهنگ کنید. البته انسان چند وجهی است و ما می توانیم بیش از یک چیز باشیم. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که مخاطبان شما به محتوایی که آپلود می کنید توجه زیادی دارند. اگر در مورد اهمیت خوردن غذاهای ارگانیک در یک هفته صحبت کنید و سپس در هفته بعد خود را با یک برند فست فود هماهنگ کنید، ایجاد یک طرفدار وفادار چالش برانگیز خواهد بود.

پیوندهای وابسته یا رفرال لینک را ارتقا دهید

رفرال لینک ها به یک روش محبوب برای کسب درآمد از اینستاگرام تبدیل شده اند و شروع به کار نیز ساده است. در مرحله اول، باید یک برند را با یک برنامه وابسته که علاقه مند به کار با آن هستید، شناسایی کنید. در مرحله دوم، شما برای برنامه آن ها ثبت نام می کنید. پس از ثبت نام، شما به یک شریک وابسته تبدیل می شوید و لینک منحصر به فرد و قابل پیگیری یا کد تبلیغاتی خود را دریافت می کنید.

در مرحله سوم، شما محصول را در حساب اینستاگرام خود تبلیغ می کنید و هنگام انجام این کار، لینک یا کد تبلیغاتی را درج می کنید. اگر هر یک از فالوورهای شما لینک را دنبال کند و خرید کند، از فروش پورسانت دریافت می کنید.

Teami Blends یک برند محبوب چای سم زدایی با یک برنامه همکاری در فروش است. اگرچه آن ها با افراد مشهور زیادی مانند خواهران کارداشیان و جنر کار کرده اند، اما با میکرو اینفلوئنسرهایی از سراسر جهان نیز کار می کنند.

کسب درآمد از اینستاگرام
پیوندهای وابسته یا رفرال لینک را ارتقا دهید

پولی که در یک برنامه همکاری در فروش به دست می آورید بر اساس کمیسیون است. اگر این مسیری است که می‌خواهید برای کسب درآمد در اینستاگرام دنبال کنید، مطمئن شوید که هر برندی که انتخاب می‌ کنید شهرت بسیار خوبی داشته باشد و برای مخاطبان شما مناسب باشد تا شانس بیشتری برای کسب درآمد داشته باشید. شرکت ها و برندهای زیادی وجود دارند که برنامه همکاری در فروش دارند که می توانید به راحتی در آنها ثبت نام کنید. همچنین می‌توانید به RewardStyle ، ClickBank و Amazon Associates که برنامه‌ های وابسته را نیز ارائه می‌دهند، نگاه کنید .

کسب درآمد از اینستاگرام از فروش محصول

کسب درآمد در اینستاگرام تنها به تبلیغ برند های دیگر نیست. اگر یک خالق یا کارآفرین هستید و می خواهید برند خود را رشد دهید و محصولات خود را تبلیغ کنید، می توانید محصولات فیزیکی خود را از طریق حساب تجاری اینستاگرام خود نیز بفروشید. یکی از اکانت‌ هایی که این کار را به خوبی انجام می‌دهد، Moon Magic است . آنها جواهرات و سنگ های قیمتی می فروشند و مرتباً محصولات خود را در حساب اینستاگرام خود به نمایش می گذارند.

کسب درآمد از اینستاگرام
کسب درآمد از اینستاگرام از فروش محصول

بهترین بخش در مورد این گزینه آن است که شما لازم نیست نگران ارسال پیام از برند های دیگر باشید یا به یاد داشته باشید که کد تبلیغاتی مناسب را درج کنید. شما فقط می توانید روی برند و محصولات خود تمرکز کنید و آنها را برای مخاطبان خود تبلیغ کنید. یک استراتژی عالی که می توانید هنگام فروش محصولات فیزیکی در اینستاگرام (و به طور کلی فروش آنلاین) استفاده کنید، فروش محصولات با سرویس چاپ بر اساس تقاضا است. بنابراین، اگر تی‌ شرت، لیوان قهوه، بالش یا هر محصول فیزیکی دیگری می‌فروشید، اینها فقط پس از ارسال سفارش چاپ و ارسال می‌شوند.

 

همینطور میتوانید: از پینترست برای فروش هم استفاده کنید برای کسب اطلاعات بیشتر از پینترست این مطلب را بخوانید.

 

یکی از ابزار های عالی که می توانید برای فروش محصولات از طریق اینستاگرام استفاده کنید Square Online است. این پلتفرم به طور خود کار پست ها را از فید اینستاگرام شما به یک فروشگاه تجارت الکترونیک تبدیل می کند. راه اندازی بسیار ساده است و می توان آن را به 3 مرحله ساده تقسیم کرد:

  • وارد حساب خود شوید
  • مواردی را در پست های اینستاگرام خود که می خواهید بفروشید تگ کنید
  • روی “انتشار” کلیک کنید و صفحه فروشگاه خود را راه اندازی کنید
کسب درآمد از اینستاگرام
آموزش کسب درآمد از اینستاگرام از فروش محصول

در حالی که اینستاگرام برای جمع آوری هواداران شما در یک مکان عالی است، فروش آنلاین محصولات به تنهایی از اینستاگرام دشوار است. بنابر این ایجاد یک وب سایت مجزا ممکن است ایده خوبی باشد و به نظر می رسد که پیشنهاد جدید Square کل فرآیند را بسیار سریع و ساده می کند. در ابتدا می توانید به صورت رایگان با Square Online شروع کنید. به این ترتیب تنها هزینه شما کارمزد تراکنش خواهد بود در زمانی که شخصی خرید را انجام دهد.

هنگامی که متوجه شدید که کسب و کار اینستاگرام شما در حال رشد است، می توانید به یک پلن پولی ارتقا دهید که به شما امکان می دهد یک وب سایت با دامنه سفارشی خود بسازید. اگر به دنبال ابزارهای خرید پیشرفته‌ تری هستید، می‌توانید یک پلتفرم تجارت الکترونیک  یا  سازنده وب‌ سایت را  برای راه‌ اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیک کاملاً مقیاس‌ پذیر انتخاب کنید و سپس از اینستاگرام به عنوان یکی از کانال‌ های بازاریابی کلیدی خود استفاده کنید.

 

فروش محصولات دیجیتال

این مورد نباید تعجب آور باشد زیرا، اگر بتوانید محصولات فیزیکی را در حساب اینستاگرام خود بفروشید، می توانید محصولات دیجیتال را نیز بفروشید. در اینجا در مورد چه نوع محصولاتی صحبت می کنیم؟ هر چیزی.

اینستاگرام به یک ماشین فروش قدرتمند تبدیل شده است. آیا کتاب الکترونیکی دارید که اخیراً نوشتن آن را تمام کرده اید؟ دوره آنلاین چطور؟ آیا شما یک طراح گرافیک با قالب های طراحی عالی هستید؟ شما می توانید این محصولات و موارد دیگر را در اینستاگرام بفروشید. حساب تجاری دارای ویژگی‌های مفیدی مانند دکمه فروشگاه، خروج از برنامه و برچسب‌ های محصول است تا خرید محصولات شما را برای مشتریان شما آسان کند.

اگرچه تبلیغ محصولات و فروش در اینستاگرام بسیار مقرون به صرفه تر است، اما افزایش فروش می تواند چالش برانگیز باشد. برندهای بزرگ اغلب فروشگاه های آنلاین خود را در پلتفرم هایی مانند Shopify دارند و سپس از اینستاگرام برای تبلیغ محصولات خود استفاده می کنند. این استراتژی به خوبی کار می کند زیرا همانطور که قبلاً اشاره شد، اینستاگرام کاربران زیادی دارد.

محتوای بصری برای فروش ایجاد کنید

آیا می دانستید که کاربران اینستاگرام روزانه بیش از 100 میلیون عکس و ویدیو آپلود می کنند؟ بنابراین، ایجاد محتوای بصری برای فروش در پلتفرم منطقی است. چه نوع محتوای بصری؟ خب، هر چه معتبرتر باشد، بهتر است. برندهای زیادی هستند که تصاویر حرفه ای خود را روی این پلتفرم آپلود می کنند. با این حال، آپلود ساده عکس‌ های حرفه‌ ای آن‌ ها، با نورپردازی و ترکیب‌ بندی عالی، به آن‌ها کمکی نمی‌ کند که از بین جمعیت متمایز شوند. برای جلب توجه مصرف کنندگانی که در طول روز دائماً با تصاویر بمباران می شوند، باید UGC(محتوای تولید شده توسط کاربر) را در اختیار آنها قرار دهند.

UGC عبارت است از “هر محتوایی( متن، ویدئو، تصویر و…غیره) که توسط افراد ایجاد می شود، نه برندها.” این نوع محتوا موثر است زیرا تمایل به معتبر تر بودن دارد. یک مثال عالی از UGC، مسابقه #RedCup استار باکس است. هر ماه دسامبر، شرکت معروف قهوه مشتریان را تشویق می کند تا برای دریافت جایزه از قهوه های خود عکس بگیرند.

کسب درآمد از اینستاگرام
محتوای بصری برای فروش ایجاد کنید

این مورد می تواند در مورد صنایع مختلف نیز صدق کند، از جمله صنعت مسافرت، جایی که می توانید با اقامت رایگان در یک زنجیره خاص از هتل ها پاداش دریافت کنید، و صنایع زیبایی، جایی که می توانید آخرین راه اندازی آنها را درب منزل خود تحویل بگیرید. اندازه ‌گیری اینکه چقدر می‌توانید از این گزینه به طور خاص درآمد کسب کنید دشوار است زیرا پاداش می‌تواند به صورت پول نقد، کارت هدیه یا امتیاز وفاداری باشد.

 

نتیجه گیری:

اینستاگرام چیزی بیش از یک پلتفرم رسانه اجتماعی برای کاربران برای ارتباط با دوستان و اینفلوئنسر های مورد علاقه خود است. هنگامی که به درستی استفاده شود، می تواند یک ابزار فروش قدرتمند و راهی برای کسب درآمد باشد. نرخ تعامل فوق العاده ای که این پلتفرم ارائه می دهد یکی از جذاب ترین عوامل برای برند ها است. پس، از این فرصت ها استفاده کنید. هر یک از تاکتیک های ذکر شده در بالا را انتخاب کنید و با آن به سمت هدف خود حرکت کنید! همچنین برای آشنایی با موارد بیشتر، با پارت دوم این مقاله را مطالعه نمایید. آیا برای کسب درآمد از اینستاگرام تلاش کرده اید؟ موفق ترین تاکتیک شما چه بوده است؟ دانش خود را در نظرات با ما به اشتراک بگذارید!

 

0 0 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x